7 7
srki

Slavonija meet`s

Recommended Posts

dodem ako maja radi

onaj lik nije moj tip. :D :D

di si ti proslu nedjelju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deči,bez ljutnje i da neko nešto krivo misli (ako misli zabole me) ,hajmo topic ostavit za neki ozbilljniji skup gdje se ima šta snimit i slikat,bio je dugo mrtav i zapostavljen jer se nismo ni na kavi nalazili ali sad se samo na to i sveo,svaka čast Maji i jest da bi bio godinama na posnoj rakiji i pušio kadulju samo da je srknem ali ono...
Svi smo na fejsu i kojekakvim Viberima,šiberima,gay aplikacijama pa se tamo dogovorimo za sitnice,forum se uz kave sveo na safe modove kod TDI-a,jebene grijače svaki put kad zahladi,koje je ulje naj za motor sa pol miliona km i koje ledice najbolje svijetle...
Lijepo vrijeme dolazi za čas,malo mrtvog mesa na žar i tako to,skok do Vinkulje,tamo vamo ovo ono.

Još jednom,samo my 2 cents,NHF i da,vidimo se danas pa makar samo da ne buljim u kobru i taj dio dana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kako ce novi clanovi vidjet gdje se druzimo? vidis da se stalno okupljamo u sve vecem broju! :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato i kazem,ako ovako nastavimo ispast cemo espresso ekipa koja eto slucika dolazi s necim iz VAG grupacije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa koja je izašla iz okvira vwcc-a jer se vidimo,kontaktiramo,po potrebi i pomažemo iako neki ni nisu na forumu,pa nek si definira ko šta hoće jer moje vrijede samo meni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Srki nas je i okupio ovdje prije 226 strana...

Pisite,radite sta hocete,ja sam samo rekao svoje misljenje da me smara "ajmo na Maju,pardon,kavu",eventualno se spomene ko je zajebao pa nije dosao,pa opet tajac tjedan dana pa opet isto.

 

A vidit cemo,mozda se raspistoljimo do Karlovca pa nas ode vise od "2 & pol muskarca"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam za vas ali meni je u karlovcu dobro pa tako planiram i ove godine zapalit ako budem u mogucnosti. vise radi ekipe i druzenja nego samog sadrzaja susreta. Volio bi da nas ide sto vise.

A ove kave su mi daleko da potezem svaki tjedan. kad mogu dodjem a to je rijetko jer me nema bas u os. zimsko doba pa nema ni fusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razzor karlovac se vec nesto dogovara pa cemo vidjeti koliko ce nas se skupit..vrvoje moras doc u brod pa s nama da bi bio to pola :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ove godine nepropustamo karlovac. vjerovatno mrki i ja necemo biti jedini iz slavonije. :)

mrki vodi druga milicajca. jura kaze da bi opet samnom... povijest se ponavlja. :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikako da se skupimo i svi zajedno iz Slavonije zapalimo za KA .... mogli bi to promjeniti ove godine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svake nedjelje smo tamo u 17h, pa ako nekoga zanima svi su dobrodosli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eo posto nema druzenja osim kava ja pravim zurku sa svojom ekipom na puskasu (prvi vir). Ako neko nezna gdje je to nek javi. Svi su pozvani. Datumi 29. vece 30.4 cijeli dan i 1.5 do navece ili cak do 2.5. Zavisi kakve cemo bit volje. Svi su dobrodosli.

 

Pravila (svako svoju cugu i hranu za rostilj nosi, naravno lezaljke stolice deke satore itd itd... Rostilj osiguran kao i glazba te pokoja uticnica za mobitele s brzocurecom baterijom)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto nakon razzorovog meeta nastavljamo sa nedjeljnim druzenjima u kayennu, 17h

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 7