0
SpeedAddict

transplatacija srca:)

Recommended Posts

Daklem...kao sto sam napisao u predstavljanju namjera mi je u ibizu 1.6 100ks ugurati motor od g III 2.0 16V GTI pa me interesira kakva su vasa iskustva sa tim motorom i kakve probleme mogu ocekivati prilikom ugladnje??

Zahvaljujem unaprijed.... ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel nije taj model ibiza-e orig. imao 16v sa 150ks??? ili je to bio model prije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

moja ima 8V.......jaci model je 1.8 16V sa 136 ks i onda cupra 1.8T sa 156 ks......95' 1.8 8V ima 115 ks...to su stariji modeli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

prva cupra (model 6k 93-99) je imala motor od g3 16v sa 150ks! model 6k gr01 je bio samo facelift i pravljen od 99-02, poslije toge je izasao sadsnji aktuelni model 6l, 02-do sad...

 

* Benzin

 

1,2 47kW 64PS

1,4 16V 55kW 75PS

1,4 16V 74kW 101PS

2.0 85kW 115PS do sredine 2004

2.0 16V 110kW 150PS od 1998 6K Cupra2

1,8T FR 110kW 150PS od 2004

1,8T Cupra 132kW 180PS od 2004

 

* Diesel

 

1,9 SDI 47kW 64PS

1,4 TDI 55kW 75PS

1,4 TDI 59kW 80PS od 2005

1,9 TDI 74kW 101PS

1,9 TDI FR 96kW 131PS

1,9 TDI Cupra 118kW 160PS od 2004

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se sa ovim podacima...ali mislim da se ovaj motor 2.0 85 kW prestao ugradjivati i prije 2004...

....no dobro....moze li mi netko pomoci vezano za moje pitanje:)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

normalno nema problemea jer je seat serijski taj motor u 6k-model ugradivao... a prednji kraj od 6k gp01 pase u 6k...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ide OVO u pola,

poloS3_2895.jpg

onda mora i 16v u ??ibicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I citam sve do kraja ,naravno ocekujuci post od Pere u kojem pise...ma nemas brige,mozes ubacit GTI-a unutra sam dodi jedno popodne pa cemo to rijesit...Al nista..

2 TheFog- :lol:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma svaki 4cyl stane u sibicu... 1.8T je vec standardni motor za lupo i arosa u njemackoj...

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma svaki 4cyl stane u sibicu... 1.8T je vec standardni motor za lupo i arosa u njemackoj...

poljaci su ga cak ugurali u mk1 pola :) sick! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam siguran jel to bio poljak i neko iz belgije sa plavim polo mk1/audi 50 i 16v kompressor...

 

jedan friend mi ima 2.0 16v u polo mk3 ali ga ne moze atestirati, jer serijski je imao samo 55ks...

 

ps: al smo odfurali u OT...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok....mnogo vam puno hvala :))

....aa,da li cu trebat stavljat diskove na zadnja kola...posto sada imam bubanj??

i da....mislite li da je cijena od 600 eura za takav motor (napravljena generalka ) ok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jel ti nemas diskove? stavljaj diskove i ako moze i abs... 600€ za motor, getribu, instalacije, ecu itd...?

Share this post


Link to post
Share on other sites
nisam siguran jel to bio poljak i neko iz belgije sa plavim polo mk1/audi 50 i 16v kompressor...

 

jedan friend mi ima 2.0 16v u polo mk3 ali ga ne moze atestirati, jer serijski je imao samo 55ks...

 

ps: al smo odfurali u OT...

mislim da cak ne pricamo o istom.....nedavno sam se cuo s deckom, i tad jos nije bio polakiran, jos se radi fiber

http://www.ridaz-unit.pl/upload/polooweczka_1_1.wmv

http://www.ridaz-unit.pl/upload/polo3.avi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fog ne rade ti stranice.. The page cannot be displayed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,sve u kompletu....mislio sam uzet sva 4 diska od GTI ja....ipak je to povecanje snage od 50-ak ks...treba to i zaustavit.... ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

a izgleda da vise nisu filmovi na serveru.....mogao bih ja uploadat, imam ovaj 1, ali je 36mb pa nevjerujem bas da bi mnoge zanimalo

Share this post


Link to post
Share on other sites

@speedaddict: ako je sve, onda je cijena ok... ali stavi si odmah kocnice od g60...

 

@fog: mislim da nije isti, ja sam 2003 pricao s likom na w?¶rthersee-u... aj stavi filmic da vidim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i moj odgovor

ako je stara ibeeca, onda nema problema,ide na ??araf

zato sam i pitao koji je model...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da......moja ribizla je model 6k.....

a da vas jos malo tlacim...da li je bolje na taj motor, znaci 2.0 16V stavit otvoreni filter zraka, tzv gljivu ili venturijevu cijev??

Share this post


Link to post
Share on other sites
0