2 2
niner

Akumulator

Recommended Posts

640A je ja mislim dovoljno.

A ko kaže da će nakon dvije godine otići....

Uglavnom, ti "brand name" akui su me totalno razočarali.

Bosch i Varta su bili nekad ok akumulatori dok su bili made in Germany

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta kazete na original iz servisa, 799 kn za tdi 72 ili 74ah, 2 god garancije, to bi morao biti pravi aku. Zamjenski je cca 500

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta kazete na original iz servisa, 799 kn za tdi 72 ili 74ah, 2 god garancije, to bi morao biti pravi aku. Zamjenski je cca 500

Varta 799kn u ovlastenom? Od 74ah?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio danas u auto-kresi sve rasprodano.... u cijeloj hrvatskoj nemaju akumulatora bosch 74ah. Nula bodova za njih....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exide je sad orginal i za peugot, bas frend isao neki dan i nudili mu taj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo podižem temu... ima li kakvih akumulatora na akciji. U potrazi sam za jednim od nekih cca 70ah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prije tjedna/dva uzeo duracell, 72Ah za cca 550kn.

Duracell je nov na tržištu akumulatora, mislim da od početka prošle godine su kod nas.

Vidjet ću kakav će se pokazat, nadam se da je bolji od njihovih klasičnih baterija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio 4max aku 75Ah u intercarsu sa popustom 390kn.Dvije godine garancije.Sad cu vidjeti kako ce se pokazati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stara gradiška. Black horse hahahah

72Ah 100 maraka + stari acu.

2 godine gare. Vidjeti cemo kako će prezimiti.

 

"Auto De-Mi"

Edited by gavranovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj se proizvodi/o u Somboru ako tvornica u međuvremenu nije propala, 'Oldschool' metodom sa čepovima i može se nadolijevati i održavati ali mislim da po pričanju jednog lika koji ih u Subotici servisira, jer tamo to još rade, nije baš nešto ali nisi platio puno a dvije će sigurno odraditi. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasao sam vartu 74ah d+ i ex ide 74ah u dilemi sam. Ali kako već imam vartu samo od 60ah u autu u ovlastenom je stavljena prije 6 godina mislim da ću se odlučiti za nju jer je služila i vise nego dobro. Ima li tko iskustva s takvom baterijom? Nije 74ah previse za 1.9 66kw?

Edited by tommek10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ću ti reći da nije previše, jer kod mene je u šestici zbog audio opreme već 5 godina 95Ah, i pali na zub.

Nemoj samo vartu black uzet, meni je otišla na kon 2.5 godine....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj se proizvodi/o u Somboru ako tvornica u međuvremenu nije propala, 'Oldschool' metodom sa čepovima i može se nadolijevati i održavati ali mislim da po pričanju jednog lika koji ih u Subotici servisira, jer tamo to jo rade, nije ba neto ali nisi platio puno a dvije će sigurno odraditi. ;-)

Dvije godine dvije godine. Dosta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dvije godine dvije godine. Dosta

Ma, taj BH će sve Varte još pokopat. :)

Izdržat će on dvije godine sigurno a svaki dan nakon toga si na dobitku. Meni osobno su takvi na čepove draži ali zahtjevaju redovito održavanje barem jednom godišnje, odnosno stanje napunjenosti i razinu demineralizirane vode jer baš zbog nje odlaze, kada voda više ne pokriva gornje čelije ali zato mogu dosta dugo trajati ako se održavaju, nisu za svakoga. Mana im je slaba startna struja koja je u novijih puno izraženija ali ako imaš garažu, ne brigaj. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se ubacim na temu, dal je netko imao sličnu situaciju da mu akumulator ima napon, ali ne daje struju? Da pojasnim prije par dana dođem normalno do auta, dam kontakt i ništa, aku potpuno mrtav. Kad ga izvan auta mjerim multimetrom pokazuje 12.5 volti, a u autu ne može ni malo zaverglati odma se sve restarta. Također probao sam ga staviti u stari traktor, jedva je imao snage da svjetla lagano tinjaju.

Čudno mi je da pokazuje takav napon i da ona lampica na njemu svjetli zeleno. Također kad ga spojim na punjač, punjač misli da je aku pun i ne puni ga dalje.

Edited by DejanM

Share this post


Link to post
Share on other sites

da neki dan na drugom autu ,12.3 ,verglas 7.44 ,pokazuje napon i ako da je ispravan ali nema struje ,bacio ga i kupio novi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, nisam znao za opterecenje, dosad sam se susretao samo s onima koji su i bez opterecenja pokazivali manji napon.

Hvala na odgovorima, drugi je vec unutra ali me zanimalo sto je s ovim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pukne spoj unutra. Kao i kad kleme nevaljaju, kontakt i svjetla rade, cim zaverglas crkne. Tak i aku, on je dobar ali unutra spoj celija postane los i to se dogodi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2