2 2
dvojka

golf mk2 gti & g60 body kit's

Recommended Posts

nemoj da nam kvaliteta krovnih tapecirunga pati radi novog projekta :P

 

sad sam dosao taman iz radione, kalup je bio 1/4 namazan i onda sam skuzio da jako puno materijala prolazi na krovni i sve sam potrosio, danas dokupio i odmah zavrsio, u srijedu dizem topic iz zaborava,

 

:mah gdje si ti ne vidam te na forumu, jel mozda :drot ili :lijek

 

slike?

Share this post


Link to post
Share on other sites

12.Rallye G60 - komplet lajsne 3 vrata i ako je moguce one male sto idu na prednji blatobran(lajsne sa GTI

 

3.jpg

 

moze, gti oznaka je na lajsnama vrata a ne na maloj, mala lajsnica je skupa sa rubnjakom ali mogu odvojeno napravit, lajsne su ti 4x50kn i ta mala 2x25kn

Share this post


Link to post
Share on other sites
:bravo Vid moje kotačeeee!

 

 

:palacd Buuuuu, plastičariiii!

 

namjerno sam stavio sliku da se smijemo felgama

 

mota imam ti i gti ralicu

Edited by dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites
fala, inace bi postao polak ironican, kaj cemo u vezi onog sta sam te pitao?

 

 

kako sme se dogovorili tako i stoji... kad ides u zgb, zovi :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da dode na toj lajsni,za male sam posebno napomenuo jer imam rubove a njih nemam na njima jer su kod mene bile siroke lajsne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
:slin Ralicaaaaa!!! Meniiii!

 

:D

 

oces od mramora, kamena, zeljeza, ili betona?

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo, nesto se jucer prije 2.smjene napravilo: rubnjak je razdijeljen u sekcije, namazan odjeljivacem i gelcoat-om

 

tako cu kad proucim ostale namazati i onda tek sve u kompletu matirat vlaknima, pikzibner ce me ubit, vidi sta napravi:

 

DSC04858.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
pikzibner ce me ubit, vidi sta napravi:

Ma neeeeeću?????? Ali mi se čuvaj sa pragovima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma neeeeeću?????? Ali mi se čuvaj sa pragovima :D

 

vjeruj mi, izvadio sam ih iz najlona i pokusao skinut poklopce, kad sam vidio kako je pregib zalostan i tanak tamo gdje se otvaraju, prouto knedlu i reko to cu jedan dan kad cu bit strpljiv i skoncentriran,

 

pripasao ja to sve na svoju dvojku da vidim kak nasjeda, mogu reci da bolesno izgleda, a mislio sam clean look bez icega, tak da bude ipak plastik-fantastik

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. dvojka (trebam sve od navedenog)

2. stuba(kompletan body kit) rubnjaci,pragovi,lajsne

3. Kazaam - G60 rubnjaci i pragovi (bez dodatka za lajsnu)

4. wildD - rubnjaci od G60 i pragovi,na krajevima rubnjaka za široke lajsne

5. mateo.split -prednji rubjnaci, zadnji rubnjaci(sve g60), pragovi bez lajsni!

6. lui 16v - rubnjaci prednji g60( 2 lijeva i 2 desna) i pragovi i obrva za 2 fara ako je to ona tanka a ne siroka

7. IronicGti - rubnjaci zadnji g-60, lajsne vratiju L+D

8. Tomy18 - prednji rubnjaci, zadnji rubnjaci, pragovi. (prednji GTI, zadnji G60 rubnjaci za debele lajsne)

9. marko gti16v prednji rubnjaci g60, zadnji rubnjaci g60 ,pragovi .tanke lajsne troja vrata.

10.Mac X-rubnjaci i pragovi G60 bez lajsni.

11.Rallye G60 - komplet lajsne 3 vrata imale sto idu na prednji blatobran

 

 

korekcija, takve su zasad narudzbe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sretno s poslom...

 

Ja cu pričekat da vidim kako to izgleda kad bude gotovo...

 

Hmm... i da uzmem pragove, nemam kopče...a di njih nači??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ču uspjet nać orginal ralicu koju tražim, ša akobudeš htjeo posudim ti ju za predložak :)

 

:palacg Go Miroooo!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sretno s poslom...

 

Ja cu pričekat da vidim kako to izgleda kad bude gotovo...

 

Hmm... i da uzmem pragove, nemam kopče...a di njih nači??

 

nece trebat nikakve kopce, to su im takve gluposti, sto manje busimo prag to bolje, shemam i je razradena u glavi ovih dana krecem na odlijevanje kalupa pragova

 

 

dobro, ti kad se odlucis 100% pripises se, bez brige za montiranja, sve to testiram na svom golfu i radim da funkcionira sto jednostavnije a jako da bude

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd jel ima netko kako sliku duje da ima pragove i rubnjake od G60 a da ima debele lajsne?kak to izgleda?ili još bolje isto ali bez lajsni thnx

Share this post


Link to post
Share on other sites
ajd jel ima netko kako sliku duje da ima pragove i rubnjake od G60 a da ima debele lajsne?kak to izgleda?ili još bolje isto ali bez lajsni thnx

To ne postoji original, a ne vjerujem da se netko išao zaje...... sa tim jel treba pripasivati malu lajsnu na prednjem braniku a i na zadnju lajsnu do vrata, a i po meni je bezveze metati prednje G60 rubnjake ako nemaš 9x16 felgu kao Siniša da je rub felge na rubu rubnjaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bit će 8x14 za početak,dok ne kupim gewinde pa odlučim za dalje,pa nije nikakav problem po meni to pripasat a neće biti isto ko svaka duja,umjesto tankog dijela na rubnjak se stavi širi dio od lajsne

 

može na PM slike ili savjeti da čovjeku ne zatrpavamo thread

Share this post


Link to post
Share on other sites
bit će 8x14 za početak,dok ne kupim gewinde pa odlučim za dalje,pa nije nikakav problem po meni to pripasat a neće biti isto ko svaka duja,umjesto tankog dijela na rubnjak se stavi širi dio od lajsne

 

može na PM slike ili savjeti da čovjeku ne zatrpavamo thread

 

stavite slobodno sliku i ovdje, pitalo me par ljudi za to pa cemo nesto u vezi toga osmisliti, samo nemojte biti neozbiljni kao po pitanju krovnog, pozurivali me - sad nikom nije hitno

 

u radioni sam, radim kalupe, pozdrav svima :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
bit će 8x14 za početak,dok ne kupim gewinde pa odlučim za dalje,pa nije nikakav problem po meni to pripasat a neće biti isto ko svaka duja,umjesto tankog dijela na rubnjak se stavi širi dio od lajsne

 

može na PM slike ili savjeti da čovjeku ne zatrpavamo thread

Pa ja tako imam složeno, samo što je moj prednji rubnjak 16V.

 

gnoj.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
2 2