2 2
dvojka

golf mk2 gti & g60 body kit's

Recommended Posts

Pa ja tako imam složeno, samo što je moj prednji rubnjak 16V.

 

gnoj.jpg

 

jesu to zakitani poklopci? ajoj kak ces sad imat lijepe pragove, ovi na autu su sam malo grbavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw jesu full identični zadnji rubnjaci na modelu 3vrata i 5 vrata?čini mi se da nisu 100% ili se varam?

Share this post


Link to post
Share on other sites
btw jesu full identični zadnji rubnjaci na modelu 3vrata i 5 vrata?čini mi se da nisu 100% ili se varam?

 

pa jesu, i pragovi isto, samo lajsne nisu, jasna stvar, u ponedjeljak trebaju doci lajsne za 3 vrata

Share this post


Link to post
Share on other sites

isto je sve, ja cu sve napraviti kako se trazi, nemojte se brinuti

Share this post


Link to post
Share on other sites
jesu to zakitani poklopci? ajoj kak ces sad imat lijepe pragove, ovi na autu su sam malo grbavi

Nisu zakintani. Resajzana je slika pa se izgubila kvaliteta. Grbavi su ko babine noge :D.

 

Rubnjaci i pragovi su isti na 3 i 5 vrata.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ima li kakvih novosti,slike??? :D

 

:bok nema nazalost , ostanite u kontaktu s temom, tko zna, mozda nesto i bude

Edited by dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites
:bok nema nazalost , ostanite u kontaktu s temom, tko zna, mozda nesto i bude

Ajmo Miro, duja mi plače za jednim body kitom, treba one trule pragove nečim sakrit :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ima li kakvih novosti,slike??? :D

 

 

sta je na ovoj slici neobicno, mislim slika je obicna ali..?

 

DSC04859.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je prvi prototip ka?

 

ili ppricas o parketu, laminatu?! :)

Edited by mateo.split

Share this post


Link to post
Share on other sites
to je prvi prototip ka?

 

ili ppricas o parketu, laminatu?! :)

 

o ovoj optickoj iluziji, sta vidite?

Share this post


Link to post
Share on other sites
ali si usavrsio vajnski izgled rubnjaka kao original, spricao il dobio prilikom izrade?!

 

ma ne to je...kako da vam najlakse objasnim, crna boja smole, najvjerojatnije cu tako i ostavljat, kalup poprimi postotak sjaj od originala i prenese ga na odljev, ali to je malo komplicirano za objasnit u 3 rijeci, nisam dirao teksturu i ona je original skupa sa nekoliko ogrebotina,

 

na brzinu sam to odlio i iscupao jos se nije ni osusilo samo davam pokazem da radim i probam pripasat na golfa, pada kisam al na brzinu sta sam vidio cini m ise da nece biti problema, sjeda ok

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma ja mislim da ti nas zajeb........... :rotfl

 

ironic, ti barem znas sta ovo znaci:

 

DSC04865.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
ironic, ti barem znas sta ovo znaci:

 

DSC04865.jpg

 

ako je to ono sta ja mislim da je mogu reci jedino svaka cast,predobro je ispalo,pardon napravilo. :respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

respekt ljudino,čak mi se čini da nećeš morati lakirati kako si bio napisao,drago mi je da je netko takav na našem forumu tj vw-aš super stari,jedva čekam kad bude sve gotovo,daj samo reci koja ti se opcija vrti po glavi sa učvršćivanjem pragova na auto?

 

LP

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je to, samo sto samradio iz 2 sloja nekak mi je to dost i debelo, pokusat cu kupit tanja vlakna,

 

ovo jos treba pobrusit po rubovima odmastit i prespricat, mislim da 100kn nije puno za trud

 

i da... joj da vidite kak mucim tu plastiku, cijelu sam je izvinuo u spiralu i gadurase uvijek vrati na mjesto, sta da je tek tanja, kako bi se vijala,

 

pa sad ko pametan kaze da to puca

Share this post


Link to post
Share on other sites
respekt ljudino,čak mi se čini da nećeš morati lakirati kako si bio napisao,drago mi je da je netko takav na našem forumu tj vw-aš super stari,jedva čekam kad bude sve gotovo,daj samo reci koja ti se opcija vrti po glavi sa učvršćivanjem pragova na auto?

 

LP

 

hvala! trebat ce farbat najbolje tak da nemam picajzliranaj kod odljevanja, zahtjevni su kalupi pa zato

 

a ja imam prepertlane rubove i i izvucen falc na ravno,kod mene i original i ovaj nalijezu ali nemam gore u sta zasarafiti, mislim da cu sebi ljepiti foliju na lim i na foliju diht masu pa ovaj nastavak, to cu i vama svima predloziti uz original sarafe naravno

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma samo te zezam.... svaka cast, nisam ni sumnjao u tebe :palacg

 

evo ovo je usporedba- poklopci gajnc novija pragova i svjezi rubnjak g6o (zadnji)

 

DSC04868.jpg

 

evo i za pikzibnera da se ne brine:

 

ovaj gore je kakve si mi poslao a dolje je ovaj sto sam koristio, nisu nist dobili, osim natrag lijepu boju

 

DSC04869.jpg

Edited by dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
2 2