6 6
sven

MK2 Rare options

Recommended Posts

ja sam to dosad vidio samo na ameru (92g)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu kuke na pantovima haube koje zaustavljaju haubu u slučaju sudara rijetke ili ih imaju samo određeni modeli/godišta?

 

image.jpg

Inace kec GTI isto kao i jace dvojke su to imale... Mada rijetko za vidit kao i takve aute!...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fora je ova mrezica!

A kutija filtera kabine za duju?

Jel to kaj rijetko il?

Edited by Marinko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rijetko je vjerovatno jer na obicnim,gti,i drugim golfovima je nisam vidio...ako kome treba ova mrezica za haubu imam je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marinko, dosta je fancy kutija filtera za naše tržište di je na tas-u suvozačev retrovizor bio dodatna oprema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa skoro svi USA benzinci, i g60 modeli (ako nije točno neka me ovi koji su ih vozali i slagali isprave).

Na dizelu nijednom nisam vidio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuke na pantama haube imaju Rallye Golfovi kao što je kolega Saša rekao,svi amerikanci,a ponekad znaju zalutati i na jacim golfovima tipa g60.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam imao na svojem '91 1.6TD 60ks tu kutiju filtera kabine... ide filter ko i na trojki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao te panteve sa kukama za keca, i nekidan ih bacio u staro željezo jer sam mislio da je to neka kemija :glavomuzid

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel rare svjetlo za kabinu hella koje ima tajmer za gašenje svjetla i kolka mu je vrijednost???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije niti malo...

Ja imam hella smoked sa timerom...nije ni moje bas nesto rare ali i ne vidja se cesto :slika

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja imam smoked, nakon 3 sekude se ugasi :D

Na bijelu još nisam naletio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja bijelu lezi u ladici, mislim da je elekteonika nesto u banani pa ne radi tajmer. Ako nekome treba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace kec GTI isto kao i jace dvojke su to imale... Mada rijetko za vidit kao i takve aute!...

. Te kuke je imao moj brat na golfu amerikancu iz 86 god.imao je i plavu unutranjost,pripremu za klimu i plavi tepih preko cijele armature.da i zaboravih napisat da je golf bio 1.6 dizel. Sto je po mom rijetkost za amera... Edited by goca

Share this post


Link to post
Share on other sites

po meni je danas rare vidjeti golfa 2 benzinca :D

:lol2 tako prije pola godine kad sam gti-a kupio majstor na benziskoj je reko da več dugo nije vidio da neko u dvojku benzin toči :vozi

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 6