0
Mark

šta mislite o ADVANTI?

Recommended Posts

Ja sam kupio advantine duboke branike za svoj golf i mogu rec da je prednji kak tak sjeo,ali zadnji nikako previse lufta izmedju blatobrana i branika.

Original je original ,ako uspijes rijesiti rabljeni .

Zato i ja presao na uske jer su mi duboki bili jednostavno banana :rolleyes: ,makar su mi svi govorili da super zgleda ja promjenio jer ipak ak nekaj ne pase na auto nije to to...

A talijan ne izgleda bas nekaj posebno :palacd

Edited by Damirr

Share this post


Link to post
Share on other sites

i kolike su cijene onda tih talijanskih?

 

ako ne lezi branik do blatobrana, lako ispilis ruku nosaca branika i povuces je unutra, evo ja presao sve zivo da nadem original duboke a ua tekstura nije izmucena (a i savijeni su svi gledano kod veznog lima straga i bocnice) tako da mi je goto svejedno kupio nove ili polovne,

 

zanima me cifra, tak i tak cu ja svoje duboke uvlacit unutra malo

 

cijene:

 

prednji?

 

zadnji?

 

dal i ralica u igri il naknadno, vjerujem da je ralica fus

 

e da: ja u velasu kupim blatobran za tricu i nema sanse ga ustelat (onaj crni mat- nizozemski)

 

a u advanti narucio prek jedne nase trgovine kod mene i dosao impregniran, tocno vidis da je to posao, kad sam ga smontirao na tu jednu drugu tricu, nije uopce bilo problema! neam pojma

Edited by dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites

kupi si samo jedan zamjesnki za probu ako već toliko hoćeš to,ali imaš uprodaji komplet prednji i zadnji...po meni ti je najbolje otići u trgovinu gdje imaju zamjenski branik pa ga malo probaj rukama,a nakon toga probaj originalni,isto tako i ralicu

 

ja sam GTI ralicu savinuo na sve mile moguće načine i uvijek je ista,dok ova talijanska puca ko k...

Share this post


Link to post
Share on other sites
kupi si samo jedan zamjesnki za probu ako već toliko hoćeš to,ali imaš uprodaji komplet prednji i zadnji...po meni ti je najbolje otići u trgovinu gdje imaju zamjenski branik pa ga malo probaj rukama,a nakon toga probaj originalni,isto tako i ralicu

 

ja sam GTI ralicu savinuo na sve mile moguće načine i uvijek je ista,dok ova talijanska puca ko k...

 

joj sto ce meni bit dobri tanki novi branici :lol2 vec vidim da sam mirniji, kad zapnem nema jos 3000kn na boju i jos na branik i nedo bog da branik okrzne blatobran pa jos malo kuna :rotfl:rotfl:rotfl

Edited by dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites
kupi si samo jedan zamjesnki za probu ako već toliko hoćeš to,ali imaš uprodaji komplet prednji i zadnji...po meni ti je najbolje otići u trgovinu gdje imaju zamjenski branik pa ga malo probaj rukama,a nakon toga probaj originalni,isto tako i ralicu

 

ja sam GTI ralicu savinuo na sve mile moguće načine i uvijek je ista,dok ova talijanska puca ko k...

Ja imam orginal branike na duji,a ralicu tu talijansku velasovu!Nebi se baš s tobom složio da puca ko k.. jer je jako savitljiva!

Nekoliko puta sam prešao sa autom preko nje savijo ju do kraja i normalno se vratila u prvobitni položaj!

Tak kaj se tiče branika ne dolaze u obzir jer su loši,a ralica ko ralica je ok! :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja imam orginal branike na duji,a ralicu tu talijansku velasovu!Nebi se baš s tobom složio da puca ko k.. jer je jako savitljiva!

Nekoliko puta sam prešao sa autom preko nje savijo ju do kraja i normalno se vratila u prvobitni položaj!

Tak kaj se tiče branika ne dolaze u obzir jer su loši,a ralica ko ralica je ok! :palacg

 

a po cemu su branici tocno losi?, meni ti je bitno da recimo sve linije, pogotovo oni dosjedi ouz blatobran da budu ravni a ne umotani, sam falc koji ide od ispod maske pa pod blatobrane i zadnji branik da nije podmotam onaj falc sto prolazi ispod veznog lima, to je boljka svih inace branika pa tako i originala (rabljenih) pa bi to ako je ok napravilo jednu vagu u mom dvoumljenju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi bilo jasno kada su mi pricali da ti zamjenski dijelovi nevaljaju nista a sada tek kad sam na svom autu to iskusio mi je jasno o cemu se prica.

 

Evo konkretno ja imam zamjenski zadni na autu i ona hrapava gornja plastika sva u krivo stoji uopce ne prati liniju auta. Ma strasno...skupljam 3200 da kupim originalni branik novi.

 

 

Sve to zamjensko je jeftino i iza toga ne stoji kvalitetna plastika i kada montiras na auto ne stoji kao original nikada.

 

Znam da je puno platit novi branik ali lijepo ga je vidjeti kako stoji kao saliven uz auto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nije mi bilo jasno kada su mi pricali da ti zamjenski dijelovi nevaljaju nista a sada tek kad sam na svom autu to iskusio mi je jasno o cemu se prica.

 

Evo konkretno ja imam zamjenski zadni na autu i ona hrapava gornja plastika sva u krivo stoji uopce ne prati liniju auta. Ma strasno...skupljam 3200 da kupim originalni branik novi.

 

 

Sve to zamjensko je jeftino i iza toga ne stoji kvalitetna plastika i kada montiras na auto ne stoji kao original nikada.

 

Znam da je puno platit novi branik ali lijepo ga je vidjeti kako stoji kao saliven uz auto

ah tak valjda mora biti...nitko ne vjeruje kad mu pričaš uzmi skuplje...najbolje da proba na svojoj koži onda bude pričal isto što mi sada pričamo i što su nama pričali...

nekome to ne smeta...al mi koji patimo na detalje se ježimo čim pomislimo na talijansku plastiku

Share this post


Link to post
Share on other sites
i kolike su cijene onda tih talijanskih?

 

ako ne lezi branik do blatobrana, lako ispilis ruku nosaca branika i povuces je unutra, evo ja presao sve zivo da nadem original duboke a ua tekstura nije izmucena (a i savijeni su svi gledano kod veznog lima straga i bocnice) tako da mi je goto svejedno kupio nove ili polovne,

 

zanima me cifra, tak i tak cu ja svoje duboke uvlacit unutra malo

 

cijene:

 

prednji?

 

zadnji?

 

dal i ralica u igri il naknadno, vjerujem da je ralica fus

 

e da: ja u velasu kupim blatobran za tricu i nema sanse ga ustelat (onaj crni mat- nizozemski)

 

a u advanti narucio prek jedne nase trgovine kod mene i dosao impregniran, tocno vidis da je to posao, kad sam ga smontirao na tu jednu drugu tricu, nije uopce bilo problema! neam pojma

 

 

prednji ti je 320kn, zadnji je jeftiniji 240 mislim... i dobiješ nosače..

 

 

pitanje za sve: jel postoji još negdje zamjenski branici za g2 a da nisu talijanski?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo moja bivša duja sa zamjenskim branicima

 

jesi dobro slike stavio? vidim da ima više linkova ali su 2prikazane...

 

ovaj prednji dobro izgleda... samo ovaj zadnji ima razmak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

prednji sa nosacem bez ralice u velasu je 355 kn,a zadnji skoro 600 kn.za prednji znam cijenu kad sam ga budala kupio,a za zadnji je frend zvao tak da znam i za zadnji.ali nevrijede ni pola tih novaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites
prednji sa nosacem bez ralice u velasu je 355 kn,a zadnji skoro 600 kn.za prednji znam cijenu kad sam ga budala kupio,a za zadnji je frend zvao tak da znam i za zadnji.ali nevrijede ni pola tih novaca.

 

 

pa šta nisi pitao još u advanti cijene!!! jeftinije bi prošao! :rotfl

 

 

koliko sam ja vidio nekome je sjeo prednji branik, a nekome nije... možda je to stvar u tome da im se branici ne proizvedu isti... nego svaki ima neka odstupanja... možda su im kalupi klimavi... :lol2

 

lijepo kupim branik... stavim ga.. ako nije sjeo vratim ga i uzmem drugi... i tako sve dok ne naiđem na primjerak koji će sjest lijepo.. a oni će morat udovoljit kupcu.. jer nije dobio ono što je tražio.. :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

prednji ti je 320kn, zadnji je jeftiniji 240 mislim... i dobiješ nosače..

 

 

sumnjam da je zadnji bas 240 kn, aj dobro, ak je to ta lova branici vrijede toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

300 i nešto je prednji, bez ralice, žmigavaca, a oko 600 je zadnji i to bez poklopca za kuku za šlepanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam platio 400 kn obadva u velasu (plitka)... kolko para toliko i muzike

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja sam platio 400 kn obadva u velasu (plitka)... kolko para toliko i muzike

 

jesu plitki s nosacima?

Share this post


Link to post
Share on other sites
0