0
GTi_G60

P: golf MkI vr6

Recommended Posts

Proizvođac: vw

Model: golf 1

 

Obujam: 2800

Snaga motora: 174ks

Pogonsko gorivo: benzin

 

Godina proizvodnje: 85

Registriran do: neregistriran

Trenutna kilometraza: 136 000

 

Vlasnik: 2

Servisna knjiga: da do prije godinu dana

Garažiran: da

Dodatna oprema: motor,putni komp,svi povezivaci muldi

 

Cijena: 2000 €

Kontakt: 092-101 2675

Napomena: vozilo je bjele boje,motor u autu jeiz golfa 3 97 god,kilometraza je stvarna,motor je u super stanju,kocnice i trapovi su novi,ima original 14 alu felge,plasticne rubnjake,prva boja,nije trul,nije bas za pocetnika vozaca:lol:

 

Slike:za koji dan

 

vise podataka tu ili na pm.

Share this post


Link to post
Share on other sites
U knjižici je Diesel i nema Atesta

 

istina,puno hvala :).

 

tesko da ce itko uspiti napraviti atest za jedinicu Vr6.

za sve koji su trazili slike biti ce najdalje za vikend tu

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci bez malo bolje veze se nemoze nikako registrirat ?

a i policija kad te zaustavi odmah skuzi da nije dizel...

a kakve su kocnice... moze malo vise detalja, jer sam dosta zagrijan za auto...

Share this post


Link to post
Share on other sites
znaci bez malo bolje veze se nemoze nikako registrirat ?

a i policija kad te zaustavi odmah skuzi da nije dizel...

a kakve su kocnice... moze malo vise detalja, jer sam dosta zagrijan za auto...

policija tesko da ce ga zaustavljati zato sto izgleda kao i svaki drugi nista posebno.

za vezu za tehnicki mogu i ja srediti nije problem.

kocnice su original od keca gti-ja sve novo isto kao i trapovi

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma imam i ja vezu na tehnickom ali mislim, na ono kad te policija zaustavi u provjeri nocu i skuze da nije dizel... jer vr ne bronda ko dizelas :S

javim ti se do kraja tjedan dok izvucem neke financije :)

Edited by FlashBack

Share this post


Link to post
Share on other sites

opće ga murija neće zaustaviti kad ga snime na radaru sa 200km/h a u knjižici tek kad vide 1.6D,i fino ih uvjeriš da im je pištolj u K... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
opće ga murija neće zaustaviti kad ga snime na radaru sa 200km/h a u knjižici tek kad vide 1.6D,i fino ih uvjeriš da im je pištolj u K... :lol:

kada toliko vozis i znas da mozes jos ubrzati uopce ne stajes :palacg , jos posebno ako nemas tablice

Share this post


Link to post
Share on other sites
opće ga murija neće zaustaviti kad ga snime na radaru sa 200km/h a u knjižici tek kad vide 1.6D,i fino ih uvjeriš da im je pištolj u K... :lol:

treba se zaustavit sa 200kmh pred murijom... tak da je onda najbolje zgasit svjetla i propicit pokraj njih i hvatat prvu uličicu :S

Share this post


Link to post
Share on other sites
treba se zaustavit sa 200kmh pred murijom... tak da je onda najbolje zgasit svjetla i propicit pokraj njih i hvatat prvu uličicu :S

:rotfl :rotfl :rotfl

 

uhvatit ćeš ćurku s 200 kmh u kecu bez svjetala a ne prvu uličicu... sorry na OT

Share this post


Link to post
Share on other sites
znaci bez malo bolje veze se nemoze nikako registrirat ?

a i policija kad te zaustavi odmah skuzi da nije dizel...

a kakve su kocnice... moze malo vise detalja, jer sam dosta zagrijan za auto...

 

Milicajce zaboravi!!!

Što bi rekli onda za jedinice koje nemaju veze sa jedinicom 1300ccm, tj sa turbo motorima i ne znam čime! Nitko nikada nije imao problema te vrste, a za tehnički ti ni veza ne treba! Jednostavno kažeš liku što imaš ispod haube i koliko bi to koštalo i priča završena!

 

Eto toliko o mojim iskustvima! :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Milicajce zaboravi!!!

Što bi rekli onda za jedinice koje nemaju veze sa jedinicom 1300ccm, tj sa turbo motorima i ne znam čime! Nitko nikada nije imao problema te vrste, a za tehnički ti ni veza ne treba! Jednostavno kažeš liku što imaš ispod haube i koliko bi to koštalo i priča završena!

 

Eto toliko o mojim iskustvima! :palacg

 

 

pa sta se usrali toliko, za postenje napravit atest na 1.3-1.6 i bok, a za milicajce vam ja napravim poklopac motora sa ugraviranim gore vr 1.6 :lol2

 

ili jos jedna opcija, sad samse sjetio, snimis keca dizla na kazetu i pustis kad dignes haubu ,jos te budu pitali sta tak sumi, ti reci hidropodizac :svajda

Edited by dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam pitanje...koji je mjenjač gore i koliko je golf spušten ako je i koliko mu je karter od poda i koje urice ima dal sve radi,okretaji i to...koja je instrument tabla unutra,jesu li trapovi ok,dal vibrira karoserija zbog nosača itd...malo opširnije

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja imam pitanje...koji je mjenjač gore i koliko je golf spušten ako je i koliko mu je karter od poda i koje urice ima dal sve radi,okretaji i to...koja je instrument tabla unutra,jesu li trapovi ok,dal vibrira karoserija zbog nosača itd...malo opširnije

 

covijek lijepo napisao da su trapovi novi kao i kocnice

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja imam pitanje...koji je mjenjač gore i koliko je golf spušten ako je i koliko mu je karter od poda i koje urice ima dal sve radi,okretaji i to...koja je instrument tabla unutra,jesu li trapovi ok,dal vibrira karoserija zbog nosača itd...malo opširnije

 

mjenjac je od trice vr6 auto nije uopce spustan (kupljene su nove originalne opruge), na 195-60/14 je karter nekih 4-5 cm od poda ( isto je i na 195-45/16), instrument tabla je od jedinice TAS sa satom od trice vr6 i putnim comp i sve radi. sa trapovima, kocnicama, motorom i autom je sve u najboljem redu, jedina mana je sto na ovome mjenjacu nema druge brzine i to je najveci razlog prodaje. nosaci su u najboljem redu i nista ne vibrira.

jos nesto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
mjenjac je od trice vr6 auto nije uopce spustan (kupljene su nove originalne opruge), na 195-60/14 je karter nekih 4-5 cm od poda ( isto je i na 195-45/16), instrument tabla je od jedinice TAS sa satom od trice vr6 i putnim comp i sve radi. sa trapovima, kocnicama, motorom i autom je sve u najboljem redu, jedina mana je sto na ovome mjenjacu nema druge brzine i to je najveci razlog prodaje. nosaci su u najboljem redu i nista ne vibrira.

jos nesto :)

znaci triba prominit getribu i to je to ?kad se moze auto pogledat?

Share this post


Link to post
Share on other sites
znaci triba prominit getribu i to je to ?kad se moze auto pogledat?

 

treba presloziti ovu :) (znaci nikakav trosak).

auto se moze vidjeti kada god treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jos uvijek je na prodaju...

evo slike za sve sto su pitali...

 

dsc00656l.th.jpg dsc00657g.th.jpg dsc00658.th.jpg dsc00659.th.jpg dsc00660q.th.jpg dsc00661r.th.jpg dsc00662.th.jpg dsc00663u.th.jpg dsc00665h.th.jpg dsc00666i.th.jpg dsc00667o.th.jpg dsc00668n.th.jpg dsc00669y.th.jpg dsc00671x.th.jpg dsc00672y.th.jpg

 

 

auto se prodaje dok ne sastavim dvojku. ako se do tada ne proda postaje turbo ( ili VrT ili TDi)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo je jos uvijek na prodaju.

cijena je sada 1700€ fiksno ili zamijena za nesto normalno i registrirano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bump....

ovo cudo se prodaje jos tjedan dana... cijena 1700€ fiksno

nakon toga slijedi extreme makeover :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel te interesira duja 1.6td '87 4vrata, šiber, regana 3mj...+nadoplata

Edited by Vix

Share this post


Link to post
Share on other sites
jel te interesira duja 1.6td '87 4vrata, šiber, regana 3mj...+nadoplata

 

aj javi se i posalji slike na pm...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
0