1 1
Spidey

Problem s paljenjem - Golf Mk1 1.6D

Recommended Posts

Prvo da potvrdim kako sam koristio search :zid

 

Kao sto i samo ime topica kaze imam problema s paljenjem keca .. Recimo da je do sada sve to prolazilo, ali kad malo bolje razmislim u samim pocecima (auto nije vozen od 1997.god. te je imao neki jadni akumulator od 55Ah i jos k tome je bio los) je znao zezati.. Posto nije bio u voznom stanju odlucio sam ga barem malo tu i tamo upaliti da radi..

 

Kada je sama ideja zazivjela, kupio sam novi Boschov 75Ah akumulator, iz pocetka mu je malo trebalo verglanja, ali bi upalio (recimio kojih 4sec).. Kako je vrijeme odmicalo, to se je promjenilo na bolje.. A i znao sam kasnije koristiti onu rucicu sto dizeli imaju za lakse paljenje (glupo mi je to zvati chock).. Uglavnom, sve koliko toliko ok do ovog zahladjenja..

 

Jucer mi prvi put nije htjeo upaliti.. Kada bi me prije zezao, znao sam i par puta ostaviti da svijetli lampica od grijaca pa tek onda paliti auto, te bi to pomoglo.. Ali jucer.. :ne jednostavno nije islo..

 

Probao sam ga nekoliko puta grijat, ali stalno bi verglo bez nekog efekta.. Primjetio sam da kada bi ga malo duze grijao da bi to verglanje imalo veci efekt, kao da ima vise snage.. No tada mi je palo na pamet da skinem relej (mislim da je oznaka 60) i ostavio ga neki 10sec te je nakon toga upalio samo tako.. :glare:

 

Sa tim relejom zapravo nisam imao problema, vec mi je starom na T4 risnuo isti pa naravno kad moj Golf nije bio u pogonu, zasto ne meni skinuti.. Kasnije je on stavio novog, pa ne vjerujem da je taj istoimeni u k..

 

Isti scenarij sam namjeravao ponoviti ovo jutro, samo sam ovaj put odmah skinuo relej i pricekao nekih 10sec ali ovaj put nije upalio.. Probao sam to nekih 3 puta i nista.. Onda sam stavio relej gore (sad se je upalila lampa od grijaca, kad je relej dolje onda se ne pali) i kad se ugasila, on upalio..

 

Hm, ne znaci li to da su grijaci u k.. ??? :zid

 

Nakon sto upali, dalje pali ko zvrk.. Nakon toga nema nikakvih problema.. Pa pretpostavljam da su grijaci ti koji predstavljaju problem.. Ma nikako da uhvatim vremena i provjerim ih.. Ali izgleda cu to morati napraviti nocas..

 

Dosta ljudi govori da su tzv. Beru grijaci najbolji, mada su bili spominjani i Bosch-ovi.. Talijanske sigurno ne bih.. :rotfl Stari mi ih je imao u T4 jer je zelio ustedjeti, na kraju nakon mjesec dana mu je radio samo jedan :rotfl

 

Da, da, znam znam, jako opsirno i puno teksta.. :hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo sam se izgubio u textu ali koliko sam skontao moj savet ti je da stavis sva 4 nova grejaca i onda vidis rezultate barem oni nisu skupi...pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

provjeri grijace a imas i onaj osigurac velki za iste koji je mene j... pa sam stavil zicu 8 kvadrata i sad pali ko lud

Share this post


Link to post
Share on other sites
malo sam se izgubio u textu ali koliko sam skontao moj savet ti je da stavis sva 4 nova grejaca i onda vidis rezultate barem oni nisu skupi...pozdrav

 

A sta mislis koliko je meni trebalo da to napisem :rotfl

 

Jp.. B) To i imao namjeru napraviti..

Share this post


Link to post
Share on other sites
provjeri grijace a imas i onaj osigurac velki za iste koji je mene j... pa sam stavil zicu 8 kvadrata i sad pali ko lud

 

Veliki osigurac? Pretpostavljam da se on ne nalazi u kutiji di su svi osiguraci.. Ako je tamo onda cu ga nac, ali ako nije.. :huh:

 

Hm.. :unsure: Ali, nece li doc do pizdarije u slucaju da osigurac ne rikne kad bi trebao? Mislim, nisi li na taj nacin pretjerao s otporom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidi dali imas nepovratni ventil za naftu,ako ne nafta ti se vrati u rezervar pa mu treba malo duze da upali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki osigurač ti je iza posude vode na limu do kabine,vidjet ćeš kutijicu u koju ulaze 2 deblje žice... il jednostavno prati žicu s grijača :)

 

provjeri grijače prije kupnje novih nemora bit do njih...

 

može bit da i pumpa povrati gorivo pa vidi dal već imaš ugrađen nepovratni ventil pa da i tu opciju eliminiraš...

 

ima tu sitnica koje znaju zezat... ništa strašno...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Veliki osigurač ti je iza posude vode na limu do kabine,vidjet ćeš kutijicu u koju ulaze 2 deblje žice... il jednostavno prati žicu s grijača :)

 

provjeri grijače prije kupnje novih nemora bit do njih...

 

može bit da i pumpa povrati gorivo pa vidi dal već imaš ugrađen nepovratni ventil pa da i tu opciju eliminiraš...

 

ima tu sitnica koje znaju zezat... ništa strašno...

 

 

Ok, pogledam nocas (problem je sto sam u Zg-u a auto je doma).. :palacg

 

Hm.. U slucaju da nemam nepovratni ventil, treba li onda dani ugraditi ili se pozabaviti s pumpom u slucaju da vraca gorivo? :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjednostavnije ti ga je ugradit... košta par kuna i staviš ga na dovodnu cijev goriva između filtera i pumpe...

 

Ako slučajno imaš orginal ''prozirnu'' cijev na dovodu goriva nakon što auto odstoji kad ideš palit nek ti neko pogleda dal idu mjehurići zraka kroz nju(poveći)... ako idu tu je zajeb

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najjednostavnije ti ga je ugradit... košta par kuna i staviš ga na dovodnu cijev goriva između filtera i pumpe...

 

Ako slučajno imaš orginal ''prozirnu'' cijev na dovodu goriva nakon što auto odstoji kad ideš palit nek ti neko pogleda dal idu mjehurići zraka kroz nju(poveći)... ako idu tu je zajeb

 

 

Jp, imam orginal prozirnu cijev.. Pogledat cu da li je u tome problem..

 

Thnx!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi to... vidi osigurač od grijača... i provjeri grijače... to je ono osnovno...

 

najlakše ćeš grijače provjerit a da ih ne vadiš tako da skineš limić koji ih povezuje i žicu od napajanja i onda uzmeš komad žice staviš na + i takneš vrh grijača tamo di su one male matice bile... koji baca iskricu taj je OK koji je mrtav-mrtav je :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vidi to... vidi osigurač od grijača... i provjeri grijače... to je ono osnovno...

 

najlakše ćeš grijače provjerit a da ih ne vadiš tako da skineš limić koji ih povezuje i žicu od napajanja i onda uzmeš komad žice staviš na + i takneš vrh grijača tamo di su one male matice bile... koji baca iskricu taj je OK koji je mrtav-mrtav je :)

 

Citas mi misli :palci

 

Javim sto je bilo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako..

 

Neki dan su rjeseni grijaci, svi redom povadjeni van i provjereni.. Shvatio sam da ih imam nekih 15-ak doma (nakupilo se toga kroz godine :lol: a i stari ima T4 diesela) pa sam samo zamijenio jednog jer sam shvatio da je zamjenski mrvicu bolji.. Svi su Beru-ovi i rade dobro..

 

Nakon toga sam pogledao onu kutiju s osiguracem, ocistio sve kontakte i vratio stari nazad.. Samo je problem sto nije onaj orginal limeni vec je vrsena neka zamjena s zicom..

 

Jutros je prvi put teze palio nego inace, tek nakon treceg pokusaja grijanja od po 7sec okretanja odluceno ga je upaliti na guranac..

 

Tako da mi je danas dopizdilo :angry:

 

Uzeo sam dva rezervna osiguraca od po 50A (oni limeni koji inace idu) te promijenio filter goriva (jer mu je bila nuzna promjena :doh)

 

I onda mi je stari primjetio da je lose bio zasaravljen saraf na alnaseru (od + kleme) :doh ovo mi nekako najvise smrdi za sada.. Uglavnom, iskoristio priliku te ocistio sve kontakte te kad sam vec prckao sredio kleme i onaj dio kontakta s - kleme sto ide na sasiju auta.

 

E sad me zaista zanima kako ce se to sve ponasati kada sutra ujutro upalim auto :palica

 

Da, sto se tice mjehurica u crijevu od goriva nisam nista sumnjivo primjetio, ali jos javim u vezi toga..

 

Uglavnom, sretna nova godina svima!!! :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

možda imaš malo nafte pa se smrzla,hoče se i smznuti u bosch pumpi,isti problem sam imal i ja kad sam svojeg palil da vidim el taj vrag još dela,probaj ovak: uzmi flašu 1,2 l,nije bitno,natoči nafte u nju i odspoji šlaufić sa bosch bumpe,tj filtera i stavu unutra,kad potegne naftu onda bi trebal upalit i radit normalno,i potegni čok!!!!!

javi rezultate,pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovako,imao sam i ja takvih problema i rjesavao sam ih na dva nacina:

 

1.kad ga grijes ne cekaj samo da se ugasi lampica grijaca,nego pricekas koju sekundu duze da ti grijaci naprave "tak" (po ovakvoj zimulji je pozeljno da to napravis barem dva puta prije verglanja-manje verglanja mu treba i jednostavno brze upali),cok mozda nije ni potreban jer auto navikne na takvo paljenje i poslije ti je muka upalit ga bez njega

 

2.isto tako kad je hladno na pun tank nafte ti je dobro naliti 2-3 litre benzina(benzin vuce vodu na sebe pa nafta nece smrznuti),ali nemoj pretjerati s tim, 2-3 litre je sasvim dosta.

 

nadam se da ti je ovo barem nesto pomoglo.

 

pozdravw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj promijeniti filter nafte cca60kn. Daj mi reci dali ti dimi kada ga duze verglas?

Share this post


Link to post
Share on other sites
možda imaš malo nafte pa se smrzla,hoče se i smznuti u bosch pumpi,isti problem sam imal i ja kad sam svojeg palil da vidim el taj vrag još dela,probaj ovak: uzmi flašu 1,2 l,nije bitno,natoči nafte u nju i odspoji šlaufić sa bosch bumpe,tj filtera i stavu unutra,kad potegne naftu onda bi trebal upalit i radit normalno,i potegni čok!!!!!

javi rezultate,pozdrav!

 

Mozda sam i imao, ali sad sam imao bar pola rezervara, pa se to nije promjenilo.. :mellow: Sto se tice čoka, svaki put ga potegnem po zimi..

Edited by unas.slayer.of.gods

Share this post


Link to post
Share on other sites
ovako,imao sam i ja takvih problema i rjesavao sam ih na dva nacina:

 

1.kad ga grijes ne cekaj samo da se ugasi lampica grijaca,nego pricekas koju sekundu duze da ti grijaci naprave "tak" (po ovakvoj zimulji je pozeljno da to napravis barem dva puta prije verglanja-manje verglanja mu treba i jednostavno brze upali),cok mozda nije ni potreban jer auto navikne na takvo paljenje i poslije ti je muka upalit ga bez njega

 

2.isto tako kad je hladno na pun tank nafte ti je dobro naliti 2-3 litre benzina(benzin vuce vodu na sebe pa nafta nece smrznuti),ali nemoj pretjerati s tim, 2-3 litre je sasvim dosta.

 

nadam se da ti je ovo barem nesto pomoglo.

 

pozdravw

 

(1) Tako ga i palim zadnjih tjedan dana, a sto se tice coka, budem probao ga ne forsirati s tim..

 

(2) Hm.. Razmislit cu o tome, znam da ljudi dodaju razne aditive u goriva da bi bolje palili po zimi, ali to cu napraviti kad vise ne budem imao ideja.. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Probaj promijeniti filter nafte cca60kn. Daj mi reci dali ti dimi kada ga duze verglas?

 

Ma zaboravio sam navesti da sam promjenio filter od nafte prije neka 4 dana i stvar se nije nesto promjenila mada mu je to dobro doslo..

 

Kod prvog paljenja nije dimio osim malo na pocetku, ali kod drugog pokusaja i poslije je dimio cijelo vrijeme. Ne znam zasto, ali svaki put kad mu istekam relej za paljenje i malo sacekam, probam ga upalit, pa onda ponovno stavim relej nazad, on odmah iz prvog pokusaja upali nakon nekih 10sec.. Ne znam ima li to kakve veze s tim..

 

Znam da to ima dosta velike veze s zimom, ali opet bih nekako zelio da bolje pali.. Sva sreca da je u garazi cijelo vrijeme, ali sto kad ga ostavim u vani cijeli dan.. :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam isto imao problem sa paljenjem pogotovo kada je bilo ispod nule. Promjenio filter nafte i od sad pali bez problema. Probaj staviti nepovratni ventil na dovod izmedu filtera i bosch pumpe. Moze biti da ti pumpa ne zatvori pa nafta ode nazad u rezorvar. I ako mozes izmjeri kompresiju kod nekog mehanicara.

 

EDIT- sad procito da je Medo savjetovo za ventil.

Edited by tomy18

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu treba spojit da grijači uvjek rade kad god da ga pališ i onda nes imat problema....

Mozes na grijacima kontrolirat koliko sekundi na njih dolazi napon

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tu treba spojit da grijači uvjek rade kad god da ga pališ i onda nes imat problema....

Mozes na grijacima kontrolirat koliko sekundi na njih dolazi napon

Ako ce to napravit i palit ce vjerojatno je motor vec pri kraju. Probaj ga malo posteno propuhat. Zagrij ga dobro i gas. Moj vise i ne dimi skoro pa nista, a kada sam ga kupio lagano je dimio i teze je palio pogotovo dok je bio vruc. Par puta po autoputu i bilo mu je bolje. Sad pali bio hladan ili vruc bez brige.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada si promijenio filter jesi ga prvo napunio naftom prije montaže? Pogledaj s ispitivačem dali ti struja dolazi do grijača (sva 4)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kada si promijenio filter jesi ga prvo napunio naftom prije montaže? Pogledaj s ispitivačem dali ti struja dolazi do grijača (sva 4)

 

Ako nisi moze biti da se nije odzracilo,makar bi se vjerojatno u radu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja sam isto imao problem sa paljenjem pogotovo kada je bilo ispod nule. Promjenio filter nafte i od sad pali bez problema. Probaj staviti nepovratni ventil na dovod izmedu filtera i bosch pumpe. Moze biti da ti pumpa ne zatvori pa nafta ode nazad u rezorvar. I ako mozes izmjeri kompresiju kod nekog mehanicara.

 

EDIT- sad procito da je Medo savjetovo za ventil.

 

Ma gledao sam par puta kod paljenja mi se nisu pojavljivali mjehurici u crijevu, ali morat cu napraviti to, pa da skinem i tu sumnju :palacg

 

Tu treba spojit da grijači uvjek rade kad god da ga pališ i onda nes imat problema....

Mozes na grijacima kontrolirat koliko sekundi na njih dolazi napon

 

A to bi zaista napravio kao zadnju opciju..

 

Kako kontrolirati koliko sekundi na grijace dolazi napon? (pretpostavljam da se to ne odnosi na to da kad stavim da mi stalno rade)

 

Ako ce to napravit i palit ce vjerojatno je motor vec pri kraju. Probaj ga malo posteno propuhat. Zagrij ga dobro i gas. Moj vise i ne dimi skoro pa nista, a kada sam ga kupio lagano je dimio i teze je palio pogotovo dok je bio vruc. Par puta po autoputu i bilo mu je bolje. Sad pali bio hladan ili vruc bez brige.

 

 

A probat cemo ga malo ispuhati.. Mada to radim cim mi se ukaze prilika (kad mi relacija nije kratka, tj. kad se motor zagrije). Meni npr. nije nikad zezao u toj nekoj medjufazi, kada bi se malo ohladio a opet ne bi grijaci grijal jer motor ne bi bio dovoljno hladan za paljenje grijaca..

 

Kada si promijenio filter jesi ga prvo napunio naftom prije montaže? Pogledaj s ispitivačem dali ti struja dolazi do grijača (sva 4)

 

Jp, kod promjene filtera, uredno je bio napunjen naftom.. Da, na sva cetiri grijaca dolazi struja :palacg

 

Ako nisi moze biti da se nije odzracilo,makar bi se vjerojatno u radu.

 

Ma s tim sam se jucer igrao, vidjet cemo kako ce se danas pokazati..

Edited by pikzibner

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1