24 24
Guest čaddy

Pase Li ... Od, Na ... ?

Recommended Posts

dali netko zna koliko su vrata sa golfa3-venta kraca od golfa3 sa trojim vratima

dali je to nekad netko mjerio,

hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pase li glava od tdi-a pd 130 na 1z blok??imam glavu dizne bregaste,sve..osim bloka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda je OT ali da priupitam što se mjenjača tiče:nije li količina okretnog momenta fatalna za mjenjač za razliku od konjskih snaga?

Ako nije tako zašto smanjuju snagu na turbo dieselima s automatskim mjenjačem i navode da su dotični dizajnirani za toliko i toliko Nm? :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Možda je OT ali da priupitam što se mjenjača tiče:nije li količina okretnog momenta fatalna za mjenjač za razliku od konjskih snaga?

Ako nije tako zašto smanjuju snagu na turbo dieselima s automatskim mjenjačem i navode da su dotični dizajnirani za toliko i toliko Nm? :mellow:

 

 

ne znam,samo kazem da je kec dok je stari vozo sa 1z motorom lomio 4 i 5 tu brzinu,a sumnjam da bi 100-tinjak ks tak lako lomilo,dok za razliku,neki moment,koji je sigurno puno veci od predvidjenog za taj mjenjac,i sigurno veci od seriskog 1z(neki 220nm)...na taj mjenjac ide TD-ickoji ima 75-tak ks i a ljudi ga dizu i do 90-tak ks,i voze bez problema...ako dobro shvacam,i ti tvrdis da je okretni poguban,nisam dobro skuzio iz pocetka,i na znam dal si shvatio da se slazem da moment lomi...

Edited by ramljak

Share this post


Link to post
Share on other sites
Možda je OT ali da priupitam što se mjenjača tiče:nije li količina okretnog momenta fatalna za mjenjač za razliku od konjskih snaga?

Ako nije tako zašto smanjuju snagu na turbo dieselima s automatskim mjenjačem i navode da su dotični dizajnirani za toliko i toliko Nm? :mellow:

 

 

To je glupost. Onda bi mogao vozit 1000 KS i 100Nm sa takvo getribo. U ovom primeru (kec, duja) zavisi na vozaču, kod automatskih getriba se smanji Nm i sa njim KS na segmentu gdje ima najjaču "grbu" u diagramu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam ja jedno kveščn,,,,u moju duju 87. god stavio bi vr-a,ali nije to pitanje nega...stavio bi neke malo vece kocnice,naprijed,a da nema puno kemijanja,i npr koje mi glavcine pasu na saraf....hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od duje ili corrada G60, al trebaš i rukavce i čeljusti.

Edited by Dizel

Share this post


Link to post
Share on other sites
To je glupost. Onda bi mogao vozit 1000 KS i 100Nm sa takvo getribo. U ovom primeru (kec, duja) zavisi na vozaču, kod automatskih getriba se smanji Nm i sa njim KS na segmentu gdje ima najjaču "grbu" u diagramu.

I onda je svizac zamotao čokoladu! :bag::bleh

 

Ramljak,mislimo na isto al smo izgleda u manjini,ti,ja i čarobnjak iz Os koji radi samo mjenjače.Ja za ovog quotiranog nemam više živaca jer ću "pančat" pa vas sve pozdravljam. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

e bok imam pitanje ovako dali pašu od golfa 4 kočiona kliješta prednja na corrado??koliko je kemije oko toga!!jer sam čuo da su od četvorke kliješta lakša od corradovih a i ne mogu za cvikati ako dulje stoji auto!navodno su alumijiska??? :mellow:

jopa_vr6 ako mi pašu od četvorke kliješta onda ti prodam svoja kliješta od svog corrada!!! :palacg

 

e da i imam pitanje razvodnik sile kočenja mora bit ili se može bez toga??

Edited by Marinko

Share this post


Link to post
Share on other sites
I onda je svizac zamotao čokoladu! :bag::bleh

 

Ramljak,mislimo na isto al smo izgleda u manjini,ti,ja i čarobnjak iz Os koji radi samo mjenjače.Ja za ovog quotiranog nemam više živaca jer ću "pančat" pa vas sve pozdravljam. :palacg

 

 

onda ne zaboravi stavit ubrizgavanje metanola :)

 

EDIT:

 

KR - PL - PB

 

Nm:

 

163 - 168 -159

 

KS

 

139 - 129 - 112

 

Znači ista šansa da crkne getriba, bez obzira da imaš 25% više snage na KR?

 

Ti samo pančaj...lol

Edited by KR3MN1 van den BOSCH

Share this post


Link to post
Share on other sites
imam ja jedno kveščn,,,,u moju duju 87. god stavio bi vr-a,ali nije to pitanje nega...stavio bi neke malo vece kocnice,naprijed,a da nema puno kemijanja,i npr koje mi glavcine pasu na saraf....hvala

 

onda uzmi komplet motor sa getribo i mostom od trice, i samo prišarafi gore.

Share this post


Link to post
Share on other sites
onda uzmi komplet motor sa getribo i mostom od trice, i samo prišarafi gore.

onda radije uzmem cijelu tricu bez papir za nekih 1500 eura,i imam sve,sta mi god treba

Share this post


Link to post
Share on other sites
onda ne zaboravi stavit ubrizgavanje metanola :)

 

EDIT:

 

KR - PL - PB

 

Nm:

 

163 - 168 -159

 

KS

 

139 - 129 - 112

 

Znači ista šansa da crkne getriba, bez obzira da imaš 25% više snage na KR?

 

Ti samo pančaj...lol

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ako ti tako kazes,ja ti vjerujem,isto ko i za motor sa 1000 ks i 100 nm ipak ti si glasniji

Share this post


Link to post
Share on other sites
ako ti tako kazes,ja ti vjerujem,isto ko i za motor sa 1000 ks i 100 nm ipak ti si glasniji

 

 

da, 1 sam. A nema gov*a koji če me "pančat".

 

Normalan odgovor: Snaga lomi getribu, ne Njutni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
da, 1 sam. A nema gov*a koji če me "pančat".

 

Normalan odgovor: Snaga lomi getribu, ne Njutni.

 

 

 

koliko si suiguran??mozes li definirat,mozes li dokazat,imas li pokrice za tvoje tvrdnje??ja sumnjam da imas...ja znam,ima tu malo fizike,ne samo naklapanje...ne pančam te,i dapace,cjenim tvoje znanje,al nisi najpametniji...nisam ni ja,al znam sta ti mislis da znas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pasu li zadnje bocne oplate od Passata 35i facelift na obicnog Passata??

Share this post


Link to post
Share on other sites

isto tako zadnja klupa od corrada u duju,znam da pase ali sta treba prepraviti?

Share this post


Link to post
Share on other sites
isto tako zadnja klupa od corrada u duju,znam da pase ali sta treba prepraviti?

produzit drzace za naslone za cca 5cm ako se dobro sjecam. ujedno je prakticno napravit nesto da se zapuni rupa izmedju naslona i stranica

 

donji dio klupe pase "na seraf", tj. oni klinovi se zabiju u rupe koje su vec na duji, eventualno napravit nosac za grbu (ako je klupa s grbom), mada nema potrebe

 

i na kraju, ako je djeljiva klupa (ili su sve od corrada djeljive) dobro je radi cvrstoce naslona navarit nosace na podnicu gepeka za donji dio naslona

Share this post


Link to post
Share on other sites

tnx,nego imam jos od mk3 na mk2 zadnja klupa sta sve treba prepraviti ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 24