24 24
Guest čaddy

Pase Li ... Od, Na ... ?

Recommended Posts

šalteblo sa sajlam na keca???

ima li netko iskustva da znam sta me ceka??

Share this post


Link to post
Share on other sites
produzit drzace za naslone za cca 5cm ako se dobro sjecam. ujedno je prakticno napravit nesto da se zapuni rupa izmedju naslona i stranica

 

donji dio klupe pase "na seraf", tj. oni klinovi se zabiju u rupe koje su vec na duji, eventualno napravit nosac za grbu (ako je klupa s grbom), mada nema potrebe

 

i na kraju, ako je djeljiva klupa (ili su sve od corrada djeljive) dobro je radi cvrstoce naslona navarit nosace na podnicu gepeka za donji dio naslona

 

Sve to sto je Fog nabrojao.... pa jos malo sexa za uglavit donje stranice u keca jer je "ravan" pod .... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci pilanje grebena,il???nemam pojma,vidit cu poslje nove...hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima netko da bi mi htio objasniti postupak kako da ugradim prednje siceve i zadnju klupu od golfa 3 u golf 2? moze i na pm! hvala..

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ramljak, sada imam malo vremena :)

 

Za 02A getribo - napraviš drug halter za getribo na vozačevi strani i na dolnjoj strani. Ako znaš varit, neče bit ovdje problema.

 

Onda baciš van komplet staru mehaniku oko šaltunge, zatvoriš rupo i staviš gore box sa sajlama (ako si kada vidjeo box od šaltunge od 02A, onda znaš što ti govorim) i napravi ispod armature 2 rupe, gdje ču onda ič sajle. Tunel i to ostaje, inače dobiješ prostor za izpuh. Geber najbolje da uzimaš od duje na klipsnu.

 

Onda ideš i kupiš vago od toleda/cordobe - koji su imali 02A getribu, a nije bio kuplung na hidravliku, bio je na sajlu. Komplet sajla, vaga, i adapter su negdje oko 110 evra na ovlaščencu.

 

To je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo ramljak, sada imam malo vremena :)

 

Za 02A getribo - napraviš drug halter za getribo na vozačevi strani i na dolnjoj strani. Ako znaš varit, neče bit ovdje problema.

 

Onda baciš van komplet staru mehaniku oko šaltunge, zatvoriš rupo i staviš gore box sa sajlama (ako si kada vidjeo box od šaltunge od 02A, onda znaš što ti govorim) i napravi ispod armature 2 rupe, gdje ču onda ič sajle. Tunel i to ostaje, inače dobiješ prostor za izpuh. Geber najbolje da uzimaš od duje na klipsnu.

 

Onda ideš i kupiš vago od toleda/cordobe - koji su imali 02A getribu, a nije bio kuplung na hidravliku, bio je na sajlu. Komplet sajla, vaga, i adapter su negdje oko 110 evra na ovlaščencu.

 

To je to.

 

 

 

 

 

imam vec onaj komad za kvacilo sa sajlom,za taj mjenjac,al cu stavit hidraulicno,jer sam i na dvici imo problema slicnih,pa je iz pocetka bila sajla,al je kvacilo bilo pretvrdo,jer je veliki zamajac,lamela i potisna,i sajle su pucale...a posto cu isto tak kvacilo stavljat na kec,morat cu rjesit hidrauliku,mozda cak i van da smjestim primarni cilindar,pa ga sajlom stiskam,ne znam koliko cu imat mista...znam kak izgleda box,al ne kontam kak cu ga uglavit u tunel.mislio sam na tunel napravit sa gornje strane,tak da imam kratak hod i visoko salteblo....

 

 

e da,jos nesto,znas ista o satu od mk1 gti sa board-comp,i ekonomy indikatorom??jel mi potrebna orginalna instalacija,il se moze ova,ukemijat???il ako imas neke sheme instalacije,da mi posaljes,inace sam elektricar,pa bi se mogo zabavit malo...

 

hvala za pomoc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd da pitam, ima li itko iskustva sa stavljanjem instrument table iz Golfa 5 u Golfa 3. Ako ima netko link na neki tutorijal bilo bi super...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ramljak:

 

naravno, box staviš iznad rupe, ne u tunel. Hidravliku možeš tao prebacit da uzimaš od duje oni dio lima gdje ima cilindar, economy indikator ti neče radit, jer mora imati oni veliki "šlater" na getribi, a 02A ga nema. 020 su imali u kecu 9A i 7G, nešto još u dujah i trica gti prve godine. 100 evra na ovlaščencu (!!!!) zato da ti kaže potrošnju i da pali lampicu. bezvezan cirkus :)

 

Zbog toga da je znao u kojoj brzini imaš, onda još vakuum (čini se mi da ubacivaš g60) tako da je to malo loše onda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ramljak:

 

naravno, box staviš iznad rupe, ne u tunel. Hidravliku možeš tao prebacit da uzimaš od duje oni dio lima gdje ima cilindar, economy indikator ti neče radit, jer mora imati oni veliki "šlater" na getribi, a 02A ga nema. 020 su imali u kecu 9A i 7G, nešto još u dujah i trica gti prve godine. 100 evra na ovlaščencu (!!!!) zato da ti kaže potrošnju i da pali lampicu. bezvezan cirkus :)

 

Zbog toga da je znao u kojoj brzini imaš, onda još vakuum (čini se mi da ubacivaš g60) tako da je to malo loše onda :)

 

 

 

 

onaj dio koji pase i od pasata g60??al ima razlika,abs-i bez,zato sam malo crto sinoc,stavljam sajlu i polugu na hidraulucni cilindar,imam mista na ljevom kraku sasije,jer akumulator ide u gepek...a za bord-comp,potrosnja-vise manje ne mora radit,vec za temp ulja,vanjsku temp,prosjecna brzina,ce mi radit vak bez ikakve potrebne instalacije,il??znam da trebam onu mfa rucicu,al posto je tesko nac za keca,mislim stavit obicni taster na tablu,tak da na njemu strokam...za ove 2 temperature na onom displ. mi trebaju senzori,pa kad bi naso neke sheme da znam kak bi to radilo...

ubacio sam vec TDi 1Z,al me jeeeebe mjenjac...al ce se i to rjesit...

hvala jos jednom...

prva prilika u bih :zivio :zivio :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jel ima netko da bi mi htio objasniti postupak kako da ugradim prednje siceve i zadnju klupu od golfa 3 u golf 2? moze i na pm! hvala..

 

davide , nisu te primjetili

ajd decki , tko je to radio , sjedala mu stoje kod kuce :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

fedri i amortizeri,dal pašu sa trojke na pola 6n?ako ne,od čega pašu?

plovak rezervara dal paše sa trojke na 6n?

Share this post


Link to post
Share on other sites
davide , nisu te primjetili

ajd decki , tko je to radio , sjedala mu stoje kod kuce :palacg

 

 

e bez jebe, još nikada nisam radio to. Ozbiljno. Znam sve motore i struju iz glave, a takve stvari me niso interesirale, uvjek sam sve bacao van i radio aute za "brdske utrke". Neznam odgovora na to. A čini se mi, da brez manje prerade ne idu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
fedri i amortizeri,dal pašu sa trojke na pola 6n?ako ne,od čega pašu?

plovak rezervara dal paše sa trojke na 6n?

 

 

hm....

 

dolni dio je kod 6N isti ko kod trice, sada sam malo pijan (ironic i carlito sta sada otišla od mene i bilo puno antigripina) tako da - dolni dio ide, za gornjog nisam siguran, a uopče može se skemijat. Nije stavi i idi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
davide , nisu te primjetili

ajd decki , tko je to radio , sjedala mu stoje kod kuce :palacg

 

bilo već masu puta objašnjeno... vanjsku nogu od sjedala (onu do praga) treba ispilat i suzit... neznam sad tošno kolko al nek izmjeri na sjedalu od duje i dalje sve paše...

 

Zadnja klupa,pogotovo ako je djeljiva... ne ide na šaraf al sve se može ako se hoće

Share this post


Link to post
Share on other sites
fedri i amortizeri,dal pašu sa trojke na pola 6n?ako ne,od čega pašu?

plovak rezervara dal paše sa trojke na 6n?

 

Nisam siguran ali mislim da je jedina razlika u dužini,tako da ne paše,mislim,ako ih imaš doma usporedi dužine

Share this post


Link to post
Share on other sites
fedri i amortizeri,dal pašu sa trojke na pola 6n?ako ne,od čega pašu?

plovak rezervara dal paše sa trojke na 6n?

 

Federi i amortizeri: prednji ti pašu, a zadnji su predugački.

za plovak nemam pojma

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo jedno zanimljivo pitanje,jel pase glava od 1.8 8v od duje gti,na svoj motor od široka 1.8 8v 90ks,neznam kod motora,al ako je jako bitno to javim sutra

 

KR3MN1 van den BOSCH,mislim da bi ti to trebao znat,

 

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo jedno zanimljivo pitanje,jel pase glava od 1.8 8v od duje gti,na svoj motor od široka 1.8 8v 90ks,neznam kod motora,al ako je jako bitno to javim sutra

 

KR3MN1 van den BOSCH,mislim da bi ti to trebao znat,

 

hvala

 

tako je to sklopljeno u mom kecu--i vozi blok je PN a glava je od DX :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

i kak ide,,jel bolje od karburatora????pun mi ku..c vise da mi smrdi gorivo pod haubom,i ta sranja od karburatora

Share this post


Link to post
Share on other sites
i kak ide,,jel bolje od karburatora????pun mi ku..c vise da mi smrdi gorivo pod haubom,i ta sranja od karburatora

 

meni osobno ne :palacd

evo slike sa puta na x-mas party :

dsc00019qr6.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

eheheheh ma za keca :palacg ,e sad da ne otvaram topic,za koliko para bi se mogla nac glava i sve ostalo znaci struja,usisna,klapn.blalalala.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 24