24 24
Guest čaddy

Pase Li ... Od, Na ... ?

Recommended Posts

eheheheh ma za keca :palacg ,e sad da ne otvaram topic,za koliko para bi se mogla nac glava i sve ostalo znaci struja,usisna,klapn.blalalala.....

 

iskreno mislim da ti je bolje naci komplet motor u dobru stanju u nekom autu koje ce u djelove nego se upustati u ovakove kemije,ali to je samo moje misljenje ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

što bi ti htjeo? sve 1.8 glave su u ventilima iste, samo bregaste su kod GTIja bolje, glava zavisi od tipa injectiona kojog želiš furat. Jer elektro ima večije rupe u glavi ko K-jet, i drugi kut za dizno. Ostalo je sve sa manjima razlikama isto sranje.

 

na 90 KS GTI glavu? 90 KS ima manju kompresiju zbog večih pepeljara u klipovima, tako da nečeš baš puno dobit. Možda probleme, jer GTI bregasta nije napravljena za 9bar layout i elektro injection, možda na k-jet...a u mojim očima bezveze, prebaci kompletan GTI motor sa k-jetom ili digifantom i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites
da li netko zna da li pasu opruge sa golfa 4 na octaviu?

 

nepašu stari...

čak ni opruge od jednog modela golfa nepašu na ostale modele golfa.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne pricaj ak neznas......

G4 ima isto podvozje ko stara octavia,A3,TT i beetle (naravno sam ak je prednji pogon)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.6 GTI motor u dvojku?konkretno TDic je trenutno u dvojci,koje su prepravke oko struje,jel paše getriba i ostalo kaj je potrebno

Share this post


Link to post
Share on other sites
1.6 GTI motor u dvojku?konkretno TDic je trenutno u dvojci,koje su prepravke oko struje,jel paše getriba i ostalo kaj je potrebno

 

 

mjenjac ce ti biti predugacak,tebas dvi pumpe od benzine,instalaciju motora,usisnu granu od 1,8 8v jer je na tom motoru usis na desnoj a tebi bi trebao biti na ljevoj strani itd + AtesT :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pasu li rukavci od duje gti na keca dizla 84.god,bez ikakvih prepravki???HITNO!!!

 

jos uvik HITNO!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pasu li rukavci od duje gti na keca dizla 84.god,bez ikakvih prepravki???HITNO!!!

 

 

ne,imas negdi i cjeli topic o tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne???a jbt.jel tko prepravljo?,od cega su na tvom kecu??

Edited by jopa_vr6

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne gučaj. idu, a neče bit auto stabilan, ako ga ne puštaš više od 60 mm. tako da je na običnog keca to bezveze.

 

wild: ide, možeš i sa kec granu, getriba ima prve 3 uskoro iste, ako za svaki dan, bit če ok, ako umjesto GTI motora, onda obavezno drugčija getriba. Pumpe etc...beri IvoGTI16V :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ne???a jbt.jel tko prepravljo?,od cega su na tvom kecu??

 

serijala :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
kako koci???

 

jel te baca :rotfl

 

tu i tamo zna malo iznenadit ali nista posebno.

imam previse posla i valjci za stelovanje kocnica su mi non stop zauzeti kad sam ja slobodan tako da u ovoj godini nista od stelovanja petog cilindra :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ovako paše li na VR6 prednji most vilice od G60 modela???da radi se o corradu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pašu vilice kao vilice ali ti ne pašu vr6 kočnice u te vilice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam sve od G60 i imam jedan vr6 most ali su vilice popigane valjda od nekog udarca!!jer jo moj g60 most bio malo obrađen tj iskrivljen je a vilice su nove!!!tako da bi od toga svega napravio jedan dobar most!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drukčiji ti je nosač na VR mostu nego na G60.Nebo i zemlja razlika,osim ako ne ubacuješ VR-a unutra :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se to rješit,malo prevarivanja,desni nosač(na bloku motora) ti je skroz drukčiji,ili zavari na most nosač od G60 ili napravi novi nosač na motoru,od dva moraš napravit jedan.Polovica koja ide na motor ostaje od G60 a polovica koja legne na nosač na mostu mora bit od VR-a :palacg

Ili kupi u mene VR-a i montiraj :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 24