24 24
Guest čaddy

Pase Li ... Od, Na ... ?

Recommended Posts

NE,

jer Golf ima prednje diskove veličina 280mm i najmanja dimenzija felge koju možeš staviti je 15"

 

dimenzija gume ..... 195/65-15

dimenzija felge ..... 6 x 15 ET 38

Share this post


Link to post
Share on other sites
NE,

jer Golf ima prednje diskove veličina 280mm i najmanja dimenzija felge koju možeš staviti je 15"

 

dimenzija gume ..... 195/65-15

dimenzija felge ..... 6 x 15 ET 38

:respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji alternator jaci ,pase na seata toleda 1.9tdi 66kw 96' god ,vjerovatno od trice bi trebao pasat trebam nesto oko 120A, sa kojeg auta bi se dalo nac?

Share this post


Link to post
Share on other sites
koji alternator jaci ,pase na seata toleda 1.9tdi 66kw 96' god ,vjerovatno od trice bi trebao pasat trebam nesto oko 120A, sa kojeg auta bi se dalo nac?

 

bilo koji tdi koji ima klimu ima alternator 120A

 

marta_ri

Pasu li prednji i zadnji amortizeri od MK3 karavana na MK3 troja vrata?

 

Ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam pitanje,

 

Dali pašu čelične felge 15 cola 5x112 orginal vw/audi na audi a4, 2007god, 2.0tdi,quatro ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

može se montirat

al kako to izgleda na trici?

 

skine se komad s šipke volana i staviš mk1 volan

Share this post


Link to post
Share on other sites
može se montirat

al kako to izgleda na trici?

 

skine se komad s šipke volana i staviš mk1 volan

jel možeš malo detaljnije objasnit jer imam taj volan pa sad da ga ne prodajem htio bi ga namontirat na 3-icu jer iman onaj najobičniji dvokraki volan kojemu se na obruču cijeli gornji dio gume odlijepio i ono kad se stisne rukom vrti se lako. a ovaj volan je u odličnom stanju samo mi fale oni federčići ili kako se to već zove za sirenu al za to mi je lako

Share this post


Link to post
Share on other sites
jel možeš malo detaljnije objasnit jer imam taj volan pa sad da ga ne prodajem htio bi ga namontirat na 3-icu jer iman onaj najobičniji dvokraki volan kojemu se na obruču cijeli gornji dio gume odlijepio i ono kad se stisne rukom vrti se lako. a ovaj volan je u odličnom stanju samo mi fale oni federčići ili kako se to već zove za sirenu al za to mi je lako

 

U biti direktno NE PAŠE no DA SE PRIPASATI bez nekih velikih problema ako znaš što radiš i imaš radapciger.

Ovo sa velikim slovima je pisano tako da se naglasi razlika. Jer za mene "PAŠE" znači da se nešto stavi bez pripasivanja i ikakvog mijenjanja,čisto na šaraf.

Kao što je rrocado napisao kada skineš svoj volan imaš jedan aluminijski dio sa zupcima na koji sjeda volan, to moraš skinuti jer je promjer na Golf 3 veći nego na Golfu 1.

Share this post


Link to post
Share on other sites
željezni je komad-piksna

 

ta 'piksna' kad se skine s novije dvice,ili trice,imate šipku volana kao i na kecu,stara priča,to je piksna koju vidite na ovom linku

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....4&hl=piksna

 

i tu ima malo objašnjenja

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....4&hl=piksna

Točno, željezni je, aluminijski je volan :doh

Moj bed sorry,uglavnom slijediš ova objašnjenja i složiš :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav.

pasu li gewinde sa obicnog golfa 3 na golfa 3 karavana(96god)???????? MISLIM NA ZADNJI KRAJ!prednje gewinde pasu.

-malo mi je cudno jer karavan ima oprugu na amortizeru skroz na dnu...i izgledaju veci amortizeri...

-a na obicnoj trojci je feder blize muldi vise prema gore ko na golfu 2.

i dali mogu sa karavana fedre sa amortizerima prebacit na obicnu trojku?????

 

HVALA!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz

 

dali paše od pola 2007 1.4 tdi 51kw alternator na fabiu 1.4 tdi 2004 70 ks ....ako netko zna

Edited by bojan24

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pašu li ručice žmigavaca i brisača od MK4 u MK3?

 

Gledam po slikama ima dosta razlike, možda da se mijenja prihvat na stupu volana eventualno?

Share this post


Link to post
Share on other sites
pozdrav.

pasu li gewinde sa obicnog golfa 3 na golfa 3 karavana(96god)???????? MISLIM NA ZADNJI KRAJ!prednje gewinde pasu.

-malo mi je cudno jer karavan ima oprugu na amortizeru skroz na dnu...i izgledaju veci amortizeri...

-a na obicnoj trojci je feder blize muldi vise prema gore ko na golfu 2.

i dali mogu sa karavana fedre sa amortizerima prebacit na obicnu trojku?????

 

HVALA!!!!

 

Niti pašu gewinde niti amortizeri i federi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

dali pasu elektricni podizaci stakla sa 6n 5 vrata na 6n2 isto 5 vrata ... izvana mi se vrata cine ista e sad dal to pase gore me zanima... pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 24