24 24
Guest čaddy

Pase Li ... Od, Na ... ?

Recommended Posts

vrata su skroz drugog izgleda izvana

retrovizori su svi isti elektricni, rucno podešavanje sa dugom ili kratkom sailom

paše na classic, polo 6n, karavan, seat cordoba, ibiza...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ak sam dobre procitao... pasu kazaljke sa Audi a4 b5(?) Na kazaljke u trojku? Tj. Umjesto njih. Mislim da je to cak neko i radio....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda bih danas sutra ubacio 1.9TD u Golf 2 pa me zanima jel paše sve na šaraf pri tome mislim na nosače. Trenutno je 1.6D, ako se stavlja 1.9TD jel treba što prepravljati?

Hvala unaprijed!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekoliko pitanja:

 

Pašu li prednji amortizeri sa golfa 3 na passata b4?

 

Kakvo je stanje sa zadnjima? Sa golfa 3 na passata b4.

 

Nosači motora g3 na passat b4? Ima li ikakve razlike?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 Da,pašu ali pazi na težinu vozila,ako imaš od npr TDI-a i na jednom i na drugomonda nema brige,ako stavljaš npr od G3 1.4 na Passata onda to baš i nije dobro iako fizički idu gore.

2. Zadnji amortizeri pašu no imaš nekih sitnica koje moraš promijeniti i paziti,Passat ima drugačiji prihvat na karoseriju od G3 pa to moraš prebaciti. Isto tako donja rupa na amortizeru od Passata je M14 a kod G3 ne znam da li je isti kao na Passatu ili je M12 kao na G2

3. Nosači ovise o tome koji su motori u pitanju. Napiši konkretnije informacije pa možeš očekivati konkretnije odgovore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeli ko zna od cega mi jos pase desni veliki retrovizor za cetvorku osim engleza cetvorke

Share this post


Link to post
Share on other sites

pase i od us modela i jos pise na staklu ono glupo upozorenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pase ti i od passata b5,3bg, seat leon, toledo samo moras vanjski dio retrovizora pripasat na svoj trokut tj nosac na vratima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav narode...zna li netko pasu li motorici za stelanje farova(gori-doli) sa jette mk2 na golf mk2 koji nema to,hvala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je u polu quadlock konektor pase na plug and play, ako je iso treba ti adapter i odnegdje povuc can liniju

Sorry, tek sam sad vidio da je polo 6n2, koji nema quadlock, znaci treba ti adapter al bez can-busa ti na njemu nece radit rasvjeta kad upalis poziciju i nece ti se palit na kontakt, imas mogucnost u tom slucaju jedino da na on off palis/gasis radio i tom slucaju ce ti i rasvjeta radit

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tako, hvala na info. A jel znas koji bi oem 2din pasal u polo 6n2 plug n play?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pasao bi ti MCD, MFD al bez changera ili onog digitalnog changera mozes na njima slusat jedino radio, to je sta se 2din-a tice, ili slozi gammu sa 1 din 6-cd changerom ako hoces bas oem look,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad ste vec kod radia

Dali ima koji orginal radio ( tipa gamme) a da se moze Spojit digitalni cd changer i da ima izlaz za pojacalo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto , odmah na gammi imas mogucnost i za digitalni changer i 4 izlaza za pojacalo, samo ti treba adapter kojeg imas uzet ili ga recimo sam slozis, zuti mini iso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljivo , razmisljam o prodaji pioneera i da si u duju slozim Nesto cim slicnije orginalu a opet da mogu sve koristit ko i do sada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me dali se može ubaciti sat sa putnim računalom u auto koji ga primarno nema?(vjerojatno može samo dali je to plug and play ili treba mjenjati nešto?

 

Golf IV '98.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je u polu quadlock konektor pase na plug and play, ako je iso treba ti adapter i odnegdje povuc can liniju

Sorry, tek sam sad vidio da je polo 6n2, koji nema quadlock, znaci treba ti adapter al bez can-busa ti na njemu nece radit rasvjeta kad upalis poziciju i nece ti se palit na kontakt, imas mogucnost u tom slucaju jedino da na on off palis/gasis radio i tom slucaju ce ti i rasvjeta radit

E si siguran da za ovaj radio treba taj konektor i canbus, to je delta 6. Pitam zato jer sam prical s likom koji ga prodaje on ga je imal u golfu 4 2000.g.

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 24