24 24
Guest čaddy

Pase Li ... Od, Na ... ?

Recommended Posts

Idu li ove felge bez problema na Golf 6?

2016_03_30_22_49_40_1.png

 

2016_03_30_22_47_53.png

 

Edited by Mirage

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko vidim da je ET 20, mislim da ce ti na G6 felge biti previse izvucene van, neznam koliko tocno ET ide na G6 ali meni na G5 ide 45-50

Share this post


Link to post
Share on other sites

ET29 su druge, prve su ET54 18" 7,5J. G5 i G6 su isti što se tiče ovjesa tako da bi trebalo vrijediti isto za oba. Našao sam u americi da netko vozi ET54, felge isto od Audia, na Jetti, ali je tako uslikano da se ne vidi kako stoji na autu, tj. koliko su uvučene.

Edited by Mirage

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz.. Povoljno dobivam eibach opruge za spustanje G3 ali me pati jel ima kakve veze sto su opeige za 1,9tdi a ja imam 1,4. Zbog tezine motora. Znam kad sam kupovao opruge za fabiu uzeo ih od covjeka koji vozi pola GTi i njemu nisu bile ok. Bas je trebao od GTi-a ili dizela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz.. Povoljno dobivam eibach opruge za spustanje G3 ali me pati jel ima kakve veze sto su opeige za 1,9tdi a ja imam 1,4. Zbog tezine motora. Znam kad sam kupovao opruge za fabiu uzeo ih od covjeka koji vozi pola GTi i njemu nisu bile ok. Bas je trebao od GTi-a ili dizela.

ima.

1.9 tdi je teži pa će ti manje past auto,ili skoro ništa ako su prokit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je bilo vec, ako je isprike.

Pasu li gewinde sa passata b5.5 karavana (dizel) na limuzinu (benzin)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što paše sa passata 1.9 tdi 96kw 2001. na 1.9 tdi 97. (diskovi ,glavcine, mjenjac,lamela, korpa ,poluosovine) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, ne znam dal bi pocinjao novu temu pa cemo prvo ovdje..
Dugo vremena se vec razmislja o nekom projektu golfa 2, krece se u nabavku dvice za sad imam jednu koju cu vjerojatno uzet, 5 vrata jer mi je prakticnost na prvom mjestu a i nema ih bas tako puno slozenih ko sa 3 vrata,siber i to je od opreme to :D
prva stvar radit ce se limarija komplet od pocetka do kraja te auto ide u nardo gray boju. nakon toga se ovisno o financijama al nadam se da bi zamjena motora bila tamo negdje 9,10mj.. imam jako dobru ponudu za uzet Ibizu sport 1.9 PD ASZ kompletna samo je lupljena sa svih strana, kolko znam motoru nije nista. pošto mehaničkih znanja imam ravno nula, trebat cu nekog dobrog majstora po mogučnosti da je u Zagreb ili okolici koji bi barem neke od mojih ideja uspio ostvariti. Zanima me koliko je to isplativo, vidio sam pikzibner-ov projekt i tak nesto bi ja al opet ponavljam nemam nikakvih mehanicarskih znanja pa kao on necu nista moci sam napravit a htio bi da bude cakum-pakum treba mi netko ko ce mi to odradit kao da za sebe radi a ne da me odere a ja ostanem sa nekim poluproizvodom.

Druga stvar pošto za Ibiza dolazi kompletna htio bih iskoristit čim vise djelova s nje da se upasaju na dvicu e sad kolko je toga moguće ne znam, npr glavčine da dobijem promjer 5x100, ovijes, climatronic, struja komplet...

Zamislio sam sve to sa orginalnom armaturom od dvojke i u nju upasat ispod radia climatronic od ibize, al vidim da svi mjenjaju armature bas zbog te klime ne znam dal je izvedivo, makar se nadam da postoji neki način. Sat bi stavio od GTI-a dvojke sa putnim tako da sve cim vise lici na original..

Eto to je ono što ja imam trenutno zamišljeno u glavi, kolko je od toga ostvarivo prepuštam vama na procjenu, student sam pa financije nisu baš bajne al polagano nadam se da ce se barem 90% zamišljenog ostvariti.
Ako ne bude ništa od ovog motora, tj ako ce biti prekomplicirano i puno veci trosak od motora iz trojke 81kw AFN onda će morat ic taj motor, al to cemo jos vidjet. Zanimaju me i preporuke majstora pa da se mogu i kod njih raspitat kolko bi tako jedan projekt bio u financijskom smislu.
Hvala :care

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da razumijes da je trosak toga svega obrnuto proporcionalan tvom znanju. Takav projekt ce te posteno kostat a spominjes da financije nisu bajne sto ne ide jedno s drugim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam znam sve mi je jasno, al to mi je zelja vec duze vrijeme, slagat ce se malo po malo, najvise me brine trosak swapa motora sa ibize ako se odlucim na njega, za limariju i farbanje nije problem jer mi susjed to radi pa vec otprilike znam kolko me ta igra kosta i to imam pokriveno. A onda kad krenem sa studentskim poslom tamo 8,9mj bi se krenulo slagat motor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Passata meduliniju pitanje. Jesu li zadnji mostovi na svima isti? Pase li s limuzine na karavana? Sa vr-a na 1.9?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paše li interijer od škode superb 1 na passat b5.5 bez nekih prerada? (oplate vratiju, sjedala, središnja konzola)

 

skoda_superb_2_5_tdi_edition_100_2005_4_

 

skoda_superb_sko_sup_07_l_k_7.jpg

 

skoda_superb_sko_sup_07_l_k_8.jpg

 

skoda_superb_2_5_tdi_edition_100_2005_3_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idu li ove felge bez problema na Golf 6?

2016_03_30_22_49_40_1.png

 

2016_03_30_22_47_53.png

 

ET54 i 18" su i original dimenzije na g5 i g6. Edited by Leic

Share this post


Link to post
Share on other sites

ET20 će ti viriti jedno 2.5 CM van blatobrana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel paše kod golfa 6 airbag sa običnog "plastičnog" volana na onaj kožni sa multifunkcijama( tipkama) ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pašu li sportske opruge s Pola 6r/6c na Pola 9n/9n3? Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa s kojeg auta odgovaraju one GTI ili vRS papučice i footrest na passata 3BG?

Po mogućnosti ak neko zna da je plug&play

 

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može li se na zadnji most koji ima serijski diskove staviti bubnjeve ? Je li sve plug&play ? (polo 6n2)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U cemu je razlika bosch pumpi od G3 1.9d i td.kod mene je obicni d a kad bi stavija pumpu od td dali bi sve radilo kako treba?

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 24