24 24
Guest čaddy

Pase Li ... Od, Na ... ?

Recommended Posts

Pozdrav, imam passat 1.9 TDI b5 1997. g. unutrašnje osvjetljenje kontrolne ploče je zelene boje, te sam razmišljao to promjeniti u plavo crvenu kombinaciju, zanima me, da li paše ovakav kilometar sat sa bc-om, bez preinaka?


 

$_1.JPG



Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, imam passat 1.9 TDI b5 1997. g. unutrašnje osvjetljenje kontrolne ploče je zelene boje, te sam razmišljao to promjeniti u plavo crvenu kombinaciju, zanima me, da li paše ovakav kilometar sat sa bc-om, bez preinaka?

 

 

 

 

$_1.JPG

 

 

 

 

paše, sama ugradnja je P&P, ali treba je iskodirat, te adaptirat ključeve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz, dali pase downpipe sa 1.9 td AAZ motora na 1.6td 70ks iz keca?

Edited by kljaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

Molim vas, da li moguće sjedala iz Passat CC (2008 - 2015) staviti u Passat 2009 i naravno da sve odgovara?

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od cega pase kompletan servo na polo 1.0 96.godina, je li to auto imalo u orginalu servo uopce

Share this post


Link to post
Share on other sites

da imao je servo, pogledaj za model 6n i vjerovatno paše ali nisam siguran od 6n2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li bi pasale Eibach ili neke druge skraćene opruge od recimo nekog Audia A3, A4, Seata, Pola (nebitno sad godište tih auta)... na Golf 5, samo da li je netko to isprobao ili ima čak nešto na netu da se to provjeri ili baš moraju biti opruge za taj auto/model.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Idu naravno

Da li bi pasale Eibach ili neke druge skraćene opruge od recimo nekog Audia A3, A4, Seata, Pola (nebitno sad godište tih auta)... na Golf 5, samo da li je netko to isprobao ili ima čak nešto na netu da se to provjeri ili baš moraju biti opruge za taj auto/model.

 

Pasu, odes na web od Eibacha i tamo ti pise na koje sve modele ide taj model opruga, tako da def mozes uzet neke koje su bile na A3 recimo i naserafit ih na Golfa 5/6 ovisno o godistu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Idu naravno

 

Pasu, odes na web od Eibacha i tamo ti pise na koje sve modele ide taj model opruga, tako da def mozes uzet neke koje su bile na A3 recimo i naserafit ih na Golfa 5/6 ovisno o godistu.

Ok, našao sam, to je ovo, ne?. Daj mi reci sad koji brojevi sa ove slike se trebaju podudarati? Utility numbers, part number ili....

Edited by viper84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pase li k14 turbina s AAZ 1.9td na 1.6td CY koji je na sebi imao k14 bez rezanja/varenja itd.?

 

Mogu nabavit:

K14 7009

028145703E1

 

Imam:

K14 6082

Edited by kljaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li netko mozda zna, ili je radio to, da li pasu sjedala iz golfa 5 sportline u polo 9n3 bez prepravaka i ako ne sto sve treba prepravljati?
Pretpostavljam da prednja sjedala idu, ali bi zadnja mozda mogla raditi probleme malo.

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadnja rade problema puno...

 

Prednja idu...

 

Ima jedna fina od Golfa V Gti karirana, prepravljena za Polo 9n3 prednja i zadnja na vidu, za 4000 kn ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadnja rade problema puno...

 

Prednja idu...

 

Ima jedna fina od Golfa V Gti karirana, prepravljena za Polo 9n3 prednja i zadnja na vidu, za 4000 kn ;)

Hvala ti, to me zanimalo...jer naso sam dosta povoljno kozna sjedala pa da vidim koliko ima zafrkancije s ubacivanjem toga

A za ta od Gti budem vidio jos, posto bi mi trebala neka s grijanjem jer i trenutna mi imaju pa da ne prebacujem grijace

 

Sent from my C6603 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pasu li zadnje gewinde od obicne trojke na syncro trojku?

 

Znam da su nesto kraci ti amortizeri od syncra u odnosu na standardne, koliko kraci tocno ne znam, ali posto sve te gewinde imaju fest navoja na sebi razmisljam da bi moralo pasati sa standardnog na syncro ako se zagewinda navoj do kraja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razlika u duzini je oko 10cm

 

 

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je dosta zapravo...

Imao sam dojam maximalno 5cm razlike - u tom slucaju bi mi igrale standardne gewinde jer ne trazim nesto previse spusten auto.

 

Golf 1 ima iste zadnje amortizere kao syncro/rallye ako se ne varam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaj mi sve treba da na 1.6 tdi stavim od 2.0 tdia turbinu? Golf 6 je auto

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Golf 5 1.9 tdi, paše li dvomaseni zamašnjak sa motora od 77kw na 66kw? I da li ima veze ima li 5 ili 6 brzina getriba?

Hvala unaprijed.

Edited by viper84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Passat b5 da li zadnja sjedala pasu iz karavana u limuzinu?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 24