24 24
Guest čaddy

Pase Li ... Od, Na ... ?

Recommended Posts

Pase li climatronic modul od golfa 6 na golf 5?Dal je tko to radio i dal to funkcionira?

Jesi igdi proba nac na netu to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna netko možda dali pašu vodilice sjedala tj dali se sjedala iz G4 mogu upasat u Passata 3BG bez kemije znači dali je plug&play?

 

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da "paše" al zanima me tko je stavljao Vento lip na branik od mk3 Golfa?

koliko ima preinake, tj, pretpostavljam da ne pašu sve kopče, pa ako je netko stavljao da malo pojasni..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ti ne pase bas jer je vento lip kraci ili cak nesto duzi nego od golfa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam 100% siguran za duljinu ali moguće je i to..

ma gledam, ovaj moj CL lip je već premekan i malo savijen pa mi iskače sa vozačeve strane (i kopče su valjda već dobile)

našo sam na njuškalu lip od venta pa sam mislio pripasat..

jer možda stavim odmah i vento front..

 

tu u ovoj temi ima slika sa svim lipovima koje su ljudi pripasali, mene interesira ovaj "tanji" lip sa slike #14 (crveni mk3)

 

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?5621962-Golf-III-complete-spoiler-lips-catalog(with-pictures)

 

znači po tome onda ni cijeli branik sa venta ne paše na golfa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam mozda i pase...donji dio vento branika je drugaciji garant...znam po onim mrezicama gdje bude senzor temperature

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam dal ti kaj pomaze al frend je stavil od venta amera na corrado branik nez problema..tj malo ga je rezal.a ako ide cl lip od trojke na corrado onda bi ti i ovo treblo tebi ici.

p.s voomeran lip je prej3ben

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lip od venta paše ali je duži, tj moraš ga kratiti na krajevima. Branik paše na šaraf, jedino kaj je više 'izbačen', zato je i lip duži.

Uglavnom, usporedi malo slike jednog i drugog branika, vidjeti ćeš razliku u crnom dijelu i koliko je kod venta veći.

Edited by tomica88

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovako, imam razbijenu tricu TDI za djelove, planiram duju kupit i složit ju,prebacit motor, getribu, tablu i interijer pa me zanima pase li centralno na duju, mogu li se poslozit retrovizori na struju, kompletan servo i klima iz trice, moram li mijenjat auspuh i prebacivat pedale. Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa neces stavljat retrovizore s trice na dvicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovako, imam razbijenu tricu TDI za djelove, planiram duju kupit i složit ju,prebacit motor, getribu, tablu i interijer pa me zanima pase li centralno na duju, mogu li se poslozit retrovizori na struju, kompletan servo i klima iz trice, moram li mijenjat auspuh i prebacivat pedale. Hvala

struju mozes iskemijati ako imas od duje el.retrovizore...A mozes i prebaciti komplet retrovizore od trice na duju uz malo kemije.

Centralno se takodjer da sloziti

U biti sve se to da isprebacivati i vecina ti je sve na saraf (motor,getriba,podvozije... )

Najvise kemije imas oko table i interijera,klime i kilera...te nesto sitno oko pedala...ali sve se to slozi imas masu takvih projekata na netu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od dvice retrovizore mozes sloziti na struju ali moras uzet od ..... i staviti motorice u kucista od duje.a jos ti i pase instalacija sigurno s tog auta!

Al ti necu reci s kojeg :D

Salim se... Od corradoa uzmes sve.rocco ih ima ko pljeve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pasu li sjedala od passata 3c u jettu mk5

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Samo prednja, zadnja se trebaju pripasat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pase li instrument tabla od G7 R na G7 R-Line, tako da je onaj sredisnji LCD u boji s ostalom grafikom i plavim kazaljkama?

Da li bi bilo problema s brzinomjerom i pokazivanjem brzine, jer je na mom podjela do 260 Km/h, a na R-u do 300 cini mi se.

Pretpostavljam da bi bilo poptrebno nesto programirati...

 

Hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 24