24 24
Guest čaddy

Pase Li ... Od, Na ... ?

Recommended Posts

Znaci ne mora bit 90+ godina, moze i 89

Mislim da je od 89 bila ce2 struja,najbolje znas po rucicama ako ima sva 4 zmigavca na njima i di stoje osiguraci na poklopcu mora pisat central electric

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Hvala Šime,

rukonaslon je zanimljiv a po obliku je sličan ovim u novijim vozilima a ako se može ugraditi bez prepravaka bio bi dobar dodatak u G4, samo pitanje je koliko košta. Imaš li slučajno kataloški od rukonaslona da malo potražim po ebayu da vidim kako se cijene kreću?

to mi je sad malo komplicirano da ti ne bi da krivo, jer sam malo proučava pa npr ovaj lift za telefon paše u dosta vozila,al ne znam u koje naslone za ruku jer tih naslona ima po 10 vrsta po boji itd. + šta je gornji dio (poklopac posebno)

znači paše i u oktaviju,boru,seat itd.(za škodu piše da je marke cullman ko i na ovom linku šta sam stavija)

al evo ti broj naslona iz golfa 4 koji je predviđen za telefon

3B0867174A B41 (ovo B41 je satensko crna boja)

4B0862413A lift telefona (na onom linku ima slika iz etke to je ono pod broj 2)

i ima sad tu još nekih adaptera itd. vidi se na toj slici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve u redu, htio sam se samo informirati da vidim da li je dobavljiv i kako se cijene kreću a sa kataloškim je puno lakše. :) Po gornjem broju našao sam fotku na kojoj se vidi držač a on je isti kao u G4 pa vjerujem da paše na šaraf. Kolega VWTDI je naišao na taj gornji YT video pa rekoh da upitam, možda netko ima više informacija ili ga je možda imao. Budem se još malo pozabavio kada nađem vremena ali da je zanimljiv je.

3B0867174A B41
3b0867174a_b41t9s06.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

<TDI>

ma ok

samo šta ti je to samo naslon (kao predviđen za telefon) valjda ima samo rupe + šta još triba komplet ono unutra lift itd. za telefon

i još fali poklopac (isto ima verzija za telefon+100dezena kože/platna itd.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel paše neki tapecirung(tepih) u mk3 sa kopčama za druge tepihe?

misliš na tepih koji ima kopče da se zakače oni podmetači za noge?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da. Podmetaci za noge. Nisam se mogao sjetit njih.

Da to, tepih koji ima kopce za podmetace za noge :)

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlično. Hvala. Pogledam pa zemem to valjda i onda si mogu zeti "finije" tepihe huehuehuehue

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pase li airbag iz volana od Pola u volan od Golfa 6 ?

ab88dbbe2b04731d716347e5da35fb29.jpg

 

7a9b8fd0dde7a694bc9a9ab2ff042d2f.jpg

 

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

Mislim da je clan Sven250 stavljao i nije mu pasao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam se ja igrao.. ako nije mfsw trebo bi pasat, ako je mfsw onda ne paše 100% jer je drukčiji malo

 

al i ak nije mfsw imaš ih 2 verzije pa triba pazit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pase li jos koji siber na kipu za golfa duju osim od audija 80 b2?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pasu li tapacirunzi vrata od skode superb na passata 3bg ?

d8d9dfd1a2ccdaf9646c01326ef8595b.jpg

 

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pase li bosch pumpa od AFN 81kw na TDI 66 kw i ako pase jel povecava snagu motora?

Edited by Mk3 TDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li pasu prekidaci klime iz Pola 6R u Golfa IV Volkswagen-Polo-23.jpgmaxresdefault.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebali bi pasat jer pasu i u Polo 9n, a konzola mi izgleda osto, ja bi radije na tvom mjestu uzeo okrugle, modernije izgledaju i ljepse svijetle...

Ima vise vrsta, iscupaj jedan svoj i pogledaj ga od iza jer ovisi od modela do modela...

Na ovakve mislim:

 

s-l1000.jpg

Edited by Mouse-RI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam nesto za okrugle ne ide to uz Golfa 4 ove sa Pola 6R mi se svidjaju ima ih i na Audiju A1 sada sam gledao,znaci pasalo bih to fino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radi se o octaviji 2006 trebao bi mjenjati prednje selene one velike koji dolaze sa nsacem...gledam tu na forumu ima tema jedna te pise da se stave od seat altea pa me zanima to je sve ista platforma altea,golf,octavia,audi 3 da nebi bilo nismo znali kasnije.....

 

 

Te jel su ovo ti kataloski brojevi?

 

1k0 199 231k

 

1ko 199 232k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pase kolega to sto si nabrojao sva auta su iz VAG grupacije prelistaj internet malo Skoda,Audi,Seat,Lamborghini,Ducati,Porsche,Bentley,Bugatti,,je u vlasnistvu VW. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kakve veze ima sto su iz iste grupacije? Jeli to znaci da selen sa Bugattija pase na folciku? Glupost!

Nije bitna grupacija, nego platforma na kojoj je baziran auto. I kolega Andy je to lijepo napisao. Tako da mu ta konstantacija da su svi iz VAG grupacije, apsolutno nista ne znaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da kasnije zna da Skoda pripada VW i da su djelovi sa platforme Golfa 5 pasu na Skodu Octaviu 2006,jer na Skodi,Seatu i Audiju su sve isti motori i vjesanje sa Golfa tako da zna ubuduce,ali bolje je i pitati i saznati vise info. o VW i platformi Golfa 5 ili tj Skodi Octaviji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam da je ista paltforma sve je to nas vag kako bi se reklo...ja samo trazim ko je uradio taj postupak da potvrdi te informacije i kataloske jer dosta je stara tema pa ako nije doslo do kakvih promjena.....

 

Jer dok narucis sigurno zubak ne vraca lovu natrag ako je krivo kao u trgovini auto djelova

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 24