24 24
Guest čaddy

Pase Li ... Od, Na ... ?

Recommended Posts

jel neko zna pase li volan iz vw up-a u mk4?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel neko zna pase li volan iz vw up-a u mk4?

Pase samo neznan jeli pase dzek od airbaga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dali ima itko zabpola 1.9 sdi 96 g 47 kw getribu

Sve na pm

 

Poslano sa mog GT-P3110 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li golf 6 tdi i golf 6 gti imaju iste posude tekucine za pranje sajbe znaci ako oba auta imaju pranje farova?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas posudu od 3,6L i 5,5L zavisno da li vozilo ima i dodatno grijanje zajedno sa sustavom za pranje farova.

Pod brojm 2. ti je sa sustavom dodatnog grijanja i pranjem farova 3,6L a pod 1. je samo sa sustavom za pranje farova 5.5L.

 

409955100.png

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ja mislim da imam posudu od 5.5l jer znam po kolicini kad tocim...ma uzeo bi branik od golfa mk6 r20 a pise da posuda original od tdi smeta za ugradnju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posude su iste,ali ja bih stavio od 3.6L jer je manja pa onda ti nece smetati kada budes stavljao branik od R20 jer kao sto vidis na skici koliko je sira posuda od 5,5L dok je od 3,6L vise izvucena prema dolje a uza je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek onda ja imam vecu posudu samo zato jer imam pranje farova? Onda ubiti mogu uzet samo manju od bilo kojeg modela i gotovo jel da? Jer r ima malu a ima i pranje farova.

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je netko ugrađivao posudu za vodu od 5L za vjetrobransko staklo u G4, imam onu od 3L i to mi je nekako malo i brzo nestane pa me zanima koji je kataloški te veće posude i da li je samo izvadi ovu od 3L i stavi veću ili ima nekih dorada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek onda ja imam vecu posudu samo zato jer imam pranje farova? Onda ubiti mogu uzet samo manju od bilo kojeg modela i gotovo jel da? Jer r ima malu a ima i pranje farova.

Da samo zato sto imas pranje farova zato je i veca posuda jer ima 4 potrosaca dvije sprice za vjetrobran i dvije za farove a jos je TDI pa je stavljena veca posuda a kada stavljas R20 branik taj prostor je zauzet od vece posude od 5.5L pa onda nemozes da stavis branik jer ti kaci branik za posudu pa moras da stavljas manju posudu od 3.6L.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da samo zato sto imas pranje farova zato je i veca posuda jer ima 4 potrosaca dvije sprice za vjetrobran i dvije za farove a jos je TDI pa je stavljena veca posuda a kada stavljas R20 branik taj prostor je zauzet od vece posude od 5.5L pa onda nemozes da stavis branik jer ti kaci branik za posudu pa moras da stavljas manju posudu od 3.6L.

da sve je sad jasno... hvala ti puno na pomoci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da samo zato sto imas pranje farova zato je i veca posuda jer ima 4 potrosaca dvije sprice za vjetrobran i dvije za farove a jos je TDI pa je stavljena veca posuda a kada stavljas R20 branik taj prostor je zauzet od vece posude od 5.5L pa onda nemozes da stavis branik jer ti kaci branik za posudu pa moras da stavljas manju posudu od 3.6L.

 

A R20 nema perace farova ili je motoric na manjoj posudi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

A R20 nema perace farova ili je motoric na manjoj posudi?

Kako nece imati kolega hehe. ;-)

da sve je sad jasno... hvala ti puno na pomci

Ma nista sitnica je to, valjda ce sve biti uredu kada budes sastavljao,sretno sa nabavkom. ;-)

Da li je netko ugrađivao posudu za vodu od 5L za vjetrobransko staklo u G4, imam onu od 3L i to mi je nekako malo i brzo nestane pa me zanima koji je kataloški te veće posude i da li je samo izvadi ovu od 3L i stavi veću ili ima nekih dorada?

1J0955453L-kataloski broj za posudu od 5,5L nista samo staru izvadis i novu stavis nema nikakvih dorada ali trebam to malo bolje provjeriti pa ti javim ubrzo da budem siguran da je to to.

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno, bas ti hvala.

Ne planiram xenon niti perace ali zanimljiva mi je ova posuda od 5L pa razmisljam da si jednu polovnu nabavim i ugradim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista kolega nema nikakvih dorada izvadis staru i novu unutra skopcas sve i eto ti sada sam gledao samo ovaj dio ide malo unutar blatobrana pa ce biti malo zeznuto staviti ali sve ti je na saraf.

VW_Golf_R32_engine.jpgrezervor-lichid-5-5-l-golf-4-bora-a1e871

1J0955453L-1.jpg1_J0955453_L-2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Perfetto, idem malo na ebay.de potraziti da vidim kako se cijene krecu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto malo baci oko da vidis kakve su cjene. valjda ce biti povoljno. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

A R20 nema perace farova ili je motoric na manjoj posudi?

Rekao bi da ima manju posudu...isto kao i mk6 gti

Share this post


Link to post
Share on other sites

To tolko malo smeta da bi se moglo i zgrijat lagano sa fenom i malo stisnut. Gtd gti i r20 imaju drugacije posude. Gtd braniku smeta posuda vode na tdi-ju koji nema pranje farova-provjereno

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 24