24 24
Guest čaddy

Pase Li ... Od, Na ... ?

Recommended Posts

A gle, jedan tip je upasao od E46 zadnje farove na E36, malo brusilice, MIG i kita, da vidis kako ide gore :D

 

Meni je najjaci onaj, da li pase od karavana trojke bunker na obicnu trojku

 

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gle, jedan tip je upasao od E46 zadnje farove na E36, malo brusilice, MIG i kita, da vidis kako ide gore :D

 

Meni je najjaci onaj, da li pase od karavana trojke bunker na obicnu trojku

 

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Ako ovaj ovo upase triba mu poklonit auto kakvo dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ovaj ovo upase triba mu poklonit auto kakvo dobro

Mozda Jettu ;)

 

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko od kojeg audija jos pasu spricaljke za pranje sajbe, koje se nalaze na haubi za audi a4 b6 2002 god

kataloski je valjda ovaj: 4FD95598

 

s-l300.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amer, zašto si dao izbrisati temu?
Nisi imao link za komentare koliko vidim ali bilo je zanimljivih detalja za pogledati i taman se navuko a ti "zarva" ili ti zatvorio. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

4FD95598

 

Fitment:
Fits for Audi
A2 2000-2005
A3 2004-2007
A4/S4/A4 Quattro 2001-2008
A6/S6/A6 Quattro 2002-2008
A6 Allroad Quattro 2007-2011
A8/A8 Quattro 2004-2007
RS4 2006-2008

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amer, zašto si dao izbrisati temu?

Nisi imao link za komentare koliko vidim ali bilo je zanimljivih detalja za pogledati i taman se navuko a ti "zarva" ili ti zatvorio. :)

Bila je tema za komentare projekta, a projekat sam obrisao iz privatnih razloga mada radove neke cu i dalje objaviti u temi " Sta smo danas napravili na nasim VAGinama" ..

 

Sanjine tnx :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav;

Šalteblo golf 2 4 brzine dizel 85godina (1,6 40KW)

GzezoZh.jpg

Šalteblo golf 2 4 brzine benzin 84godina (1,6 55kw)

UKzzDl9.jpg

Da li pase ovaj od benzinca na dizel mjenjac, meni vidljive ralike su u nacinu drzaca ove kugle i ova jedna polugica je u benzinca je malo iskrivljana dok je u dizela ravna. (Čisto pitam jer od benzinca je sklopljeno sve 1/1 ne mjesa brzine....)

Edited by kocnica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pasu li oplate vrata od golfa 5 karavana na limuzinu unutarnje ?

Edited by markol5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu li se retrovizori od golf 5 staviti na passat 3bg? Znam da ne pašu ali može li se na nosač od passata staviti retrovizor od petice, ako se rastavi tamo gdje se preklapa?

 

Sent from my SM-G900W8 using Tapatalk

Edited by zvonac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa jette 2 59 kw auspuh na golfa... Downpipe imam... kaze covjek navodno zadnji lonac ne pase pa da trebam pripasavat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije baš paše li ali je slično.

 

Da li se na Passatu B5.5 2003god može zamjeniti obična srednja konzola sa konzolom sa naslonom za ruke?

 

Znači ova konzola Mittelkonsole-hinten-VW-Passat-3BG-DUNKE da se zamjeni sa ovom Mittelkonsole-Mittelarmst%C3%BCtze-3B186 ne trebaju nikakvi prepravci ili nešto dodatno kupiti?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naslon pase bez problema jedino nisam siguran za ručku od ručne. Čini mi se da i ona ide bez problema tj da pase i ova sto je sada.

 

Sent from my SM-G900W8 using Tapatalk

Edited by zvonac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bas pase li ali mozda najbolja tema. Da li je itko skidao tapecirung sa sjedala na passat B6? Da li se mogu izvuci grijaci kao poseban element pa prebaciti u druga sjedala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam rastavljao od passata ali od golfa 3 recaro jesam i mogu se izvuci grijaci poebno samo sto su s necim zaljepljeni za spuzvu tako da mislim da ih treba opet poljepiti ali ne znam s cim ako ih se prebacuje

Vejrjotano se onda moze i na passatu posto grijaci znaju krepat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, i ja mislim da su ljepljeni ali to bi pocistio. Razmisljam da kupim jedan set prednjih sjedala za ok cijenu pa da ih ugradim u svoja sportline + dam kod Domagoja na sredjivanje...

Glupo mi je bacit lovu na druga sjedala ako se ne mogu izvuci grijaci...

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 24