24 24
Guest čaddy

Pase Li ... Od, Na ... ?

Recommended Posts

A nemas sta cistit samo poljepit ponovno..da se ne bi kasnije zguzvali kad sjedis u sicu...

Nije to neko ljepilo bas...grijaci su u nekom platnu ustvari i onda to sve komplet kao da je lagano zaljepljeno za spuzvu...ne znam kako bi ti bolje opisao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, dakle da probam to sloziti i da jasno dobro dokumentiram jer nigdje, ali nigdje nisam nasao da je netko to radio u Passatu B6.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa probaj rastavit sic i vidi kakva je situacija

Ne mogu garantirat da je isto u passatu i golfu 3 al pretpostavljam da se moraju dat izvadit jer su oni isto potrosni, tj znaju popucat pa onda mi je logicno da se moraju moci i zamjeniti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna tko jel su iste federi (opruge) na passatu b5. 5 4motion i na običnom fwd?

Jel pau s jednog na drugi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna tko jel su iste federi (opruge) na passatu b5. 5 4motion i na običnom fwd?

Jel pau s jednog na drugi?

Mislim da nisu tj poprilicno sam siguran ali neka neko iskusnine kaze tocno, takoder moras paziti koji je motor u pitanju

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, zanima me da li pae modul volana sa oznakom 3c0-953-549 AE na noviji tip mf volana sa 12 tipki. Radi se o passatu b6, redizajn,sa novijim volanom. Navodno na noviji volan pau moduli samo s oznakom 3c0-953-549 AH,AK,AJ. Modul sa oznakom AE je isto sa mf volana,ali ak je sa starog tipa volana,bojim se kupit pa da neće odgovarat na novi...ima možda ko kakvo iskustvo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam koji je kataloki broj volana,trebo bi pogledat,al volan je noviji tip,koji se stavljao potkraj u b6,golf 6 i passat b7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ja znam svi volani sa 12 tipki su lin 2.0 ali ne mogu biti siguran. Najbolje je barem da pokazes slike na koji volan mislis pa da nadjemo kataloski i budemo sigurni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, hitno mi treba odg ako netko zna. Pase li svjetlo za noge(footwell light) sa golfa mk5,mk6 na mk7?

Ako mislis na dimenzije isto je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li itko da li je straznji branik od golfa mk6 gtd/gti-a nizi nasparam obicnog branika od tdi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav, jel zna netko jel odgovara ona ladica iz golfa 3 sto bude na suvozacevom mjestu ispod jastuka u passata b4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li itko odgovara li tandem pumpa sa tourana 2.0tdi 2010g na pasata 1.9tdi 74kW 2003. Navodno odgovara prema rijecima prodavaca, na oci je malo drugacija ali dosjed na motor izgleda isto.

Ispod su slike te koju sam uzeo, a kod mene je slicna kao na ovoj slici sa crnim deklom2761b4a2e7c8ab1f0040fc0c15a2b1e6.jpg4069d01fbe7b05ba817f0990aae443f7.jpge07af1193d0b2345868b4706ea1b201a.jpg

 

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pase ladica u passata.

A j..... ti. Znači samo ona klasična to bude u njima.ona otvorena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paše li turbo od 1.9 Tdi Asz 96 kw na 1.9 Tdi Blt 96 kw? Riječ je o Vw Polu 9n3

 

Poslano sa mog Redmi Note 4X koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo ona otvorena, ako nema climatronic. Inace ni nje nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo ona otvorena, ako nema climatronic. Inace ni nje nema.

pa da tako je kod mene, nema nikakva a bas sam navikao na nju u bivsem autu i pravo mi fali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li itko odgovara li tandem pumpa sa tourana 2.0tdi 2010g na pasata 1.9tdi 74kW 2003. Navodno odgovara prema rijecima prodavaca, na oci je malo drugacija ali dosjed na motor izgleda isto.

Ispod su slike te koju sam uzeo, a kod mene je slicna kao na ovoj slici sa crnim deklom2761b4a2e7c8ab1f0040fc0c15a2b1e6.jpg4069d01fbe7b05ba817f0990aae443f7.jpge07af1193d0b2345868b4706ea1b201a.jpg

 

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk

Ako nekom bude trebalo paše. Na ovoj novijoj je rijesen problem sa gubljenjem vakuuma za kocnice.

 

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislin da passat ima vece siceve,i šire amo ih nazvat klizače/tračnice

Vjv bi se dalo to ubacit al garant ima za*ebancije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paše li turbo od 1.9 Tdi Asz 96 kw na 1.9 Tdi Blt 96 kw? Riječ je o Vw Polu 9n3

 

Poslano sa mog Redmi Note 4X koristeći Tapatalk

Svaki turbo od pd masina je kolko znam "bolt on" . Pise pod 3. tockicom.19feb3acaa64369b7dcc28f57c25bf72.jpg

 

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 24