24 24
Guest čaddy

Pase Li ... Od, Na ... ?

Recommended Posts

Pau li sachs amortizeri i eibach 30mm opruge sa Pola 6r na Pola 9n/9n3

Edited by Pope

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa dali itko zna, od čega mi pašu prednji sicevi u paju međuliniju?

 

Bez rezanja, varenja itd, jel ako moram rezat/varit onda imam od audia siceve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od trojke passata i trojke golfa. Sve ostalo flexa tuning.

Edited by Passat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pase, imao sam ja od caddya to godiste u 6n...

imaš istog i u lupu to godište

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze li mi netko rec ako mozda zna da li paše korpa i lamela sa audija b4 1.9 tdi 110 hp na passata 1997 1.9 tdi 110 hp ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaj je bio b4 110Ks? da nije B5?

228mm su na oba sa dvostrukim zamašnjakom, ali lamele nemoraju bit iste, na B5 lamella nema federe u sebi,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planiram uzet felge od passata cc interlagos 18. 225 40 18 et41 pa me zanima bi to islo na jettu mk5

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram ovdje pitati jer ne mogu dobiti odgovor od servisa ni od AHW Shopa a na internetu nisam mogao pronaći neki tutorijal. Paše li 2DIN kavez za radio sa dekor lajsnama u Golf koji ima kavez bez njih, znači fiksni koji nema dekor lajsne?

Kavez sa dekro lajsnama (1J1858069G 01C)
1j1858069ggeub3.jpg

Kavez bez dekor lajsni (1J1858069F 1QA)
1j1858069fqpugk.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pase kolega vidis i sam da je sve isto ali kod ove se mogu odvojiti dekor lajsne a kod ove ne i to je jedina razlika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je, to ti misliš ali treba točno znati a ne pogađati. ;-)

No, mislim da je sve OK jer sam već nešto našao ali još malo istražujem da budem sikuran ali ako hoćeš pomoći eto malo potraži pa da vidim kako ti ide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocu kolega pomocu zasto da ne ali ovako po slikama rekao bih da to pase ali nista nije sigurno.

Ako sta nadjem javim ti ubrzo ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sada sve sto sam nasao je izvadi stari bez i stavi novi sa tako da ne bi trebalo biti iznenadjenja ali ako ti nije problem potrazi malo, Sutra ujutro bi trebao potvrditi narudzbu da mi stigne iduci tjedan pa bi ako sto nadjes javi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo trazim ali slabo sta ima bas sam gledao imali razlike neke u plastikama ili nekim nosacima ali nema nista sve je isto sasvim samo sto se kod ove odvajaju dekor lajsne evo nekoliko slika,prva slika ne mogu se odvajati dekor lajsne a ostale slike dvije mogu da se odvajaju.

 

 

 

 

147169_x800.jpg$_3.JPGs-l1000.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci, imao sam vise srece. :)

Nasao sam nekoliko tema gdje se bas raspravljalo tako da vjerujem da nema razlike a iz slika se tesko moze saznati ali kada narucim nema vracanja i zbog toga mi je bilo vazno da znam jer nije bas jeftin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:care Svaka cast,i ja mislim da nema razlike neke jeste tesko je po slikama ocjeniti da li ima razlike ali svi nosaci gdje idu sarafi su na istom mjestu,ma i gdje bi bio sada VW da je mjenjao tako djelove tako da su uradili te sine ili kopce da se mogu mjenjati lajsne,mislim da je to najbolje rijesenje, bilo bi glupo da je fiksni i ne mogu da se mjenjaju dekor lajsne, drvo imas a oces da stavi alu pa moras cupati stari kavez da bi stavio ovaj gdje se nalaze alu dekor lajsne,pa je VW samo dodao te sine da se to mnogo lakse moze zamjeniti nego da pola auta rastavljas.

Jesi li ti uzeo nov kavez,gledam kod nas nije skupo oko 150 kuna moze se naci u odlicno stanju sa dekor lajsnama.

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio sam jutros i potvrdu od AHW Shopa tako da bi sada trebalo biti 100% da pase. :)

 

Uzet cu novi od servisa a preko ebaya mi sve ispadne razlika nekoliko eura. Vidio sam da na vecini njih ona perca koja drze lajsne su popucala tako da mi se ne isplati staro uzet. Plastika nakon nekog vremena daje svoje a ovo radim samo jednom pa nek bude novo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 24