24 24
Guest čaddy

Pase Li ... Od, Na ... ?

Recommended Posts

Pasu li opruge od audia a3 1.9tdi 90ks 2001god na passata 1.9tdi 101ks karavana 2002god ?

 

Poslano sa mog BV6000S koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pasu li opruge od audia a3 1.9tdi 90ks 2001god na passata 1.9tdi 101ks karavana 2002god ?

 

Poslano sa mog BV6000S koristeći Tapatalk

Ne

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam nigdje pronašao informaciju pašu li ove ručice na Škodu Roomster iz 2010.-te?

 

2dfd90e5b35a775add458aa9e12b39aa.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoda yeti

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Edited by markol5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoda yeti

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Dal se oni samo nataknu ili kako? I jel se moze s njima regulirati koliko se zeli da vire van (trenutno su mi cijevi malo unutra)

Mozda znas koliko dodu/ ili kataloski?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dal se oni samo nataknu ili kako? I jel se moze s njima regulirati koliko se zeli da vire van (trenutno su mi cijevi malo unutra)

Mozda znas koliko dodu/ ili kataloski?

Samo se nataknu. Ja imam orginal lonac gti,sad sam uzeo nastavke sire od audia. Nemoze se regulirat nabiju se do kraja,bude taman nema ti sta virit ako ti lonac nije diran97a1473f595be7828ab4a0172ad5bf3d.jpg1ac16ce0ab054064d9586c0b93b09dbd.jpg

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Upises samo skoda yeti exhaust tips,oko 200kn su u ovlastenom

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slikam sutra iz profila kad mi se auto vrati sa servisa, cijevi su onako kao do pocetka branika, ne izlaze izvan njega. Auspuh sam uzeo od golfa 6 (ne znam kojeg) i to od one selne na sredini auta pa prema iza s loncem. Zato me zanima dali se moze s tim ukrasnim zavrsetcima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko su onda ti nastavci za Passata B7 u oblasti on?

 

Poslano sa mog HUAWEI P7-L10 koristeći Tapatalk

Ovlaštenom?

 

Poslano sa mog HUAWEI P7-L10 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo slike kako sam i obecao. Tu se vidi da su cijevi malo unutra. Pa me zanima dal bi se to dalo regulirat s ukrasnim zavrsetcima3ce4638f267b95e0fbb9cf36c8b7bf0d.jpg8f927d0bb7ec68a2e3028cff98ad036e.jpg

 

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo slike kako sam i obecao. Tu se vidi da su cijevi malo unutra. Pa me zanima dal bi se to dalo regulirat s ukrasnim zavrsetcima3ce4638f267b95e0fbb9cf36c8b7bf0d.jpg8f927d0bb7ec68a2e3028cff98ad036e.jpg

 

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk

Malo ih trebas vanka izbacit ako oces samo nastavke nabacit jer oni idu do kraja,malo zapilas,izbacis,zavaris,odi majstoru i daj mu 50kn da ti ih samo malo izbaci,al to kad nastavke nabavis,stavis na auspuh i onda sve ustimas

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima tko mozda kataloski od tih za skodu yeti? Koja je cifra u pitanju?

 

Ako ima netko u Zagrebu pa da se mogu odmah isprobat da vidim kako bi to stajalo bilo bi super, platim pice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima tko mozda kataloski od tih za skodu yeti? Koja je cifra u pitanju?

 

Ako ima netko u Zagrebu pa da se mogu odmah isprobat da vidim kako bi to stajalo bilo bi super, platim pice :)

Pa upisi na google skoda yeti ex.tips izbacit ce ti medu prva dva linka broj,naozovi ovlasteni i naruci nebi da ferarija kupujes

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam cisto isprobat kako izgleda s obzirom na situaciju prije nego narucim, ali svejedno hvala na info.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sad u ovlastenom (stasni na savskoj) i trazli smo i po katalogu za skodu yeti do 2013 godine i nudi mu samo zadnji lonac + nastavci. Cak sam trazio po netu i nasao ovaj kataloski : 5L0071910 pa niti pod time mu ne izbacuje te nastavke.

 

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sad u ovlastenom (stasni na savskoj) i trazli smo i po katalogu za skodu yeti do 2013 godine i nudi mu samo zadnji lonac + nastavci. Cak sam trazio po netu i nasao ovaj kataloski : 5L0071910 pa niti pod time mu ne izbacuje te nastavke.

 

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk

To je taj broj,odi u drugi vw,izbaci odma nastavke,ja sam u Porschea uzima 2puta

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeli pasu sjedala od passata b5.5 karavana u limuzinu, znam da su prednja ista a mogu li zadnja

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeli pasu sjedala od passata b5.5 karavana u limuzinu, znam da su prednja ista a mogu li zadnja

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Jos me zanima pase li zadnja klupa iz karavana u limuzinu

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislimm da je moze to karavan-limuzina,

 

Mene sad zanima,frend stuka cetvroku skoro pa totalka al nebitno,auto ima kozna sjedala u odlicnom stanju,zanima me pase li to u passat 5.5,prednji mozda i nekako na oko,al zadnji neznam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavi koju fotku da vidim ta sjedala, jer ako ti ne pasu, meni sigurno pasu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, zna li itko jesu li sicevi, tj donje konzole sa klizacima isti recimo na Golf 5 i passatu 3c / Audi a3 8p.

 

Zanima me posto bi htio namontirat sparco kade na konzole od tvornickog sica ako je ikako moguce.

 

Posto ne bi htio svoje rastavljat htio bi znat mogu li trazit siceve od nekih drugi modela da nisam ogranicen na golfa 5 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sam neki dan vidio oglas prodaju se sicevi od audija a3 i pise da pasu u golf 5....ali jos provjeri jel to sigurno, a opet mislim da ne bi decko to napisao da ne pase

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 24