24 24
Guest čaddy

Pase Li ... Od, Na ... ?

Recommended Posts

HM da rocado kat vr nebi imao više od 110ks onda bi sve bilo ok!!!a budem vidio imam boce doma za varit a i dobar aparat pa budem nekaj složil!!!hvala na pomoci!!e da a koju onda balans stanjgu stavit od vr-a ili g60

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znan da imaju drukčije hvatanje na vilice od G i VR-a ali neznan koja će ti odgovarat...provaj jednu i drugu,koju možeš tu montiraj,nisan nikad radia takve kombinacije...zasad :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog debjine VR balans šange ista ne ide u most od G60.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Paše li šiber sa audi 80 85 god. koji se i u zrak diže na golf mk2 bez varenja i bušenja?

I dali moram mijenjati pleh šibera (trebalo bi ga onda prelakirati u moju boju auta) ili je isti i može ostati moj?

 

 

paše ti mislim sve jer smo mi stavljali sa dvojke na passata '84. a on ti je ak se ne varam k'o taj audi

Share this post


Link to post
Share on other sites
nepašu stari...

čak ni opruge od jednog modela golfa nepašu na ostale modele golfa.....

 

sta pricas ti??pase od g2 na g3,,,

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel bi se mogli stavit diskovi 280mm na glavcine od keca gti-a,i da napravim adapter za celjusti?i koliko je to sigurno??motor-vr 2.8

Share this post


Link to post
Share on other sites
jel bi se mogli stavit diskovi 280mm na glavcine od keca gti-a,i da napravim adapter za celjusti?i koliko je to sigurno??motor-vr 2.8

Bi. Imaš cijeli topic o tome. Prosearchaj malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jel bi se mogli stavit diskovi 280mm na glavcine od keca gti-a,i da napravim adapter za celjusti?i koliko je to sigurno??motor-vr 2.8

 

 

koja je to jedinica vr6? :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

papu li od golfa v GTI felge 18 cola na corrado tj mislim da sam negdi vidio da idu felge do 17 cola na corrada???!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

originalna gti felga ima 5x112 rupe, dakle ne. replika ima u 5x100, dakle na vr corrada da; neznam dali ih ima u 4x100, ali dalo bi se rijesti prebacivanjem na 5 rupa (pa eventualno adapterima za orig. felgu)

Share this post


Link to post
Share on other sites
koja je to jedinica vr6? :mellow:

 

ona moja sto sam ja imao,ali je kod mene bila dizlo,decko koji ju je kupio od mene,sredio ga je do jaja,sad ce na spricanje,pa motor...PIK. nemogu nac topic o adapterima...

kr3mn1,kako mislis sranje?oko cega...hvala :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene razmak rupa ne muči frend mi napravi adaptere!!več me muče coli felge!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

18" ima momak iz Mostara na Corradu

Share this post


Link to post
Share on other sites

daklen,s g3 GTI 8V bremze na g2 91god sta treba sve izmjanjati ?,bio zahvalan ako mi mozete odgovoriti na PP

Share this post


Link to post
Share on other sites
jos ga nisi zaboravio :palacg -

oprosti, ali uvrijedjen sam :P fog ne zaboravlja takve momcine, takve aute, i takve voznje ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej ljudi kakav je ovo dar mar postao....strasno schrik.gifahhh1gv.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sooooorrrrrrrrryyyyy za ot!!!!!!ima ko slike od tog corrada s tim felgama????!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

neko prodaje gewinde za tricu, pa me zanima - jel te gewinde idu i na polo6N?????

 

 

marinko ne sekiraj se za O.T. pa tu je stalno O.T.

Edited by manni

Share this post


Link to post
Share on other sites
daklen,s g3 GTI 8V bremze na g2 91god sta treba sve izmjanjati ?,bio zahvalan ako mi mozete odgovoriti na PP

Previše toga. Stavi od G60 kočnice.

Ali ako baš očeš. Trebaju ti prednje vilice (ali češ bit bez balans štange - deblja je i nejde u most od duje), kugle, spone, poluosovine, vanjski homokinetički zglobovi i naravno rukavac, diskovi i čeljusti.

Prednji kraj če ti se raširit oko 50mm ukupno i moglo bi ti strugat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
neko prodaje gewinde za tricu, pa me zanima - jel te gewinde idu i na polo6N?????

 

 

marinko ne sekiraj se za O.T. pa tu je stalno O.T.

 

 

direkt ne. Čitaj 2 strani nazad. Zašto onda ovi tread, ako nitko ne čita što je bilo več napisano.

Share this post


Link to post
Share on other sites
vr lip od trojke na pola 6n ili ima baš za kupit od pola?

 

Paše uz igranje sa fleksom. Na limene branike, nisam probo na plastićne.

 

Zbog debjine VR balans šange ista ne ide u most od G60.

 

Ja sam VR balans štangu metno na most od dizla. Bez ikakvih problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 24