24 24
Guest čaddy

Pase Li ... Od, Na ... ?

Recommended Posts

Ja sam VR balans štangu metno na most od dizla. Bez ikakvih problema.

Sa kojim gumicama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel pašu glavčine sa Pola 9N/Ibize 6L/Fabie Mk1 130ks na slabije modele ili treba još nešto uz njih mjenjat?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jel pašu glavčine sa Pola 9N/Ibize 6L/Fabie Mk1 130ks na slabije modele ili treba još nešto uz njih mjenjat?

Mislim da su glavčine iste, tj. postoji razlika u onima sa ABS-om i bez ABS-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites
zadnja klupa od tojke u keca ?

 

Ja imam u dvojki od trojke zadnju klupu preklopnu!

Sjedište paše na šaraf, za naslone sa vare nosači na mulde (original 35 kn komad pri zubaku), i srednji nosač ako stavljaš preklopnu klupu! I gore oni držači za koje se zakvači sjedalo se pomaknu za oko 1 cm prema naprijed i to je to!

 

Neznam dali je isto na jedinici

 

Jel ima netko da bi mi htio objasniti postupak kako da ugradim prednje siceve i zadnju klupu od golfa 3 u golf 2? moze i na pm! hvala..

 

Na prednjim sjedalima vanjske noge najprije svineš za nekoliko cm prema nutra, odrešeš nogu gdje ti je najlakše za rezati i variti, još malo po potrebi skratiš tu vanjsku nogu i onda zavariš!

Prije varenja dobro namjesti nogu da ti sic bude ravno stajao (da bude na vagi) a širinu si izmjeriš točnu sa svojeg sjedala kojeg sad imaš u autu i to je to!

Za zadnju klupu sam vec opisao malo prije!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pase li od passata (barem je passat u pitanju) one plastika kod resteki di grijanje/hladjenje izlazi, ali ona plastika koja svijetli, da li ona pase na golfa III? ili streba nes pripasavat?

 

ova:

t289373_lichtschalterfp3.jpg

t289372_ausstrmermk2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
pase li od passata (barem je passat u pitanju) one plastika kod resteki di grijanje/hladjenje izlazi, ali ona plastika koja svijetli, da li ona pase na golfa III? ili streba nes pripasavat?

 

Ne pase!

Share this post


Link to post
Share on other sites
zadnje opruge od golfa 2 pase li na golfa 3 ???

Pasu..al pricekaj jos nekog ko je bas montirao da potvrdi.Ja sam 99%

Share this post


Link to post
Share on other sites

pasu li stopovi od mk3 vr6 95.god na mk3 1.6 93.god

 

ja sam cuo da je kao vr napumpan iza,ako me kuzite,da neki djelovi limarije nepasu na obicne trice

Edited by jopa_vr6

Share this post


Link to post
Share on other sites

stopovi su isti, tj. pasu

Share this post


Link to post
Share on other sites

getriba ide na zvono, ali mislim da ces morat prebacit kompletno kvacilo od g60. nisam siguran za to, doduse, nek potvrdi netko drugi

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li pase onaj prekidac za svijetla od passata CC, kakav ima dario na editionu, na pola...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Previše toga. Stavi od G60 kočnice.

Ali ako baš očeš. Trebaju ti prednje vilice (ali češ bit bez balans štange - deblja je i nejde u most od duje), kugle, spone, poluosovine, vanjski homokinetički zglobovi i naravno rukavac, diskovi i čeljusti.

Prednji kraj če ti se raširit oko 50mm ukupno i moglo bi ti strugat.

 

A da se stavi cijeli prednji most od g3 dali bi i onda bio širi za 50 mm i strugao ili bi širina ostala ista?

I dali netreba ništa variti da se stavi prednji most kompletan od g3?

Share this post


Link to post
Share on other sites

dali retrovizori od keca gti pasu na saraf na druge keceve ili su potrebne nekakve modifikacije ......hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

rupe na vratima su ti iste, jedino eko ima stelanje na sajle, to trebas propeljat na tapecirung i tamo izbusit rupu ako je nisi imao

Share this post


Link to post
Share on other sites
A da se stavi cijeli prednji most od g3 dali bi i onda bio širi za 50 mm i strugao ili bi širina ostala ista?

I dali netreba ništa variti da se stavi prednji most kompletan od g3?

Most od MK2 i MK3 su u osnovi isti. Razlika je samo u 1 nosaču motora. Širinu ti određuju vilice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel paše golf vr6 ralica na vento?

negdje sam pročitao da je na golfu uža , pa ako netko zna kolko

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 24