24 24
Guest čaddy

Pase Li ... Od, Na ... ?

Recommended Posts

pašu farovi na šaraf tako sam dobio info od jednog kolege sa slo foruma a i vidio sam polo9n.info forumu...

 

HV28YB4IWPWGDO8r.jpg

 

pošto ja to imam namjeru,uzeo sam prekjučer nosače za žarulje u VW servisu,jer kod 9N3 je sve drugačije raspoređeno...

 

e sad sam ja zapeo s tim jer mi ne svijetle sve žarulje,zapravo svijetli samo žmigavac WTF??? inače onaj konektor sam ostavio od starih lampi i neznam jel bi i on trebao biti novi ili bi se trebalo to nekak skemijat i malo preokrenut(prespojit) žice,ako netko ima ideju tak da mogu onda i po lampe :mah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mjenjao sam lampe sa 6n2 na 6n i trebao sam presloziti zice u konektorima pa vjerojatno ces i ti morati.

Na konektorima na kucistu zarulja imas brojeve koji oznacavaju koja je zica za sta(to strujici znaju napamet) pa usporedi stara kucista zarulja sa novim i jednostavno prebrikaj zice da ti svi brojevi stimaju i radit ce

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mjenjao sam lampe sa 6n2 na 6n i trebao sam presloziti zice u konektorima pa vjerojatno ces i ti morati.

Na konektorima na kucistu zarulja imas brojeve koji oznacavaju koja je zica za sta(to strujici znaju napamet) pa usporedi stara kucista zarulja sa novim i jednostavno prebrikaj zice da ti svi brojevi stimaju i radit ce

 

to sam i sumnjao,na slo forumu vlasnik ovog pola sa slike mi je napisao da nije ništa kemijao,da njemu sve ok radi kao plug&play...jebiga sad ni sam neznam :mellow: ,probat ću nešto

 

EDIT:

Mislim da je problem o jednoj žarulji koja nije ista,na 9N3 skroz gornja broj 9-Brems/Schlussleuchte 21/5W P inače 9N nema takvu

6.jpg

 

trebala bi imati samo jedan onaj pipac ili zapor(kako već) ako se ne varam pa ak netko zna neka mi potvrdi izgled te žarulje

 

ja sam umjesto te(jer takve kakvu trebam nemam) na jednoj pobrusio taj pipac iliti ga zapor stavio i svijetlilo je ali mi nije radilo standardno stražnje svijetlo i kad sam stisnuo kocnicu zajedno se upali i žmigavac,inace žmigavac i rikverc pojedinacno rade kak treba,jel to moguce zbog ove pobrušene i neispravne žarulje?

Edited by tihca

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel može netko vidjet u autodati ili nekom vw programu taj tip žarulje da znam kupit?????

Share this post


Link to post
Share on other sites

dal je isti sportski flilter za dizle i benzince ili ima razlike ??

Share this post


Link to post
Share on other sites
to sam i sumnjao,na slo forumu vlasnik ovog pola sa slike mi je napisao da nije ništa kemijao,da njemu sve ok radi kao plug&play...jebiga sad ni sam neznam :mellow: ,probat ću nešto

 

EDIT:

Mislim da je problem o jednoj žarulji koja nije ista,na 9N3 skroz gornja broj 9-Brems/Schlussleuchte 21/5W P inače 9N nema takvu

6.jpg

 

trebala bi imati samo jedan onaj pipac ili zapor(kako već) ako se ne varam pa ak netko zna neka mi potvrdi izgled te žarulje

 

ja sam umjesto te(jer takve kakvu trebam nemam) na jednoj pobrusio taj pipac iliti ga zapor stavio i svijetlilo je ali mi nije radilo standardno stražnje svijetlo i kad sam stisnuo kocnicu zajedno se upali i žmigavac,inace žmigavac i rikverc pojedinacno rade kak treba,jel to moguce zbog ove pobrušene i neispravne žarulje?

Moguce da ti ta zarulja daje masu pa se zato zmige pale sa stopom

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moguce da ti ta zarulja daje masu pa se zato zmige pale sa stopom

 

da to i ja mislim zato bi trebao znati kakva točno žarulja mora biti ta na broju 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

AFN (MK3) motor u pola 6N?

 

Zanima me u kombinaciji s kojom getribom?

 

Jer imam filing da čeovu moju (1.7 SDI) rasrgat!

 

A i kakva je situacija s dužinom poluosovina?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest zeto

tepih iz golfa2 sa 3 vrata na golfa1 sa 3 vrata,jel štima?????

 

te sjedala iz spomenutog golfa 2 u golf 1 jel idu unutra????

 

zadnja klupa iz 2 jel ide u 1?????

 

instrument tabla sa svime iz 2 u 1.......???

Share this post


Link to post
Share on other sites
tepih iz golfa2 sa 3 vrata na golfa1 sa 3 vrata,jel štima?????

 

te sjedala iz spomenutog golfa 2 u golf 1 jel idu unutra????

 

zadnja klupa iz 2 jel ide u 1?????

 

instrument tabla sa svime iz 2 u 1.......???

 

Sjedala idu ko slivena u keca na vodilice

 

Klupa neznam, tepisi možeš stavit al sigurno ne pašu tako da ti nije bog zna što

Share this post


Link to post
Share on other sites
tepih iz golfa2 sa 3 vrata na golfa1 sa 3 vrata,jel štima?????

 

te sjedala iz spomenutog golfa 2 u golf 1 jel idu unutra????

 

zadnja klupa iz 2 jel ide u 1?????

 

instrument tabla sa svime iz 2 u 1.......???

Tepih vjerojatno ne paše al bi se dao pripasat.

Prednja sjedala idu origigi

Zadnje sjedalo nejde, trebalo bi pripasat

Instrument tablu treba pripasat

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest zeto
Tepih vjerojatno ne paše al bi se dao pripasat.

Prednja sjedala idu origigi

Zadnje sjedalo nejde, trebalo bi pripasat

Instrument tablu treba pripasat

 

 

hvala na odgovorima.......važno mi da se može pripasat,jer bi išla cjena instalacija od duje 1.6 sa instrument tablom,znači cjena plastika,pa sa prekidačem za žmigavce i brisače.......jer komplet mehanički upravljač štima,sa sponama?????

motor bi također došao 1.6 sa 5 brzina mjenjačem......

 

mislim da sam vidio da je netko nešto slično riješio sa duje na keca na forumu,al nemogu naći link,pa ak netko se sječa možda......

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel mi netko moze malo opsirnije pojasnit zasto se na keca nebi mogle stavit glavcine,celjusti,diskovi od duje 87"gti,neki kaze da ce auto plivat poslje 130---zasto???neracumjem,,,svaka pomoc jaaaaaaako dobro dosla.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
jel mi netko moze malo opsirnije pojasnit zasto se na keca nebi mogle stavit glavcine,celjusti,diskovi od duje 87"gti,neki kaze da ce auto plivat poslje 130---zasto???neracumjem,,,svaka pomoc jaaaaaaako dobro dosla.....

stvar je u tome (PRETPOSTALJAM) sto mjenjas rukavac, na kojemu je drukcije smjesten prihvat krajnika spone letve volana i jednostavno imas drukciji "prijenosni omjer" volana

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato je i bio prijenos u navodnicima

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne kužim ja svaku besedu najbolje fog :) kad sam se rodio, znao sam švicarski, onda su me učili njemački, onda taljanski, onda slovenački i sada se učim hrvatski :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 24