3 3
Vlajs

Koliko kosta farbanje kompletnog auta?

Recommended Posts

Decki, koliko bi kostalo lakiranje cijelog auta u originalnu boju, Crna s efektom?

Ovak i kod ovlastenog, ako netko zna.

Između 10-11k kn u ovlaštenom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdje ima za 500€?

Doma kod nekog u dvorištu, sa 25l kompresorom, špricom iz kauflanda, a bojama odstajalim 20godina u nekom skladištu :grrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdje ima za 500?

Ima vjeruj, samo sta nakon toga auto izgleda gore nego da si ga sam doma farbao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U brodu ima koji farbaju za 3000kn pa sve do 15000kn a po zagrebu se fRba i preko 5000e

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj golf je ofarban za 500e i puno bolje nego neki koji su dali 10.000 kuna...sto su mi priznali i vlasnici tih auta :pusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo lakiranje nebi smjelo preci cca 7500 kn ali nasi majstori parte SVJETSKI TREND hehehehe pa tako i odredjuju cijenu

iako materijala ima cca 2500-3000 kn. lupaj se cijenama,to im prolazi pa tako vise i nema povoljnog lakiranja

neki majstori dobro pogode lakiranje pa onda opet daju drugim lakilerima i uzmu svoj dio

tako da skuplje lakiranje ne mora nuzno znaciti i da je bolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

U zagrebu tko od ovlastenih servisera lakira/limariju radi? Odnosno. Da li svi dobro odrade posao. Vidim da kovacevic ima u ponudi lakiranje i limariju

Edited by gavranovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

700 eura crna da ikrom + novi pocincani pragovi u cijeni :)

Pa nek prica ko sta oce ! A auto je ogledalo s tim da nakon bojanja nije jos ispoliran pa se hos vide bijeli tragovi voska .

Farban u bih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mora znaciti. Ja sam lakirer,radim kod kolege u dvoristu,a lakira se u komori...cijena varira ovisno o steti auta,materijalima itd... neki ovlasteni servisi lakiraju pasivno kod neke lakirnice i zarade s postotcima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima svakakvih materijala recimo lak od 100 kuna

i od 1000 kuna po litri.

nije nikakav problem ofarbati auto za 500 eura a kako ce izgledati kasnije je drugi par cipela.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3