0
Guest sandokan

golf 3 1.9 tdi

Recommended Posts

Guest sandokan

e ovako,imam problem,mislim sa turbinom no nisam siguran..

probao sam nedavno kupljeni golf na autoputu i primjetio sam da kad dodje na nekih 3 t obrtaja u peto brzini,jednostavno kao da zablokira nesto..osjetno se primjeti na gasu da kao da propadne dole,i obrtaji ne prelaze 3 tisuce..maksimalna brzina mu je oko 145..od 1 brzine do 4-te nisam primjetio tako nesto,no cim krenem malo zesce u petoj,odmah mi se to dogodi..

 

pitao sam jednog kolegu koji se kao razumije u aute sta bi moglo biti,on je probao auto i sumnja na turbinu,da je nesto gusi..e sad,dali je netko imao nesto slicno i koliko dodje popravak otprilike?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm, prvi put cujem za ovakvo nesto...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ima ovakvih tema milion, koristi SEARCH opciju.

 

Moguci razlozi

 

 

Začađena turbina

Crijeva

wastegate

...

...

...

Share this post


Link to post
Share on other sites

...katalizator, vakuum crijeva na turbini, intercooler...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ista pizdarija čim sam kupio auto,neće preko 140 kmh.

Provjeri da li su svi vakuumi spojeni kako treba,da nisu oštećena crijeva.

N75 ti je naziv elektro-ventila koji odrađuje tu funkciju i ako imaš 66 kw model kao ja nalazi se s ljeve strane auta kad digneš haubu.

Idu 3 crijeva na njega:crveno gore,plavo niže sastrane i crno najdoljnje.

Odpoji elektro-jack koji ide na njega i onda probaj vozit,vući će malo drukčije ali neće više zapinjat.

Ako je to slučaj furaj u trgovinu,novi ventil (od 150 kn zamjenski do 250 kn original),zamjeni,crijeva TOČNIM!!! redosljedom vrati kako idu i

DOBRO!!! osiguraj da nepuštaju pa peglaj dalje.

To je u 90 posto slučajeva to,jedino još na komp da ti ponište greške i ... :rotfl

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest sandokan

ok,hvala na savjetima..

tp mi je i frend rekao.da probam skinuti crijevo i naspricati wd-a unutra za pocetak :respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites
ok,hvala na savjetima..

tp mi je i frend rekao.da probam skinuti crijevo i naspricati wd-a unutra za pocetak :respekt

Auu,super ti je frend! Ako već imaš želju malo ušparat i vozit se s upitnikom kad će ti ponovo zaštekati (nadam se iskreno da neće dok budeš obilazio neku šleperčinu a neko ti juri u susret) onda skini dolje,dobro nasprejaj wd-a,ostavi da odstoji 10-15 minuta i pažljivo ispiri kompresorom na taj način da spojiš žice (+na+,-na- naravno),piše na ventilu koja je koja i pikaj lagano po akumulatoru da se ventil razradi i izbaci drek iznutra van ispirivanjem a ne u druga crijeva.To naravno samo vrijedi ako je zaštekala mehanička strana ventila,ako je špula onda ni Oče naš ne vrijedi.

Meni je zaštekao u obilasku i nije bilo ugodno a ti kako želiš! :vozi:mah

Edited by mrki OS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je zaštekao u obilasku i nije bilo ugodno a ti kako želiš! :vozi:mah

 

 

 

hahaha sad znas kak je nama koji imamo SDi-e nama nekak uvijek steka hahahhaja ja ga gazim a on samo tuli.. :vozi:lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest sandokan

dok sam ga jucer isprobavao,otisao mi lezaj pa sam se s tim zahebavao :bravo

skinuo sam bio steker i isao je negdje oko 160,te 3400 obrtaja..no cuo sam da se tako ne moze ispitati jer cim skines elektroniku,odmah prebacis motor na pomocni sistem rada?

Share this post


Link to post
Share on other sites
dok sam ga jucer isprobavao,otisao mi lezaj pa sam se s tim zahebavao :bravo

skinuo sam bio steker i isao je negdje oko 160,te 3400 obrtaja..no cuo sam da se tako ne moze ispitati jer cim skines elektroniku,odmah prebacis motor na pomocni sistem rada?

Meni se ništa nije prebacilo na pomoćni sistem i auto je išao koliko i inače,samo je malo sporije došao do toga,taj ventil ti inače treba veselo kliktat kad daš kontakt,probaj onda ako nisi siguran posudit s nečijieg auta ko nema problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest sandokan

nisam to jos rijesio jer mi je iskocio novi problem danas..nevjerovatno,svaki dan nesto..otisao mi onaj relej "109",tako da ne mogu upaliti..i zvao sam danas ove lokalne nabavljace,nista do ponedjeljka..s tim da sam u ponedjeljak narucio i mijenjanje cahure na alnaseru,jer se cuje prilikom paljenja..

 

hoce ko kupit golfa? :zivio

 

vise se i ne zivciram na kvarove,smijem se sam sebi jesam spusio i bio glup kad sam kupovao

Share this post


Link to post
Share on other sites
nisam to jos rijesio jer mi je iskocio novi problem danas..nevjerovatno,svaki dan nesto..otisao mi onaj relej "109",tako da ne mogu upaliti..i zvao sam danas ove lokalne nabavljace,nista do ponedjeljka..s tim da sam u ponedjeljak narucio i mijenjanje cahure na alnaseru,jer se cuje prilikom paljenja..

 

hoce ko kupit golfa? :zivio

 

vise se i ne zivciram na kvarove,smijem se sam sebi jesam spusio i bio glup kad sam kupovao

Sad bi ti rekao da nadgledaš to mjenjanje čahura ali to je za većinu nemoguća misija,hoće majstori zeznut i uzet lovu za kao sve pikse i rastavljanje a u večini slučajeva je samo planetarij suh pa roška pri paljenju ili malo onako zatuli kao da ostane zubčanik ukopčan,malo lipleksa u njega i radi ko nov za 20-ak min.,nek ti pogledaju odma i četkice s nosačem a relej 109 ako platiš više od 100 kn onda je pljačka,ima ih i za 50 kn.

Aj javi,baš me zanimaju cifre kod vas. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest sandokan

pa imam pouzdanog elektricara..e ovako,kupio sam taj relej novi,60 kn,no majstor je morao ugraditi jos jedan relej koji daje signal 109-ki..zasto-ne znam,no vjerujem mu jer sam i ja sam probao i nije islo..

znaci to i popravljanje alnasera me izaslo 100 kn zajedno(bez ovih 60 za relej)..

nije puno,pogotovo jer je jedan ako ne i najbolji elektricar u Brodu.

 

samo da kazem za 109 relej-jedva sam nasao

 

sad cu vidjeti jos tu turbinu da rjesim ili sta je vec otislo,i ne diram vise nista..samo ga popravljam,svakodnevno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na infu o ciframa,to je korekt cjena i bitno da radi.Zanimalo me čisto zbog slučajeva od kojih mi tlak vrišti na 200 jer postoje likovi koji na muletinu pokušavaju uvaliti neke djelove po puno većoj cjeni jer računaju da dotični nema pojma da može i povoljnije.

Čitajuči stare topice vidim nažalost da ih ima i ovdje.Ako te bude još nešto cimalo na autu javi se na PM pa ako znam pomognem.

Pozdrav :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
0