0
Guest Markic

Å OK!!!Novi AutoKlub

Recommended Posts

vako ne??to oću MAMAAAA!! kupi mi opela ko u kom??ijinog sina!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma ??to je to OPC?!?!?!? :o

 

KUR*C koji postoji par godina. <_<

OPC - opel performance center

 

OPC je nasljednik oznake GSI, a prije GSI su oni kockasti kadetti imali neku drugu oznaku, ne sjecam se da li GTE ili tako nesto.

 

2M7: nije 1,5 td nego 1,7 koji je isuzu-ov :P

 

Mislim da i sam moj nick govori na kojoj sam strani, ali ako je nesto bolje onda je bolje i to treba priznati. Ja bi svejedno kupio GTI - u biti vRS B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma ??to je to OPC?!?!?!? :o

 

KUR*C koji postoji par godina. <_>

OPC - opel performance center

 

OPC je nasljednik oznake GSI, a prije GSI su oni kockasti kadetti imali neku drugu oznaku, ne sjecam se da li GTE ili tako nesto.

mislim da je markic to pitao onako u sarkazmu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol::lol: Bagi zakon si....ima?? kavu i vodu!!!! :respekt: :respekt:

 

Al' se vi lako zapalite... :doh:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest TFSi obitelj iz ? panjolsk

40 KS je prevelika razlika da se stavlja u usporedni test.

 

Mislim da vam se mogu otkrit - naime, ja sam vam autor rubrike "Vremeplov" i ba?? se fino poklopilo 30 godina GTi ja i predstavljanje jubilarnog GTI-ja.

 

Od silnog ??oka niste primjetili da sam vam odradio (na 3. strani vremeplova) poziv na stranice kluba i poziv na VW tuning event u Karlovcu.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
:D zavaljujem....ups! pardon! Zahvaljujemo!!!! :respekt:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest vlatko

ide???????? koja izjava

u svakom slučaju da sam se na??ao u toj situaciji nikako ne bi komentirao niti jedan auto

ne znam kaj je ovima iz auto kluba iz svakog u svaki broj sam vw i opel???

kao da ciljaju na tu latentnu netrpeljivost između te dvije marke vozila

...

sve u svemu ovo se nije trebalo dogoditi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest zvoneCH

Neznam zbogceg panika, ako nisam clan kluba, ali Miro je dau izjavu koja nije ni pretjerana, nego normalna i realna izjava.

 

E sad necu u detalje ali jer vama svima jasno da ta legenda puna elektronike ima jako puno poteskoca sa kvalitetom kao i mnogi drugi noviji VW-ji, i da ja Opel postigao to sto je prije bio smanjiti poteskoce, i to u momentu znaci oko 40 posto manje grjesaka kod opela nego kod VW-ja. Toliko iz tehnicnok kuta svakodnevnog posla.

 

E sada sam izgleda onda radje uzmem golfa negu astru, jer gledano osnovnu cjenu mozda je opel jeftiniji od VW ali kad uzmes jjos to ili ono onda su negdje isto barem ovdje u Svicarskoj.

 

I kao simpatizer marke VW moras svaku kritiku koja dolazi uzeti pozitivnu i ne odmah vik i krik.

 

A losu kvalitetu je i sam Wolfsburg objaviju ali samo prjeko internih dopisa, i sto hoce napraviti da opet stignu tamo gdje su bili.

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmm,vozite vw a pišete o opelu. OPC nije nikakav nasljednik GSIa nego je ime kučnog tunera opela.OPC je nastao još za vrijeme DTMa kad je opel utrke i pobjeđivao.prva imena su bila GT/E (monza,rekord,itd), GTE (kadet c,manta B),GSE (manta) pa na kraju GSI (kadett e i astra f za evropsko tržište.)u engleskoj je GSI XXL-verzija motora u vectri a (kod nas je to bilo vectra 2000).

 

što se tiče da li je ili nije reko nije bitno,to zna samo Miro i amen. dajte zatvorite taj topic.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Razum viče "Golf GTI", no srce vuče k Astri.

meni bi ovdje bilo logicno da pise:

 

Razum viče "Astra OPC", no srce vuče k Golfu.

 

ili je to netko krivo prepisao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je bio je 1.5TD u opelu, također isuzuov, ali to je drekec naspram VW-ovog 1.6TD-a :D

 

Daj ajde, kaj ste se napalili tu svi, kaj sad, čovjek je bubnuo i ostao ??iv :P

Pustite ga na miru ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

NO COMENT!!!!!!

 

 

O UKUSU U AUTIMA I ZENAMA SE NE RASPRAVLJA JER TO MOZE TRAJAT VJECNO!!

 

 

 

sta sad opel slozio dobar auto i covjek to reko , i sad se ste svi uspuhali, meni se isto jako svida nova astra ali to ne znaci da nevolim golfa........

 

i ljepo bi vas molio da nebudete zadrti ko opelovci koji nevide dalje od hrde na rubnjaku ,

jer postoje i DRUGI prizvodaci kolica samo sto je VW prvi

 

 

:respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isuse kriste, nemogu vjerovati ??to sam pročitao!! :o:o

Puny svaka ti čast :respekt: :respekt: :respekt:

Share this post


Link to post
Share on other sites

gle ako je rekao to miro nikome nista nece biti kraj svjeta!

neki misle da je astra bolja al tesko da je bolja od golfa gti itd al ok kolko znam GTI postoji 30 god vec a ti opelovi mjenjaju stalno gsi ,gtc il kak vec (netrudim se upamtiti)

a zasto nisu stavili R32 ili R36 na test ????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koga briga,kad vidim OPC-a i GTI-a znam sto bi JA kupija,bez imalo razmisljama,a za ostalo me nije briga.....stock GSi je bija brzi od stock GTi-a,tako je vjerojatno i sad OPC vs GTI,al kao i nekad tako i danas,GSi je losije leza i kocija,a karoseriju necu niti komentirat,znam zasto vozim svoj auto i ne treba mi neka novina to objasnjavat.....svak sam zna sto zeli i to ce kupit.....veliki respect punisheru i 2fastu(i daj ajdete vas dvojica vise stanite malo jedan kraj drugog :P :P ).....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest furious
gle ako je rekao to miro nikome nista nece biti kraj svjeta!

neki misle da je astra bolja  al tesko da je bolja od golfa gti itd al ok kolko znam  GTI postoji 30 god vec a ti opelovi mjenjaju stalno gsi ,gtc il kak vec (netrudim se upamtiti)

a zasto nisu stavili R32 ili R36  na test ????

 

možda zato jer astra ima FWD? ha , jel ti palo na pamet?

stvarno komedija...

 

dečki nemojte se zivcirat previše, složit ce vw bržeg GTI-a valjda... :zaboli:

vidimo se u karlovcu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest furious

sorry... ma neznam čemu takva frka, znam "iz prve ruke" da ni boris ni miro nisu dali ovakve izjave, štoviše ni slične, to su novine kvragu, ne da su napuhali stvar nego... neznam uopće kaj bi rekao...

 

boris jaše kornjaču, mo'š si mislit....

 

ispada da kure frku bezveze, valjda nisu bili zadovoljni prvi put kad su nas pozvali na slikanje zajedno pa pokušavaju ponovo...

Share this post


Link to post
Share on other sites
ispada da kure frku bezveze, valjda nisu bili zadovoljni prvi put kad su nas pozvali na slikanje zajedno pa poku??avaju ponovo...

hehe... moguce... valjda su ocekivali da cemo se potuc... ali je padala kisa i nikom nije bil do fajta... pa su mislili da mozda kaj bude sad od ovoga... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
dečki nemojte se zivcirat previ??e, slo??it ce vw br??eg GTI-a valjda... :zaboli:

vidimo se u karlovcu...

ma ves jesu !!!! :D:lol:

a valjda budu slozili opelovci kvalitetniju limariju !!! :lol2: :lol2: :doh: :doh: :zaboli: :grrr:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je sve pametno receno :)

 

topic ide pod kljuc

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest riwa

Raja polako:

Ja sam gledao to na telki i jest bilo kako je stajalo na prvom postu, ali znate da je u početku sve divno bajno (ko sa ??enama) i onda lagano krene nizbrdo.

Nemojte nasjest: Opel je mo??da bijo samo malo mekaniji pa se Mirotu srce razmek??alo, ali nije sve u brzom mjenjaču, već u onom ko ga brzo mo??e mijenjati

:fakjea

Share this post


Link to post
Share on other sites

prozvakali smo ovu temu dovoljno, ja mislim.

 

kljuc

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
0