1 1
TheFog

Potraznja ostalog iz usluge i linkovi

Recommended Posts

Samo u ovaj thread stavljajte oglase prijatelja iz usluge, linkove sa drugih foruma, oglasnika, dakle bilo sto sto ne prodajete izravni vi, postajat ce u svakoj rubrici sticky topic za oglase iz usluge, i u njih ih stavljajte, a komentiranja i upita za te oglase nece biti!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest scap

sogiu treba hitno getriba za renaulta lagunu 2.0 1997 godina...

 

 

098 557 346 moze sms il poziv svejedno..

 

zamolio bi, da netko tko je registriran na renault-ov forum prepise tamo moj post.. hvala

 

p.s. sad sam skuzio da sam na krivo mjesto postao, pa bih molio admine da to prebace. hvala

Edited by scap

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovakva je stvar...frendica se udaje 05.06.2010 godine,oni bi se vozili u staroj bubi,molim svaku pomoć oko pronalaska da mi javite na PM,znači vozit ih može i vlasnik ako je zainteresiran,ako ne igra uloga da se iznajmi buba za taj dan al da je uščuvana(naravno da će platit po dogovoru)

Molim vas nađite jednu i javite mi,ipak je to dan kad se bu uputila u mrak,pa nek joj bar buba ostane u sječanju hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

trazi se bmw isseta,stanje nije bitno,pozeljnije je da je potrebna restauracija

za sve obavijesti kontaktirati na broj:098/303-083 Robi ili mene na broj:098/432-487

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelj portražuje kockicu, bmw e30,godište nebitno,u solidnom stanju, isključivo 3 vrata i benzin.

 

Na broj telefona : 098 9000 959 - Vedran Kravić ,ili na moj broj 091 518 1424

Edited by ScarFace_vk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglas je iz usluge, ako nije po pravilima izbrisite ga :)

EDIT:

KUPLJENO

Kupujem Opelov motor 2.0 16V ( C20XE ) novije generacije (motronic 2.8), skupa sa agregatima, strujom i tvorničkom getribom (f20)...Motor mora bit isključivo bez prerada tipa usisnih kitova, čipova, sportskih bregastih i sličnih stvari..Također da je u šta solidnijem stanju, nemora bit savršen, ali da nije grob i normalno da pali vozi..

 

Ponude mogu na PM

 

EDIT:

KUPLJENO

Edited by rrocado

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako, oglas je iz usluge u ime mog prijatelja

Dakle frend trazi posao u Zagrebu nesto honorarano, tipa konobarenje(nije zavrsio skolu za konobara ali bavi se vec godinama tim poslom, vrlo je komunikativan i govori engleski i njemacki....i osnovne stvari talijanskog) kao ispomoc vikendom ili tako nesto...ako znate nekog da treba konabara za ispomoc u Zagrebu mozete mu javiti na 091 2208 988(Goran) ili meni na PM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam gdje bi smjestio ovo pitanje, nek moderator premjesti ako treba.

Trebam broj, kontakt od kolege DVOJKA, Krešo ako se ne varam, radi limariju. Može tu ili na PM.

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam gdje bi smjestio ovo pitanje, nek moderator premjesti ako treba.

Trebam broj, kontakt od kolege DVOJKA, Krešo ako se ne varam, radi limariju. Može tu ili na PM.

Hvala!

Nitko nezna?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1