2 2
zihaGT

Potraznja VAG vozila iz usluge i linkovi

Recommended Posts

dakle oglas iz usluge, kupuje se nekaj do 4500 u što boljem stanju, i da je što više stock, dolazi u obzir Golf 3 gti, tdi, il vr6, ak imate kaj za ponudit može ovdje :D slike, cijena, itd... tko je na hrawebu može poslat pm članu DaDo, njega zanima... preferira se GTI 16 v (abf) i TDI 110 (afn) i vr6.. hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo u ovaj thread stavljajte oglase prijatelja iz usluge, linkove sa drugih foruma, oglasnika, dakle bilo sto sto ne prodajete izravni vi, postajat ce u svakoj rubrici sticky topic za oglase iz usluge, i u njih ih stavljajte, a komentiranja i upita za te oglase nece biti!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Dean_Pu

Pozdrav,prijatelj mi traži tj kupuje golf 2 gti,nemora biti sređivan/tuniran...kilometraža nije bitna,samo je bitno da je uredna limarija,tj da nije trul,nemora biti ni registriran.Prednost imaju 8 ventilci.A cijena koja mu paše je 1000-1300 eura!

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frend mi trazi škodu favorit pick up,stanje mu manje vise nije bitno,glavnom da je sto jeftinija :D

Ponude ovdje ili na pm!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MRX

prijatelj traži Golf mk1 dizel do 6000 kn, prednost registrirani barem do 4/2010,

 

ponude meni na PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

frend hitno kupuje golfa 4 cabrio karamboliran, može i bez motora i ostalih gluposti,mora biti benzinac :palacg

 

ponude ili nekakve info meni na PM

Edited by NeniGTI

Share this post


Link to post
Share on other sites

TDI-Frend kupuje motor

 

da je očuvan,da normalno radi sve, 1,9 TDI ili samo TDI motor... nebitno koji auto....

 

 

 

 

0989897100

 

ime Milan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frend kupuje karamboliranog Pasata CC!

Najbitniji su mu papiri.

 

0997104070

Petar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglas iz usluge frendu.. Zvao je ali nekakve su sumnjive spike,lizing ne na vlasnika nego na prijateljevog prijatelja itd..Dal zna netko nesto konkretno, makar o toj autokuci i njihovoj vjerodostojnosti!?

 

http://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-v-2.0-...t-oglas-2163052

 

 

A inace kupuje se dakle MKV obavezno GT, 2.0 TDI,ponude na PM ..Ne preko 16 somova!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poznanik traži Passata 2005-2006 (ne nužno), obavezno dizel (poželjno 2.0, ali može i 1.9), uvjet je samo dobro stanje/očuvanost i povoljna cijena. Oprema i izvedba (limuzina/karavan) su manje bitni.

 

Ponude molim meni na pm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolegica s posla traži VW/VAG do 2.000€, dizel i klima poželjni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega s cica traži:

4-vorka do nekih 4500 €, 5 000€ mi je prenategnuto, ali ako je ono u prejebenom stanju...tko zna

 

uvjeti

 

dizel, airbag, abs, klima, dobro stanje

 

surfanjem po oglasnicima to je otp do 2004. godišta, ali neću se buniti ni ako je novije

 

kontakt je 095 91 44 680- Nikša

Share this post


Link to post
Share on other sites

K: Golf MK5 gti ili ed30, gti ili edition30

oglas iz usluge

trazi se gti sa sto vise opreme ili jos bolje edicija 30. u sta boljem stanju.

kontakt na

099 678 5470

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega s posla trazi VW Caddy 1. Ponude na 098419357

 

Sent from my MediaPad 7 Lite using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2