3 3
jady

lowtec....moji dojmovi

Recommended Posts

evo.....

bio pa proso jedan vazan dan u zivotu mog golfica....

na brzinu se odlucio da si kupim prek kolege lowtecov gewinde i da si malo konture vozila podesim.

kupljen znaci gewinde i cekam ono ko i ostali koji s cekali opruge da stigne u KC i da odem po njih da ih vidim.

 

stigo ja u KC u firmu auto busnja i kao obicno me stvarno iznenadili,docek je stvarno fin bio.

kolega boris mi odma pokazao kutiju za mene,naravno se to moralo odma i otvorit i provjerit.

kaj da vam velim,nema sta.svaki dio posebno zamotan ko da je od zlata.

gledam navojnice za straznji ovjes,ono stvarno kvalitetno napravljen.gledam prednji ovjes i ne vjerujem.

kuciste amortizera je izvana kao od KW-inox line.alu tanjure,bump-stopere i teflon tanjuric izmedu glavne i pomocne opruge.

ja si mislim "ovo je fakat steta ugradit za nase uvjete"...al nis,isli smo odma na dizalicu s golfom i poceli raskapat moj FK.

nakon nekih sat i pol smo bili gotovi.sad,da me nebu navoj nakon zime zezal sam vidio da boris ima onaj sprej za zastitu.

malo mi je bilo sumnjivo,al kad sam vidio rezultat kaj taj sprej radi sam si ga odma kupio i cijeli gewinde (navoje) s time

naspricao.to je neka tekucina koja se stvrdne i postane na pra minuta ljepljiva.a automatski i podmaziva navoje da se matice

lakse vrte.

kad smo mu stavili konacnu visinu smo naravno otisli na test-drive.

prema mojim FK je razlika ko dan i noc.

kratke udarce guta ko xxl limuzina,duge valove na cesti se osjete kak treba,a hrapavost ceste se isto osjeti.

mogu nakon kratke voznje rec da su gewinde super.

natrag za ZG sam iso prek autoputa i probao prek raznih udubina u izbocina na cesti.lezi jako dobro,osjeti se stanje ceste al nije pretvrd.nje ni mekan ko mecan.nema gibanja u zavoju.

 

sve u svemu mogu rec da sam jako zadovoljan sa lowtecomvim gewindama i sa uslugom firme auto busnja u KC.

 

usput i koja slika gewinde.

 

122708122721gi0.th.jpg 122708130144wk3.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti nije bed reci šta to košta,proizvod,stavim ih sam,planiram upgrade uskoro,kola + ostatak,može i na PM(poželjno). :mah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle ove sad gewindice su bolje od tvojih ex FK? Zanimljivo...

 

Ja sam moje jeftinjake pošpricao sprejom kojeg koristim za lanac od motocikla. Mast na bazi silikona koja se stvrdne i nista je nemoze odstranit sem možda miniwasch-a na blizu....

Iako je to našpricano bilo bi pametno godisnje 1put gewindat one matice tak da očiste navoj i da nezablokaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se vozim na lowtecu isto ko i jady samo kaj ja imam skuplju varijantu, onu za 1k€, uglavnom, auto se u zavojima luudo ponaša. (štelanje visine 12cm)

 

Lowtec - Ocjena 5+, ljubazno osoblje (boris :respekt na svemu).

 

@ jady: znaš zašto sliči na kw??? jer je lowtec firma pod vlasništvom kw-a, i sva testiranja i ostalo se obavlja u kw-u! :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tamo i ja planiram ugraditi gewinde i zvao sam ih jednom da se raspitam i stvarno su ljubazni do bola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e to da su proizvod od KW nisam znao,al sama izrada je meni kvalitetnija od FK.a cijena je ispod one od weiteca i daleko ispod 4500kn.ja sam uzo one bez stelanje tvrdoce.ipak imam klinca od 2,5 godine.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast, ovako bi trebao svatko napisat dojmove. Jos da kazes cijenu,hihi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jady aj izmjeri ako nije problem koji im je promjer dolje na matici na dnu opruge i koji je promjer baš na navoju. Ja bi isto uzeo al se bojim da će mi strugat felga i guma po njoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gle susjed,dojdes jedan dan k meni s felgom i direktno provjerimo....ko ce se mucit bezveze s mjerenjem???

usput probam kak mi 18" stoje :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

dojdi....al ak se jos ko najavi brijem da cu bez pive ostat :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
dojdi....al ak se jos ko najavi brijem da cu bez pive ostat :lol:

Ma ajd, dofuram ja sixpack, Ruf mich an! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

"ruf mich an"....kaj radis na sexy-hotline ??schrik.gifahhh1gv.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
"ruf mich an"....kaj radis na sexy-hotline ??schrik.gifahhh1gv.gif

Ma da, profesionalna deformacija :rotfl

 

:palica

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jady aj izmjeri ako nije problem koji im je promjer dolje na matici na dnu opruge i koji je promjer baš na navoju. Ja bi isto uzeo al se bojim da će mi strugat felga i guma po njoj.

strugat ce ti po matici od gewinde mozes ga samo malo spustit a da ti ne struze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
strugat ce ti po matici od gewinde mozes ga samo malo spustit a da ti ne struze.

A distance?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naprijed mi je već vanjski rub felge sa rubom blatobrana tako da nebi stavljao distance da mi ne strši van. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Također imam lowtec gewinde,platil sam ih 4500kn i skroz sam zadovoljan.....evo kroz zimu imam offroad golfa po ljeti je u podu a da je tvrdo je.....ali za razliku od običnih opruga npr. FK-ovih je je mila majka....Sa navojem sam imal sitnih poteškoća ali WD-40 riješava sve. Sve u svemu mogu reći da su odlične za te novce iako nemam sa drugima iskustva :palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto danas sam i ja bio na operaciji kod auto busnje

 

Sam gazda firme probao je auto i same rijeci pohvale,auto drzi se nenoramlno dobro kako ga imas sa volanom tako te slusa!

Udobnost odlicna,mada bio sam skeptican dali bude tvrdo,ali fakat kao da imas serijske amortizere i ja sam fakt sretan :)

 

Cekamo bolje vrijem da stavimo 15 gore i VR lip pa neka struze do bola jer imam jos 8 cm navoja do kraja :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MRX
Eto danas sam i ja bio na operaciji kod auto busnje

 

Sam gazda firme probao je auto i same rijeci pohvale,auto drzi se nenoramlno dobro kako ga imas sa volanom tako te slusa!

Udobnost odlicna,mada bio sam skeptican dali bude tvrdo,ali fakat kao da imas serijske amortizere i ja sam fakt sretan :)

 

Cekamo bolje vrijem da stavimo 15 gore i VR lip pa neka struze do bola jer imam jos 8 cm navoja do kraja :D :D

 

morat ću i ja uzet Lowtec kad ih svi hvale, Andy koliko si ih platio?

Share this post


Link to post
Share on other sites
morat ću i ja uzet Lowtec kad ih svi hvale, Andy koliko si ih platio?

 

3400 kn,ja imam rijeci hvale :palacg:palci

 

Iz 2 pokusaja smo uspjeli dobit auto da bude malo visok sad za zimu,al ima navoja uhhh :rolleyes: kolko hoces

 

Imam nekek slike stavit cu ih sutra dok operem auto

 

Neces pogrijesit sigurno snjima :palacg

Edited by Andy

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3