1 1
deLux

2.0 FSI = smeće od motora

Recommended Posts

:rotfl

napravio si 9 k km i nisi pogledo ulje ?!

:ne2

 

 

ka da vozi keca gti :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote, ja sam isto naučio (na teži način) da moram pogledati ulje bar na svakih 1000km

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prije sam i napravio po 15tak tisuca, pa nisam gledao, i bilo je ok. Sad odjednom 3000 km prije servisa mi se pali lampica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje kupi bicikl i nes morati mjenjati ulje hehehe. Salim se,vidis da ti svi govore da sada svako novo auto trosi ulje. Ubaci litar ulja u gepek i svako malo provjeriš i nadospes,ako bude problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok sam kupio auto, u Zubaku mi je lik stavio litru ulja u bunker :lol: :lol: .Reko ok baš ste darežljivi, sad mi je jasno i zašto :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Izvadim šipku, suha... :palacd ulje mijenjano pred 9 k km. Odlično!

 

Znas da si vec jednom ostao bez ulja i opet nisi pratio? Pa ne vjerujem,,, :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jesam, ali stvar je takva, da sam kontrolirao ulje pred jedno mjesec dana, i bilo je normalno. Od tada do jučer, sam napravio oko 4000 i u tih 4000 km mi je potrošio: :S

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa jesam, ali stvar je takva, da sam kontrolirao ulje pred jedno mjesec dana, i bilo je normalno. Od tada do jučer, sam napravio oko 4000 i u tih 4000 km mi je potrošio: :S

 

A stangica ne ide do dna tako da on to nije potrosio sve, ne vjerujem da je razina stalno ista pa da odjednom posrkne.

Ako se i ostalima 2.0FSI identicno ponasa onda mogu samo zakljuciti da im je ta serija motora jos jedana od promasenih... Oce to njima, makar i te "promasene" serije uz pojacanu kontrolu cesto idu dugo i dobro. Ali nisu im svi motori takvi, moj 1.6 atmo benz nis zamjetno ulja ne potrosi...

Ako kod ostalih sa 2.0FSI nije izrazena tolka potrosnja ulja onda nemas kaj nego ga raskopati pa vidjeti u cemu je problem ili ga se rijesiti...

Pogotovo mi je cudna ta potrosnja ulja zato kaj nije turbak...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hehehe klasične zablude

 

 

dok garancija traje ,nemam sto gledat ,pise mi kad je servis :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
dok garancija traje ,nemam sto gledat ,pise mi kad je servis :palacg

 

Meni u knjizici pise da moram nalijati ako fali ulja. :)

Ne znam kaj garancija po tom pitanju veli.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dok garancija traje ,nemam sto gledat ,pise mi kad je servis :palacg

da to je tocno al pise i da se tolerira potrosnja ulja 1l 1000km pa sad ti vidi :palacg

 

bjk,točno tako

Edited by AUTOFREAK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali update opet. jučer na autoputu opet blica lampica smetnje u ispušnom sustavu. Naručen za pola sata u servisu, izmjena bobina :rolleyes: :rolleyes:

 

odoh :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma, da, ne možeš sad globalizirat, ja sam recimo pre, pre zadovoljan sa vw!a recimo ima i jedan mercedes u obitelji i stalno problemi, al mislim ono, kvar za kvarom!kad naletiš na govno rješi ga se!jednostavno nemaš sreće s njim!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam šta da kažem.....ja imam b5.5 i s njim nikakvih problema..cak ni sa žaruljama...1.9 tdi 130ks.....ja ne znam ak je pol litre ulja potrošio na 15k km....to je odličan motor...i stalno patim na tog novog passata al...imaš peh...sredi ga i prodaj pod hitno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, sad više nije motor u pitanju... Danas vadim stvari iz bunkera, malo jače zalupim poklopac bunkera kad ono bum, tras, paf.. Sasuslo mi se zadnje staklo .sad imam tuning šajbu zadnju! :smijeh :smijeh

 

12062009g.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

stari budes li ti i dalje pisa sto ti sve ne valja na autu neces ga moci nikome ni prodati cini mi se :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa foruma ga iovako i onako ne bi nitko kupio

 

ovdje se teslko sta da prodati :D

 

a s passatom zaista nemas srece. uklet je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ajde auto ionako nije na prodaju. Više me ništa nemože iznenaditi, svaki novi dan s tim autom je izazov!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma ajde auto ionako nije na prodaju. Više me ništa nemože iznenaditi, svaki novi dan s tim autom je izazov!

 

a jadan si nam ti sa tim tvojim passom :plac

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1