0
wildD

P: golfa II TDic '91.

Recommended Posts

došlo vrijeme da se rastanem od svog golfa jer sam se odlučio za nešto novije

 

auto je bijele boje,ima 80ks,troja vrata,šiber,el. podizači,daljinsko zaključavanje,el. podesivi i grijani retrovizori,servo,edition one unutrašnjost,maska bez znaka,servo,duboki origigi branici sa GTi ralicom,spušten sa eibach oprugama,zadnje crystal/red lampe,otvaranje gepeka iznutra,zadnji most od trižce TDi,prednje kočnice isto tako

evo par novijih slika,a od stvari kaj bi trebalo na autu napraviti je samo polakirati gepek jer ja to još uvijek nisam te napraviti špur i to je u principu sve...auto mi nije hitno prodati tako da se sve možemo dogovoriti

 

cijena je 2600e i moguća zamjena je za golfa IV uz moju doplatu

 

ovdje možete pogledati kako i što se na autu radilo

 

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=15334

 

 

btw kupac dobije G60 bodykit i dvije čelične felge 14x8 te još nekih sitnica kaj imam od golfa

dsc00738rk0.th.jpgdsc00739rn6.th.jpgdsc00740un5.th.jpg

 

dsc00696yd2.th.jpg dsc00697gn7.th.jpg dsc00698kn7.th.jpg dsc00699bz2.th.jpg dsc00700av6.th.jpg dsc00701gw8.th.jpg dsc00702aq9.th.jpg dsc00703hr2.th.jpg

Edited by wildD

Share this post


Link to post
Share on other sites

do kad je regan?u kakvom je motor stanju?g60 bodykit-lajsne i pragovi?

Edited by dariogt

Share this post


Link to post
Share on other sites

regan je do kraja 7. mjeseca,motor je u dosta dobrom stanju,tako je komplet g60 bodykit

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali na slikama nema g60 body kit??ljep autic :palacg

Edited by high tech

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema ga još,naručen je od dvojke tako da kad je već naručen neću odustati od njega,uglavnom sve ovisi kad ga prodam,možda ga i ja namontiram u međuvremenu te ostale sitnice na autu napravim koje treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da auto tolko vrijedi,ali sumnjam da budeš dobil tolko za nju,jedino ak na nekog naletiš

Share this post


Link to post
Share on other sites

postoji pm,postoji moj broj mobitela i tko je zainteresiran bude nazvao,a uostalom nigdje ne piše da je cijena fixna

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo gledam lijevi prag i čini mi se spigan,jel je samo spigan ili ima truloga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo je spigan,ako si zainteresiran,bez ikakve obaveze ga možeš doći pogledati,probaš ga,odemo ga negdjew na dizalicu dići i ostalo,to nije nikakav problem

Share this post


Link to post
Share on other sites
samo je spigan,ako si zainteresiran,bez ikakve obaveze ga možeš doći pogledati,probaš ga,odemo ga negdjew na dizalicu dići i ostalo,to nije nikakav problem

 

ma auto mi je ovak ok,ali trenutno vozim pola 6n s kojim sam zadovoljan tak da.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

vadisjedala van, nece ti to niko paltit i vecina to ne cijene, stetada odu ne znam kome, radiej cuvaj a opet ces dobit istu cijenu s ovim zicevima il onim, ak me kuzis, jos ce te samo zezat sta ti je vozacev poderan

 

imao sam takvih slucajeva pa sam tuko glavom o zid, to ti je moj savjet i uzmi uljni razredivac i operi onu maglu od spreja po branicima i sve 5 :)

 

prag je na vecini duji tak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

prag sam ja svinuo,al kaj je tu je,eto onda ovak,tko želi prije nego ga prodam u zamjenu za edition one interijer dati običan i doplatiti,može to učiniti sad...

Share this post


Link to post
Share on other sites
prag sam ja svinuo,al kaj je tu je,eto onda ovak,tko želi prije nego ga prodam u zamjenu za edition one interijer dati običan i doplatiti,može to učiniti sad...

 

ajd mi na pm pošalji neku cijenu toga edition one interijera za obični

Share this post


Link to post
Share on other sites

to ti je pametno, oboje se okoriste i svi sretni veseli, tak i tak ces ga nekomdedi prodat, a cijenu drzi, podivljale su, meni je zao kako sam svoga jeftino dao, sad su vece nego onda - podosta, a kupac se vrlo cesto duze ceka

 

pravi kupac je pravi kupac, a svaka roba ima svog kupca - kad-tad, i auto je 100% dobar

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest corrado..
prag sam ja svinuo,al kaj je tu je,eto onda ovak,tko želi prije nego ga prodam u zamjenu za edition one interijer dati običan i doplatiti,može to učiniti sad...

Bok javi meni na pm. kolko para hočeš? dobiješ profilirane od gti u top stanju su , ustvari vidio si ih u mojoj duji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nova cijena 2200e

 

zamijena kompletnog edition one interijera za obični uz vašu doplatu 1000kn

zamjena samo sjedala i zadnje kljupe u zamjenu za obične uz vašu doplatu 800kn

isto tako mogućnost prodaje dubokih branika tj zamjena uz doplatu za plitke

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest sins

kolko trosi kad se normalno vozi, bez ganjanja?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
0