0
Guest corrado..

Golf II gti prodajem ...

Recommended Posts

Guest corrado..

Znači prodaje se golf duja gti , 90 godina ,nije regan, metalik ljubičasta boja , od opreme ima alu felge 15 dosta dobre mislim brock firme zadnje šire, zatvorena hauba zadnja , servo volan , zadnji diskovi , duboki branici , maska bez znaka , lampe zadnje crveno bijele , motor je iz trojke 2.0 8 ventilac ide ko kuga cijena sitnica prava 9500 kn slike ču stavit tu valjda ako uspijem , inače koga zanima pošaljem ih na e-mail.... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znači prodaje se golf duja gti , 90 godina ,nije regan, metalik ljubičasta boja , od opreme ima alu felge 15 dosta dobre mislim brock firme zadnje šire, zatvorena hauba zadnja , servo volan , zadnji diskovi , duboki branici , maska bez znaka , lampe zadnje crveno bijele , motor je iz trojke 2.0 8 ventilac ide ko kuga cijena sitnica prava 9500 kn slike ču stavit tu valjda ako uspijem , inače koga zanima pošaljem ih na e-mail.... :palacg

 

Jel te zanima kakva zamjena audi 80 td može slike na sk7777@net.hr

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest corrado..
Jel auto spreman za regu ?

Čuj treba rješit ručnu kočnicu jer je u banani , zapekle se sajle i podiči ga jer je nizak fest i to je sve inače auto je toči i vozi , evo po ovim hladnim danima palio je ko od šale na zub... budu slike :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest corrado..
zamjena?

Reci šta nudiš? makar mi netreba neka zamjena jer imam dva auta inače ...

Edited by corrado..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Čuj treba rješit ručnu kočnicu jer je u banani , zapekle se sajle i podiči ga jer je nizak fest i to je sve inače auto je toči i vozi , evo po ovim hladnim danima palio je ko od šale na zub... budu slike :palacg

 

Mk II GTi bolest ( ručna kočinica )...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Čuj treba rješit ručnu kočnicu jer je u banani , zapekle se sajle i podiči ga jer je nizak fest i to je sve inače auto je toči i vozi , evo po ovim hladnim danima palio je ko od šale na zub... budu slike :palacg

nisu se zapekle sajle (mislim da je tako nesto i nemoguce) nego su zastekale polugice rucne kocnice u straznjim koc. celjustima

 

njhova boljka, kako je rekao g-unit

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest corrado..
nisu se zapekle sajle (mislim da je tako nesto i nemoguce) nego su zastekale polugice rucne kocnice u straznjim koc. celjustima

 

njhova boljka, kako je rekao g-unit

Eto slušaj pak njih , pa nebi ni napisao da nije tak sajle su se zapekle propale su one zaštitne gume na salji i voda unutra i lijepo se zapekle, stavit ču druge nije problem toga bar ima ... Robiii budemo se čuli još lijepa sr sviđa mi se :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest corrado..

Evo ravno 9000kn i vozi ga , samo da mi ne smeta bezveze. Mislim da je to super cijena a i odlično izgleda ,ko dođe pogledat ga može se i provozat nije nikakav problem .... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji je bio motor prije ovog unutra jel to bio kakav disel i jel imas kakav atest za to????

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest corrado..
koji je bio motor prije ovog unutra jel to bio kakav disel i jel imas kakav atest za to????

On ti je gti originala 79Kw u knjižici , nikakav diesel prije, bio je regan ako se nevaram sa ovom mašinom ,tak da rega nije problem ... Baš če ovi skužit skoro ni nema razlike ....

Share this post


Link to post
Share on other sites
koji je bio motor prije ovog unutra jel to bio kakav disel i jel imas kakav atest za to????

 

 

dam ti pod racun fiat tipa i 4000 kn?? :respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

cudno kak ima debele lajsne???ajd ok...

Edited by kutina1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest corrado..
dam ti pod racun fiat tipa i 4000 kn?? :respekt

Netreba mi nikakv auto pod račun sorry , daj 9000kn i vozi ga .... :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
cudno kak ima debele lajsne???ajd ok...

 

8v GTI ima takve lajsne

 

 

EDIT: ima i kožu unutra?

Edited by wildD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest corrado..
cudno kak ima debele lajsne???ajd ok...

Neznam zašto ti je čudno , kak sam ti napisal tak piše i u knjižici njegovoj... ne kože nema, unutra su obični sicevi od gti ...

Edited by corrado..

Share this post


Link to post
Share on other sites

debele lajsne nisu do varijante motora (sve varijante GTI nakon 8.mj. '90. su imale uske), vec valjda zato jer je stariji od 8. mj. '90.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nisu se zapekle sajle (mislim da je tako nesto i nemoguce) nego su zastekale polugice rucne kocnice u straznjim koc. celjustima

Mogu se itekako zapeč sajle, pohrđaju u bužiru i nikam više.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest corrado..

Evo bit ču dobar pa dajem golfiča za 8500 kn jer mi fakat smeta :da

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakwa je limarija na njemu??? jel to ikad bilo razbijeno????

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest corrado..
kakwa je limarija na njemu??? jel to ikad bilo razbijeno????

Pa vidiš ga kako izgleda na slikama meni je lijep , inače limarija super ima par sitnica za rješit ako hočeš da bude tip top , joj a šta ja znam nevidi se izvana ,mislim desna strana prednja ali to ti je rješeno jer autič ne vuče ni na jednu stranu , ravno ide... Mislim da je to super cijena inače.. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
0