1 1
Guest voda-os

Auto navigacija

Recommended Posts

E ovo prvi put vidim stavljal sam mape na 3-4 mobitela i nikad nikakvih problema

istina je da skidamkarte i garmin za mobitele s slovenskih torrenta al nikad nisam naišal na ovaj problem

ubiti postupak je kod ove verzije da instaliraš prog u mob i pokupiš iz njega neki id broj koji ubaciš u generator koda za otključavanje kart

potom ubaciš karte u mob a onda u fajlu garmin kreiraš dva fajla u notepad s odgovarajučim imenom i ekstenzijom i u svaki upišeš dio koda i to ti je to

ak trebaš više info javi PM

Ti se svezao te opcije k'o pijan plota. Za tvoju informaciju, to je "tezi" nacin.

 

Sad imas program koji ti otkljuca mape u map source-u i onda ih mozes stvaljati u bilo koji mob bez kreiranja map.unl i sw.unl file-ova

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest voda-os

bravo mata, to sam i ja htjeo reći, mislim svatko radi kako mu je lakše, al recimo meni je bolje ovo preko map source-a, uredim malo to i onda stavim u mob..

 

recimo karta svijeta ti bude cca 1.2 gb i šta će ti to sve u mobu, bezvze zauzima memoriju i može usporavat, ja si ovako odjsečem koliko mi treba i udri, a minut posla je vratit ostatak karte ukoliko ideš negdje na put...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dečki, probajte ovu:

http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=62513

 

Sygic McGuider, ovo je tut za Symbian S60v3.

Dosta je brža, na autoputu i brzim cestama označava ograničenje i trake (može se postaviti da i pišti kad se prođe 10, 20, 30 iznad), upozorava na pružne prijelaze, granice (ustvari može se postavit da upozorava i na birtije:)) i jedna vrlo korisna opcija - mogućnost podešavanja da li da računa put po autoputu il ne (isprobanao danas u Sloveniji).

 

Uglavnom, jedine zamjerke su muškobanjast glas pice koja govori i to kaj se nakratko zblesira kad se okrene ekran (akcelerometar).

 

Vrijedi probati, sa slovenijom zauzima 50mb :palacg

Edited by Nick

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest voda-os

opa, vidi vidi, odoh baš probat pa ću javit jel uspjelo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest voda-os

u ovo me ugodno iznenadilo, sučelje mi se jako sviđa, ima stvarno zanimljivih detalja, sutra probam kak se snalazi u vožnji... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
u ovo me ugodno iznenadilo, sučelje mi se jako sviđa, ima stvarno zanimljivih detalja, sutra probam kak se snalazi u vožnji... :palacg

Je, da, ljepše je a noćni mod je super.

 

I da, trebo bi upozoravat i na radare, ja nisam probo al vele na forumu da pišti na fixne :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1