0
dvojka

golf 3 original pragovi

Recommended Posts

evo ovako, valjda me je kroz 2 mjeseca 50 ljudi pitalo za body kit golfa 3ojke

 

pa me informativno zanima dali mozda ima netko volju da poslika pragove, to je najtrazenije jer su svi ponesto izgubili sa njih, imao sam ih i ja prije na svojoj i znam sta je to, sranje!

 

 

ako nije komplicirano i neizvedivo pokusao bih napraviti kalupe i 3ojkinog bodyja

 

isto tako ako netko moze poslikati iz par kuteva od lica i odostraga rubnjake i ajmo pravi znalci sve o plastikama za golf 3

 

isto tako mozete krojiti listu pa da vidimo trebate li ili ne

Edited by dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites
a kolka bi bila cijena samo pragova? oko 400kn?

 

pragovi 500kn oba a rubnjaci ako nije nis komplicirano sva 4 400 kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni trebaju pragovi samo , a kak ćeš riješiti montažu na auto? to me najviše zanima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi dobro kada bi uspio montažu riješiti kao sto je i na originalu riješeno... Ona donja lajsna na nekoliko šarafa i ona gornja na klik :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali se ove lajsne na šarafe klikaju još na jedan komad plastike što je naljepljen na limeni prag ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam kako se original montira, ja bi to napravio da prag izgleda kao original sa svim plastikicama samo da je iz 1 komada, ovi poklopci i lajsna sve izliveno samo sto je u kompletu. u biti stavi se pod vrata na prag i sa strana se zategne vijcijma unutar kotaca, isto kao recimo m3 prag kako se montira taj sistem

 

ovo s kopcicama je neizvedivo a i ovako je sve isto, funkcionalno i nitko nebude nista znao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Original prag se sastoji od 2 ona velika dijela, na to se kači ona velika duga lajsna koja sve to prekriva i na kraju ima jedna mala kockica. Naravno oni veliki dijelovi se kliknu na jedan nosač koji je na pragu od auta...

 

E to je sve skupa 3 djela i kad se original namontira to zna malo ovako stršati ako se malo bolje pogleda a neznam kad bi to sve napraivo iz jednog komada pa to bi felšalo sve u 16...

 

Mislim da je malo pre komplicirano da se radi sve iz jednog komada. Ajde iz 3 kao original ali iz jednog sumnjam

 

 

 

Cijena novih je 1500kn u VW-u ( koga zanima )

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve znam aj da si ti to magistrirao, vidio sam u projektu, imas mozda stari bodykit

 

sto se tice ovo spajanje pragova nemate brige, model najvjerojatnije propada jer bi ga trebao poljepiti i odlit, ne kuzite vi mene kak bi to trebalo zgledat, upravo ovo nebi nikome strsalo jer je u kompletu uredno odliveno i montira se recimo kao neki m3 pragovi, gornji dio nasjeda na lim pod vrata i tam ose pojlepi diht masom a rubni dijelovi se stegnu u blatobran

 

za to se ne treba nitko sekirat, ja bi to rijesio, samo trebam kandidate i modele pa vam mogu napraviti ako je stvarno tolika potraznja

 

 

- pitanje, dal su pragovi jednaki (lijevi s desnim) zato pitam da odlijem od jednoga lijevu i desnu stranu

Share this post


Link to post
Share on other sites

u kojem je to ovlastenom? znam da su mi u zubaku rekli da je jedna strana 1000 kn :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo mi izgleda nemoguće izraditi svaki dio posebno,najviše zbog one lajsne koja se zakači na oba dva dijela praga,

 

bolje bi bilo nego ovo u cijelosti,trebalo bi vidjet...

Share this post


Link to post
Share on other sites
u kojem je to ovlastenom? znam da su mi u zubaku rekli da je jedna strana 1000 kn :S

 

možda je 1000 jedna strana sa ovom lajsnom šta se lijepi na lim i gornjom zaštitnom folijom.....znači ovim dolje na slici...

 

dsc0002110th.jpg

 

Mislim da je sven govorio samo za ove 2 velike i ovu jednu šta ide preko :)

 

 

dvojka ja te kužim na šta misliš, i ako se to dobro napraviš mislim da će biti čisto ok......čak je možda još bolje da je od jednog komada nego od 3....

Edited by TROJAN

Share this post


Link to post
Share on other sites
nebude nis od ovog...

 

i meni se čini , dvojka ima dobru ideju ali bu teško nabavil pragove da odlije kalup

Share this post


Link to post
Share on other sites
i meni se čini , dvojka ima dobru ideju ali bu teško nabavil pragove da odlije kalup

 

Zašto misliš, šta je teško nekom skinut 3 komada plastike koje drži par vida i posudit čovjeku par dana da odlije kalup :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zašto misliš, šta je teško nekom skinut 3 komada plastike koje drži par vida i posudit čovjeku par dana da odlije kalup :mellow:

 

radi ovoga kaj je napisal...'model najvjerojatnije propada jer bi ga trebao poljepiti i odlit' , jedino da mu netko posudi pa da mu besplatno napravi nove pragove

Share this post


Link to post
Share on other sites
radi ovoga kaj je napisal...'model najvjerojatnije propada jer bi ga trebao poljepiti i odlit' , jedino da mu netko posudi pa da mu besplatno napravi nove pragove

 

mislim da se vi prvo morate dobrano dogovorit, hocete ili necete, jer kad ja sad krenem za keca radit samo ako cujem jedanput i dobiijem pm u vezi trojkinih plastika spast ce mi kosa s glave

 

jasno da ne mogu garantirat za original model jer nisam dobio ni dovoljno slika kako izgleda posto ga nemam u glavi, ne vidim sta bi nekome bio problem zrtvovat stare da dobije druge nove, ja bi i otkupio, a posto servisiram plastike znam da nema sanse da ostetim nesto a dane mogu isto i popraviti, tko mi takvu palstiku donese - ma taj se jos nije rodio, sastavljam branike iz 100 komada tako da m ise ne da zamarat, hocete necete, suradjujte

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato sta sve vas cudi kak ce Miro to napravi covijek radi s plasikama pa valjda zna o cemu govori i kak ce to napravit,m miro naso sam pragove al nece ih nitko skinut koga god pitam svi bi prodali i neku pinku zaradili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam stare pragove al evo novi mi stoje na autu od 10. mjeseca s tim da mi auto stoji doma i nevozim ga ..

 

Obje strane su 1500kn u ovlaštenom servisu. ( AK Dojkić ) konkretno...

 

 

Lijeva i desna strana su identicene...samo je lijeva lijeva a desna desna... ako me kuzis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lijeva i desna strana su identicene...samo je lijeva lijeva a desna desna... ako me kuzis

 

sto znaci da desni na lijevu i obrnuto ne moze

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako još uvijek trebate slike mogu sutra poslikat jer se sad slabo vidi

imam sve plastike na autu (3vr)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0