2 2
vrvoje_sb

Vento 1.9 td

Recommended Posts

da evo konačno sam uhavtio malo slobodnog vremena da prestavim svoje buduče prometalo.

Radi se o Ventu "94 , 1.9 Td za američko tržište . auto je več neko vrijeme u mojoj obitelji- najčešće vožen ( i teroriziran ) od strane mog starog.--on je tipčni yu-style vozač--kidaj, ko da je službeni , onda full gas pa odjednom kočnica--ah valjda je to tako kad čovjek cjeli život vozi fiat pa pređe s kornjače na konja :bravo:bravo . da al auto u svakom slučaju odolijeva načinu vožnje

skuži osa mda ovdje svi briju na neku kvalitetu slika al su meni krepale baterije na fotu i bio sam ljep otič kupit pa sam sliko s mobom

 

 

Od opreme ima dosta toga , pa da nabrojim nešto:

-el. prozori, retrovizori, i podizači svjetala

-thermo tronic ( to je kao neka tipa poluautomatske klime??)

-imo ( u nastavku slijedi) hidraulično sjedalo ( namjestivo u svim pozama)

-el. šiber

-maglenke

-još puno sitnica - uglavnom sve osim klime,kože,airbagova,ABS-a

 

da ovo sve što ja pričam ima i slikovne dokaze.........

3

2

1

0

EVO GA

 

 

VANJSKI IZGLED

 

dsc00017uq3.jpg

 

da umalo zaboravih --auto je ( tak opiše u prometnoj) sive s crveno ljubičastim efektom boje

wooooooooooooooooooooooowwww koja boja--al zaozbilje doja.... je --je i svi koje pitam kad je auto opran ( znači jako rjetko) kažu da izgleda odlično za to godište

 

dsc00007xx6.jpg

 

jedna od rjetkih hrđavih mjesta na autu-- uzmete li u obzir da je auto 94 to ti je zbilja fenomenalan rezultat (i ne teži 2 tone :palacg )

 

dsc00008cn6.jpg

 

evo druga ( i zadnja) hrđa ,al ni nje nebi bilo da stari nije na nekom smetlištu u bosni uzeo one zavjesice za blato , pa fino bor mašinu par šarafa ( raznih veličina ) i buši , i došao taj dan kad je otkino zavjesicu pa sad piša vodu na to ......

 

dsc00010gu5.jpg

dsc00011uj6.jpg

 

ovo je nadam se da se vidi-kad je imo bliski susret s bankinom na prilazu---citiram podero sam bankinu od auto ( ????? šta se nije auto podero na bankinu) ni danas ne mogu dokučit kako

 

dsc00009hk1.jpg

 

ovo je jedan dan izgubio ono stakalce za maglenke ,i dolazi neki dan sav sretan i nosi to staklo-našo na parkiralištu od posla i sad če uzet malo moment ljepila i .... ko novo

 

dsc00016ky9.jpg

 

jedna od misterija.. stvarno mi ne ide u glavu kako je ovo uspio.nadan se da se vidi kako je tu udubljeno

 

dsc00022oh5.jpg

 

evo ovo govno koje je imo kad je došo - to sam reko to prvom prilikom pilim s guštom. i evo dašak tuninga--vidi auspuh--- koja strojka aa zbog njega cvili u trećoj a brijem VR-a al mi pobjegne u četvrtoj :angry::angry:

 

dsc00023et0.jpg

dsc00024nd9.jpg

 

do neki dan je bio ko da se voziš u diani naginje ko na brodu , naravno propali amortizeri, pa je neki dan moro promjenit prednje da može proč na tehničkom al zadnji i dalje plivaju. mislim da se vidi kolko je zadnji spušteniji

 

MOTOR

 

dsc00032hw6.jpg

 

Ponos vw-turbo diesel---75 ks bez intercoolera, samo što ulje izbija na glavu stalno ( inače ne troši ulje)

da i zaboravi -- kvačilo je propalo skroz --pa onda i ono cvili u trećoj i nije tako nemoguče :rolleyes:

 

dsc00034md4.jpg

 

Achtung--TURBO diesel ko da je jet motor unutra a ne diesel :bravo

 

dsc00033lh6.jpg

da još neko čudo-ovo je stari ( opet) uzeo na smetlištu u bosni , staru još imam i neznam šta joj bi , ali kad sam uspoređivo slike s ovom primjetio sam da ovoj fale neke stvari-ova nema neku kao kuglu na vrhu na koju se spajaju cjevi-na ovoj su te cjevi samo produžene i spojene jedna za drugu, također fale još neke sitnice, ali tu je i problem -LER gas je jako jaaaako nizak nekih 450-540 okretaja a trebao bi biti oko 980.. jel to samo treba odtegnut onaj šaraf da se pojača taj ler gas..

 

UNUTRAŠNJOST

 

dsc00019ix0.jpg

 

američki model--dida mi ima golfa 3 TDI variant švabo i kad smo stavili njegovog kraj našeg razlika iznutra je ogromanjska od kvalitete izrade do materijala i do detalja kojih naš ima fala bogu na pretek

ali tu se vidi ( fetiš mom starom heh) rupa ima na sve strane -za neke držače za svakojake pizdarije do stalaka za čaše koje nikad ne upotrebljava pa samja u naletu bjesa jednom to sve počupo . i još nešto auto izgleda ko kapelica 5 krunica i 7 slika ( mislim uredu da je neki pobožan tip , al svaka druga bog mater ... ) i da ne radi svjetlo na brzinomjeru pa svako malo kad putujemo za zg pali upaljač da vidi kolko ide

 

dsc00029jf4.jpg

 

vrata , ne nebrinite nisu skroz ispravna- da otvaraju se al ito je sve -prozori ( svi) otvaraju se kad im se prohtje al na prekide- jednom sam uspio malo otvorit prozor al nisam mogo zatvorit pa je kiša počela pa........

 

dsc00030nh1.jpg

 

panasonic radio -nothing special- i taj thermo tronic ne puše na najjačem i što sam primjeti onakom malo duže uporabe prekidači budu VRUĆI , zašto

 

dsc00012cd7.jpg

 

KVAZI naslon za ruke

 

dsc00025bu0.jpg

 

evo vam moje RECARO sport sitze-stari uzeo u bosni ( i još moro platit uuu ) ovo govno od sjedala naspram moram reč fotelja onih podesivih u svim pozama .. kako -pa reči ču ovako čovjek od nekih 125 kila u polu letečem polozaju ulazi u auto i naravno puko naslon cjeli pa je on to nešt kao vario i opet puklo .

 

dsc00026dw4.jpg

 

razlika je jasno vidljiva

 

dsc00028ia3.jpg

 

ČOK neče da se vrati skroz iako nije povučen

 

dsc00027ua7.jpg

 

da prije slikanja tu je bio čik. hm hm KAKO??

 

dsc00035cm3.jpg

 

jooooj na ovo sam puko kad sam vidio--tu je stajala čokolada od 2006 i naravno to sve pomašnjavilo pa sam ribo i nisam mogo sve maket. pa ako nekom treba prostor za rasadu gljiva nek se javi . :zivio

 

dsc00031kh5.jpg

 

evo što je sjebo šiber pa je u ( pogađate) u bosni uzeo s nekog golfa pa sam ja to sve skido i stavljo , imam još stari samo mu je jedna vodilica pukla . i imam još suvozačko RECARO sport sitze ( tip daska) pa ako nekom SLUČAJNO treba

 

dsc00036wc2.jpg

 

da ovdje je stajo protupožarni ( race style) ja kažem starom de makni to više smeta mi ( pošto sam jako krakat ) i on kao šta ti znaš šta je to bla bla i tamam što j eto reko na osječkoj se neka ženska ( pijana ) zabije u rampu za prijelaz preko pruge i on odma uze aparat i kao ide gasit auto da se slučajno ne zapali . i kad je završila parada s aparatom on ulazi u auto sam pun sebe kao vidiš da mi treba aparat i šta ja kao znam . otad ga nije napunio i vratio.heh bilo bi smješno da nije žalosno

 

 

ETO MOJA SAGA O IRONIJI , BALKANSKIM VOZAČIMA , NARODNIM AUTIMA JE PRI KRAJU IL MOŽDA TEK NA POČETKU TKO ZNA

PLANOVI:

-NAČ GOLFA 3 BEZ PAPIRA S AFN-OM , KLIMOM I ABS-OM I PO MOGUČNOSTI JUBIEVIM FELGAMA I SJEDALIMA

 

MOLIO BIH ADMINE DA STAVE LINK ZA KOMENTARE JA SAM STVARNO SKRŠEN NAKON 2 SATA STAVLJANJA I DVA NEUSPJELA POKUŠAJA PRIJE OVOGA OD TAKOĐER 2 SATA STVARNO NEAM NI ŽIVACA NI VOLJE JOŠ JEDNOM HVALA.

 

 

užiVWajte

Share this post


Link to post
Share on other sites

da i zaboravio sam maglenke isto ne rade , pa mi se i xyywz za ono stakalce---to sam pokupio od jednog čovjeka koji je bio u istim gofnima--evo malo reklame glavni urednik powera Mrgud cheers ( inače moj dobar prijatelj-reko bi onaj iz lzn)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da konačno ljepo vrijeme , i ja reko sam sebi mogo bi se ja primit posla ( a ko nije pomislio tako) i ja sredio sa starim--citiram " đuro jebXXX ja sam se dogovorio vento ide u komadiče i radim, ti se za poso snađi kako znaš-a brate mogo bi i pješke da malo smršaviš" tata:" ajd dobro ode ja pješke , i briga me šta češ napravit , što god sjeXXX sam češ i popravit il češ imat sjebXXX kad če u tvoje ruke još malo zaposve" ja reko dobro . i tako došla subota , po procjeni kakav je petak bio ja mislio ma dan super mogu i šiber ( koji sam popravio prije par mjeseci i koji se več dugo zbog vremena i nije otvaro) otvorit i na pol ulice ostavit auto ( živim u sljepoj ulici) i radit. A kad ono ko da se nebo urotilo protiv mene , kiša sere li ga sere nit pada nit da prestane, nit sam auto mogo ostavit na ulici , susjedi navezli auta gostiju svega ( komšija došo iz njemačke i svi ga došli vidjet ) i kreno ja rastavljat sve fino i ide , i naravno opet nešto mora ič po krivu, šarafciger mi se izvrno i nemoš radit ništ, pa sam išo kod komšije po drugi onakav mastan među njih nalickane ( naravno svi su mi govorili --" vidi ga je vrijedan , blago se Juri kakave sinove ima bla blabla......) i ja konačno sve poskidam i dođe prijatelj da to što se tiče struje napravi ( sebi je on u Clia stavio ledica pun tuki , pa sam ja mislio da meni zamjeni sve zelene u crvene i da sredimo te prozore i maglenke i grijanje kvazi klimu) i da da ovo moje seruckanje malo oslikam radnu atmosferu ...........

 

dsc00023yaa.jpg

 

neznam zašto al sam kreno od thermo tronica i to sve povadio i one sitnice oko ventilacije da mogu to sve izvadit...

 

dsc00024f.jpg

 

pa onaj šalter za svjetla i ono što podiže svjetla , šta nema na ovom što je uzeo u bosni pa mu stoji unutra , smo malo gledali i uočili da ima sve kopče samo treba izpilit rupu za to da može doč .........................................KRIVO -ali kasno shvaćeno u več poodmaklaj fazi

 

dsc00033y.jpg

 

evo kako je to izgledalo prije

 

dsc00035rok.jpg

 

pa smo bušili , topili s lemilicom , jooooooj 346456454454 i još na kubik sranXX usput , nikako da naiđe na kopču

 

dsc00034n.jpg

 

i dalje širili rupu za to da uđe i konačno nekako , al smo ga unakazili neliči na ništa . šta sad napravit da liči na nešta . ja fini šmirgl i polako radi radi radi. i nikako izvuč da liči na nešto ( malo se zanjeo majstor-ne ja ) i rupa prevelika dok smo nacimali da fino ulazi unutra . i to s nekim gumi pastom popunili i kako je moj stari poznat po fušarenju, nedo bog više nikad al sam moro njegovim stopama malo . nemogu vratit nikako- imo 2 štekera za svjetla i stari pokidan ( majstor pokido ne stari za divno čudo ) pa smo s njega skinuli one folijice što su popocale s one i nemogu nju stavit taku pokidanu . pa sam po starom fuš zakonu šta nemoš napravit obljepi izolirkom pa samo tako i napravili za prvu ruko ( do sljedečeg posjeta bosanskom novom i smetlištu )

 

dsc00036h.jpg

 

i tako to izgleda- jbg krivo mi je al šta je tu je malo smo se zaletili pa sad znamo, za iduči put

 

dsc00026u.jpg

 

pa sam zvao didu u ZG ( inače zaradio mirovinu u autoradu kao limar i radio 100000 VW u fušu , i još neke bugije za coca colu) i tako uglavnom od njega ljubav prema narodnom autu ( ili kako bi onaj Boris govorio narodna kola u big broderu LIK U PM) kak ose skida ona plastika da dođem do sata da promjenim te lampice ,i to sve šta ne radi da fiksiramo.

 

dsc00025rvm.jpg

 

ko neka krezubava usta izgleda

 

dsc00031gih.jpg

 

pa to sve vani - konačno

 

dsc00027v.jpg

 

malo radne atmosfere

 

dsc00032x.jpg

 

moj mali električar u radu :palci

 

i tako došlo jedno pola 7 noč nemoš vidjet ništ , blato sve okolo , ljut na cjeli svjet zbog svega , i što smo ono sfušarili i šta nismo ništa napravili, ljuti obojica , odlučili smo malo stat zapalit, i reč jebaXx ga sad nemožemo ništa , ja ču starom vratit štaa mu treba ( pepeljara, pepeljara,pepeljara, svjetla volan i brzinomjeri sjedalo naravno a ovo ču ja očistit i on če te lampice polako sređivat . i sve Ok . stari vidio kolko smo napravili i ljubio me 12312123 puta zbog toga što on to ne mora radit , a neče ni platit električara ( recesija je ljudi :rotfl ) i rek oda to tako može ja sretan što ču opet prčkat po autu i napravit kako to Bog zapovjeda po 11 zapovjedi ,

 

dsc00037q.jpg

 

ideja za sat -kazaljke u crveno i svjetlo u bjelo a ovo za sat i kilometražu u crveno . al sad pitanje--KAKAO IZVADIT SAT, JA SAM ODŠARAFIO SVE I ŠETA ON PO CJELOM TO MOŽEŠ GA I OKRETAT I SVE AL NEČE VAN ZAŠTO????????????'''

 

dsc00039gsl.jpg

 

evo moje okruženje do malo prije ,sve plastike osim pepeljare i prekidača za svjetla

 

dsc00029v.jpg

dsc00028b.jpg

 

evo ovi ventilatori , kalko masti od onog mastila za sjaj ,,jbg i ja sam ga šprico al sad sam skužio kolko se na to ljepi prašina . sad više neču-- u nekim sam pregovorim da mi se naprave te ventilacije na CNC-u al to u svoje vrijeme :palci

 

dsc00038x.jpg

 

ko u ordinaciji , stavio si lampu , krpu, štapiči za uši i polako . sve sam one svjetlovode povadio i pripremio za ledice i počistio sve te prekidače

 

dsc00030n.jpg

 

počišćeni ventilatori - ovi štapiči za uši su uletili slučajno

 

--poštelo ler gas sad je na 980 i radi kako treba

- na motoru treba kvačilo sredit --otišlo je skroz trokira kad treba krenut ko peglica neka . ali i to če uskoro bit sanirano.

--od problema je još tu i zadnji ovjes koji i dalje pliva - prednji ne

--motor treba dihting na poklopcu glave promjenit-al to u zagrebu

-- možd al veliko možd naručin onu gljivu iz moldona za neke sitne pare-nemislim stavljat ništa ekstra na ovaj motor jer ne mislim da če obitovat u motornom prostoru dugo

-- auspuh je kreno rondat---- :rolleyes: ajd možd uleti neki ATD -dao bog

 

 

 

ZA SLJEDEČI PETAK TO DO LIST

---povadit ono što sam vratio-znači nikakv problem :bravo ---molit se da bude dobro vrijeme

---izvadit maglenku i zaljepit ono stakalce-jer je puklo

---sredit prozore da se svi otvaraju normalno

---sredit maglenke--da skužili smo da je bivši neki električar (majstor pero neki il suljo il ma ko ga jexxx) od starog povadio žice za maglenke i da IH UOPČE NEMA - zato i ne rade-sad to treba na novo provuč-koji lik u PM

---izvadit sat i skinut kazaljke i pofarbat u crveno

---promjenit ledice

---sredit sjedalo -s recaro sport sica prebacit na fotelju to šta je puklo

---sredit termo tronic da normalno radi a ne kad mu se prohtje

 

 

 

PITANJA

--kako izvadit sat u potpunosti

--šta je ono iznad upaljača za cigg ono ko neki šteker za komp??? ( jbg nisam sliko)

--jel se daju promjenit ledice na štekeru za svjetlo-jel se to mora sve čupat van i one folijice izgrebat il kako???

 

 

eto wagenaši , ovakav izfrustriran--opet , krečem u nove pobjede :bravo

i da stari je promjenio pristup prema autu u potpunosti ( možd kad je vidio ovdje :rolleyes: ) , čak ga je i opro 2 puta od prošlog puta , izbjegava šahtove i sve. . . . ...ja sretan

 

ajd užiVWajte

Share this post


Link to post
Share on other sites

da zaboravio sam eto još jedna sitnica i čok sam vratio na njegovo mjesto -eto bar nešto :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja i moj stari eto ( vrag mi neda mira) i na nedelju moramo radit nešt (( kad več ne štrebam za školu) , opet moje prokletsktvo , danas prekokrasan dan , sunce upeklo , susjeda nema gostiju , prazna ulica .....

ja malo gledo tu šta su mi ljudi rekli i ajd da izvadim sat . ja iz šarafo to sve i reko starom da on tu kopču otkopča --jer sam se bojo malo da ne pokidam i VIOLA , sat vani . ja sretan ko nova godina i jedva čekam iduči vikend da radim malo --ajd pikčrs da stavim malo :palci

 

dsc00001yyv.jpg

 

evo stari drži sat -obijica sretni gledamo kako je to sastavljeno

 

dsc00002lks.jpg

 

"Hrvoje kako ču ja sad vozit", ljepo sat svjetrli samo od 160 na dalje pa sama mu ja predložio da vozi samo više od 160 i nema nikakvih problema :bravo

DERI GA TRISTA

 

dsc00003hjl.jpg

 

evo i mene sa satom u rukama , sreča je vidno vidljiva ( književnik nema šta)

 

narano vratio sam sat maloprije , ovo je bilo samo za probu da ga mogu izvadit kako treba bez kidanja ičega .

 

dsc00004u.jpg

 

evo i jedna slikica venticha iz moje sobe

 

HVALA SVIMA NA POMOČI OKO LEDIČENJA :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

opet ja s pitanjcem

kako ovo promjenit il sredit da svjetli crveno.ovakve nisam nigdje vidio ( osim na blicu od mobitela )

jel ima ko ideju il nešto da se tu napravi

 

dsc00010m.jpg

 

a to vam je odavde-ventilacija

 

dsc00011c.jpg

 

i ajd ak neko može odgovrit na pitanje u komentarima -HVALA :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas smo stari i ja radili cjeli dan malo po malo --( sutra slike) i da pitanje zapeli smo na sajlama od grijanja--kako to odpojit-mogli smo otkinut pa pitam jel ima kakva caka da se to ljepo skine i da se može vratit kako spada

HVALA UNAPRIJED

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo jučer stari moj i ja (konačno) udružili snage i krenuli u poso , naravno da sam kreno malo prije nego što je on došo s posla . krenosam rastavljat sic ( fotelju) da vidim kako to uopče sklopit da valja i da ( konačno) imam JEDNAKA sjedala u autu.

 

dsc00055o.jpg

 

jbg nisam sliko od pčetka i nisam sliko sa strane da se vidi kako ovo sjedalo ima "grbe" za razliku od recaro sport sica u autu

 

dsc00056pbu.jpg

 

evo navlaka u komadu nigdje poderana ništa.--ko nova XD

 

dsc00062u.jpg

 

evo konstrukcija koja se mora promjenit

 

dsc00064y.jpg

 

naravno onda neče imat ovo--toje kao onaj zatezač opruga na naslonu--i nije bio u funkciji ni prije( iako to nisam nikad skužio-pa ni stari )

 

dsc00065o.jpg

 

tu se vidi na kojem principu to radi-al zupčanik taj kad se našpana ispada i tako nema funkciju

 

dsc00063.jpg

 

evo i spužva u komadu

 

dsc00060x.jpg

 

evo problem zašto sam stao--nemogu ovo skinut a taj šaraf se neda , oprire se ( ko partizan neki ) .

ima tu neka caka kako skinut ovaj dio

 

dsc00058nio.jpg

 

evo šta trebam,,drugu sam skinu--ona samo bude okačena i da se svuč ,

 

dsc00069.jpg

dsc00068.jpg

 

tu se vidi šta je puklo i kako je stari to vario( neuspješno9 i naravno opet je htjeo to zavarit ,al mu ja nisam dap i dokazo da neče trajat i da ču opet morat to raskopavat........

 

 

i onda smo odlučili onaj thermo tronic izvadit i to priredit za ledičenje

 

dsc00072s.jpg

 

pošto je več bio mrak ,pa nisamo vidjeli pa smo s mobom osvjetljavali

 

dsc00071i.jpg

 

tu smo vidli da je neko čeprko prije nas po ovome i da je stuju i neku kopču provuko -ko zna gdje-pa smo vidili da može doč do kasliča pa čemo tu stavit osvjetljenje

 

dsc00070o.jpg

 

dsc00074m.jpg

 

vjerojatni razlog zašto puhalica puše kad oče

 

dsc00073w.jpg

 

i da opet zastoj u prometu na relaciji zagreb slavonski brod--ove sajle --KAKO TO SKINUT DA SE DA VRATIT I DA SE NE POKIDA-mogli smo nešt pokidat pa nismo htjeli , pa reko NEKO če reč kako pa ču ja pitat na forumu.

 

 

 

onda kad smo OPET naišli na zastoj odlučili smo otič na toplo i polako čistit djelove i za te lediče vidjez na onom situ za ledice kako rastavit onaj šalter svjetala ( na onom pokidanom) pa smo to skužili da ne pokidamo

 

i čistit te djelove i za stakla one prekidače

 

dsc00075p.jpg

 

stari u zanosu rada-moro sam ga slikat da se vidi da radi nešt vezano za auto po prvi put-( sipanje goriva i ulja se ne računa)

 

dsc00076bha.jpg

 

evo čime smo čistili to sve --domača brlja-sve dezinficirano i spriječen nastanak GLJIVA i ostalih bakterija i svega

 

danas je stari otišo na poso i ponjeo te ledice i sve usput če uzet to sve šta nam treba

 

PITANJE

-ono što sam vidio za tacho da možeš napravit šta očeš od pozadina-gdje ima za uzet taj fotopapir--gdje to i kako isprintat ???

 

HVALA

Share this post


Link to post
Share on other sites

da od vikenda do vikenda , čeprkam tu nešto po autu, danas na tapeti dnevnog reda bilo saniranje maglenke,PRANJE ( KONAČNO) , i tako još malo pripremanja za ledice-auto je i dalje u komadičia iznutra- :rolleyes::rolleyes: . i nikako da se ja i mali (Elek.) dogovorimo kada čemo-uvjek nešta priječi . ajde da malo pokažem slikica XD

 

dsc00034ezn.jpg

 

magljenka bez stakalca i muljave leče

 

dsc00036nza.jpg

 

onda sam ja to malo , drž nedaj , ovo ono , i to sve očistio i tu leči i sve sklopio

 

dsc00035w.jpg

 

i nastalo ovo TADA

 

dsc00037j.jpg

 

i evo kako to izgleda namontirano

 

dsc00041bjo.jpg

 

i onda sam još malo rusvario po unutrašnjosti dok sam opro autič

 

 

 

 

TO DO LIST:

-ledise te više napravit AA

-ručnu dotegnut

-sic sredit-da imam ko svi iste siceve

 

 

PITANJA:

-kako ( nek se vidi ima gore več pitanoi-al niko nije mogo rec kako šta) za sic da mogu skinit ono ..

 

-JOPA_VR6 - jel vrijedi dogovor za auspuhčič-kada,kolko??

-šta je ono za displey na tachu ( na onoj stranici vdio) da se promjeni boja displeya-može samo crno bjelo i zeleno bjelo--šta je to i gdje to ima za uzet( za sat od 20 što kreče)

 

-I da rade mi se pozadine za tacho

 

 

 

MOLIM NEKOG DA ODGOVORI NA IJEDNO PITANJE

 

RESPECT TO -- GRINGOMAGLA -- :bravo:bravo:bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

doar dan ( iiti veče)

stvarno neznam zašto ( nit vidim poantu ) u ovom što ja tu tuckam svoje i bezveze ništ,ipak stječem neki dojam da ovaj forum baš ne jebe ove male što za neke sitne pare pokušavaju napravit nešt,što mi nikako nije jasno--zašt se takvi ljudi ne podupiru na ovom( specifično) forumu neam pojma ,ja npr. jbt svaku kunicu gledam da ušparam da bi si uzeo neku sitnicu s kojom bi bio sretan. i kad god ( kao mlad i neiskusan po pitanju mehanika) nešt zapitam ko da nisam ništ ni napiso ..ko da je problem nešt reč

BTV. oprostite na pristupu ( i na rječima--WARN očekujem :rolleyes: )

 

AL ETO pošto sam ja čudna osoba eto mene opet pišem svoj mali progres

 

stari i ja i dalje tako žicamo staru za svaku kunu iz proračuna pa smo nažicali malo para i obavili neke stvari

kao prvo napravljen je malo veči servis i sad je još ostalo za sanirat amortizere--jer blago dobivamo morsku bolest od vožnje--to če ipak malo pričekat ( jer mama kaže: treba okrečit kuču i kupit bratu novi krevet, to nam treba a ne amortizeri na autu--ja kažem ahah baš bratu treba krevet ,nek spava na podu,ko ga šljivi :bravo:bravo )

 

tj. servis je napravljen kod nekog baje servisera od starog kao neki prijatelj,ok nije zasad ništ vidljivo i ja sam zadovoljan s poslom

 

--promjenjena korpa,lamela,ležaj,dihtung glave,sređen auspuh( malo sam se zaletio s tim--u nastavku sljedi) , on je "sredio" boš pumpu da fino radi-ne mogu reč je malo bolje--zato je on mehaničar a ja srednjoškolac gimnazijalac :bravo , i još ono klasika--remenje,filtri ulje........

jedino mi je krivo što baja ( majstor) nije dao da si ostavim lamelu za uspomneu( nisam je vidio ) al kaže stari da je bila skroz( doslovno) gotova

 

 

AJDE BACI PISMU ( progres)

1.SIC FOTELJA

konačno sam frajer i imam iste siceve( no more recaro šport sice)---također kad sam ispitivo kako skinut naslon sa sica niko ništ --sve dok nije došo doda iz zg pa to sa mnom pokao skino--bio zaavaren šaraf( mogo sam pokušavat do preksutra) i onda smo to polako malo tuckaci po varu da otpusti o odšarafili sve ..

 

koja slikica

 

dsc00323.jpg

 

tu se vidi koja je razlika u profilu recaro( onog social) i ove fotelje koji je balkanac pokido

 

dsc00320s.jpg

 

nije ni čudo što je tako socijalno--KO GA I PROIZVODI DOBRO JE :rotfl:rotfl --NHF to susjedi

 

dsc00313k.jpg

 

jedna u procesi tapaciranja --ja i balkanac--neznam zašto al uvjek kad radim imam ovu majicu--HELP ME

 

dsc00309m.jpg

 

i evo kako to izgleda sad--preko krašno

 

2. LEDIČENJE

ovo je blagi razlog moje ljutnje ( nazovimo je tako) na ovo sve- također niko nije mogo reč šta kako

 

 

RESPECT OGROMNI ZA LIGHTMANA --znam da sam naporan s pitanjima , i hvala na svakoj pomoči --stvarno respect

 

kako sam opet zapeo u ovom ( a i škola mi neda baš slobode puno) nešt sam napravio ,jedno 35% ( a bilo je 80% dok se nisam zajeXX)

 

ajd da se vidi ovo šta ima

 

dsc00383s.jpg

 

za zadnja stakla i za maglu

 

dsc00388y.jpg

 

jedna od u progresu dok sam pravio za svjetlo --pedantnonst na nivio --brao ja

 

dsc00387q.jpg

 

xenon bočna osvjetljena XD XD

 

dsc00386.jpg

 

a ovako je to izgledalo

 

--sad čekam kraj škol pa radim s užitkom polako a ne ovak , ajd malo ( 15-30min) radi kad stari dođe s posla ( u 11-12 u noči) pa nočnu šihtu rada ( i susjed je jednom mislio da neko krade auto kad sam u 2 u noči išo gledat kako ču šta,pa sam imo blagi kontakt sa zračarom i njegovom čukom :rolleyes: )

 

3. auspuh ( to igloo e to je to XD XD )

 

kao što je i bilo očekivano , kako su bili sad lokalni izbori pa su mi uletile neke pare ( bio u komisiji--nisam ja te sreče da neko kupi glas od mene) i onda se s josipom koji ima ime motora u svojem nicku -( jopa VR6 ) --dogovorio ( nakon dužeg čekanja-njegovog na mene) njegov ATD --jopice jbg znaš kako je recesija itd. :zivio

 

al sad čekam isporuku i onda kad malo nagrize ovaj auspuh capat sve od katalizatora nadalje i samo cjev

 

koja slikica

 

dsc06832n.jpg

dsc06834.jpg

 

je pepi ( kako gay) --mislim ipak sam ja neki stayler mora da izgleda-ne mora ič ( nužno XD) -- joj al če sad bit čađe po gradu--jebo ti rafineriju iz bosanskog broda kad ja prođem --če da vidiš šta je čađa XD XD

 

4.PRANjE auta --( bio je starno red)

 

sad se auto pere jednom tjedno ( također i usisava)--jer više nema kiše i tih bakarača

 

dsc00419c.jpg

 

malo sam i motorič opro--treba ga još malo da bude kak spada-al sad je kud i kao čišči nego prije

 

par umjetničkih slikica s mobom

 

dsc00339nky.jpg

dsc00415t.jpg

 

DIVOKOZA je blag pojam za ovo XD

 

dsc00418m.jpg

 

ovo mi je desktop na mogu --baš mi je Ok

 

dsc00414w.jpg

 

malo da se vidi šta se sjaji

 

dsc00375h.jpg

 

evo jedan kad je stari dolazio po mene --ko u filmovima

 

 

eto toliko od mene, sad ne planiram ništ osim stavit taj auspuh i završit ledičenje i eto tako-radi preko ljeta i skupit pare za špicanje i planiram sa starim da on rješi neke felge ( na smetlištima -pošto je češči gost XD ) il od audio bilo koje od 16-17-18?? , može i od VW nešt i bbs --meni paše samo da su manje pare -nemoraju bit sređene --to se meni da da imam šta radit

a to planiram cjeli auto klinat sve što je moguče--branike,lajsne,oznake,bad look,prag,kvake,žmige...al to kad dođe ljeto i skupe se pare neke--

do tada pozdraVW ( nhf-za ovo moje --al tako sam steko dojam)

 

pozdrav ekipi s POWERA :bravo:bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo da se i ja malo javim, neču opet pisat moje mišljenje i stavove prema forumu,jer oni koji to znaju nek znaju a ovi što se "prave" i drže malo visoko nek im bude, jer šta sam ja i ostali ko ja - prašinari bez ozbiljnih para i puno volje , i mi smo ovdje smetala, al meni se jebe ,pa ću eto malo smetat ovdi

 

od novosti na venteku , nema baš ništ VELIKO , tj. meni je veliko jer znam kolko sam kava "propustio" i izlazaka da si mogu uzet ove sitnice koje meni puno znače

 

pa da krenem s isprnim slikama, al če mi neko jebat sve po spisku kad otvori topic, što sam nakrtio slika ko inače :rolleyes:

 

 

dsc00004pdi.jpg

 

jel poznat kome ovaj dečko u pozadini, to neki seljak tu ja mu ukro auspuh :rotfl ,

 

JOPA svaka čast

 

dsc00007q.jpg

 

onda sam se ja igro gazde i jopa je bio moj rob---AJDE NOSI ĐUBRE JEDNO , RADI NEŠT -hvala

 

dsc00008xqa.jpg

 

bombon style pakung,baš je bombončić , ko novi je jer ga je jopa prešprico i valjd prešo sa zaštitom,pričo mi je nisam ga baš skonto šta mi je pričo

 

dsc00009ghr.jpg

dsc00010z.jpg

 

prekrašno

 

2. GUME

 

neki dan bio u brdu sa starim i uđem u garažu ( čitaj mjesto đe se baca sve što ne treba , skuplja prašinu , pa se tako tu i našo tomos iz "75 koji je trenutno na lakiranju i totalnom preuređenju)

kad ono odjednom 7 guma ????????????? 3 nokian ( 4 pukla) zimske s fajin mesa, 2 pirellice p9000 ,ljetne skoro ko nove, te 2 michelinke neke neam pojma koje tako malo lošije, pitam ja njega odakle to kaže on ja kupi prije pitaj boga kad , kad smo tek kupili venta i pošto su bile ove gume na njemu ja ostavio za poslje pa ZABORAVIO NA NJIH XD XD

 

i naravno ja odma idem to pripasat na ventolina

 

dsc00549w.jpg

sam sam ove gume stavio sliku,guma ko guma XD

 

dsc00551y.jpg

 

vento cross country new edition,mali brat tu kurbla na dizalici,mladi wagenaš :bravo

i naravno felge koje su na gumama su rupe velike po 2 mm na svakom šarafu,reko stari da su felge s nekog mondea valjd, sad trea otič felge zamjenit za ove pa stavit gume

 

3. pranje

onda sam se ja uvatio posla ( to je bilo poslje ovog) generalnog čišćenja auta, kako to odma digne auto u očima , kad ga gledaš prljavog i onda ga izglancaš i ko novi bude,naravno sad se satlno pere ..

 

pičkrs

 

dsc00560xik.jpg

 

ko staklo je , ruka mi otpala dok sam glanco po suncu, vidi se sve ko je bio kraj mene XD

 

dsc00559d.jpg

dsc00558c.jpg

dsc00556kzy.jpg

 

po ovome sam znao da je poso dobro obavljen

 

4. pa sam malo čistio motorni prostor

kako stari ne diže haubu uopče,sam kad treba dodat ulje ( onako po procjeni) tu se nakupilo naščobe da se uopče nije vidla boja auta na staricama i limovima, pa sam na nekim djelovima uzo onu strugalicu za led i polako STRUGO mast , sad sam konačno sretan kako to sve fino pedanto izgleda,još sam da mi je nekako mjenjač malo očistit onda bi bio stvarno sretan

 

dsc00017n.jpg

dsc00016ojj.jpg

 

ovo je slika u procesu

 

dsc00015jmb.jpg

dsc00018yzy.jpg

dsc00023att.jpg

dsc00024z.jpg

 

 

dsc00020dxl.jpg

 

evo i slikica mene,nakon 4 sata struganja i čišćenja ja sam svojim skoro 2 metra nisam više stvarno mogo stajat

 

PITANJE

jel ovo rijedak lip, ja ga baš i ne viđam?

 

dsc00013q.jpg

 

i sve sam skreso kad sam ovo vidio,kako je moglo opet otpast,natofo sam ljepila ko budala i još sa strane natofo da nebi zamaglilo i na slici se vide ostaci ljepila,ne ide mi u glavu nikako

 

dsc00025ruk.jpg

 

malo umjetničkih XD

 

dsc00027q.jpg

 

seoska idila kod bake , naša 2 traktora,

imam traktor imam njivu u selu glavni sam baja, stalno u kafani ja pravim belaja XD

( ja živim skoro u centru grada,dobro skoro u centru)

 

dsc00030ien.jpg

 

evo jedana u dvorištu slika

džip džip džip hoću da si kupim džip- šta će mi kad imam kozu sa dijaninim amortizerima

 

 

eto tolko od mene , iskreno se nadam da če uskoro na 2 stranu da ne moratečekat po sata da se slike resajzaju XD , planova neam nikakih osim završit te ledice ( konačno) i kad dođu pare da napravim od katalizatora nadalje rinu od auspuha XD ( kako bi jopa reko)

 

ajd užiVWajte :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto kako jedna informacija može totalno preokrenuit percepciju gledanja na nešto što imaš, i to postane nešto posebno , što se razlikuje od onih milujuna istih što viđaš na ulici, tako sam sazno da je moj vento posebna edicija EKO dizela (?????????????) ne pitaj , ne znam ni sam pitajte gospodina u komentarima ( hvala) , iako je to stara bosch pumpa, koju ču ( po svemu sudeći po novim saznanjima) morat reparirat ( gdje? , i ono najbitnije kolko para--stara balkanska računica, što bolje za što manje para )

 

eto slika da se vidi stara (da stara, ta koja ide na servicerung) i ona stara ( ta koja je trenutno na autu)

 

 

dsc00011z.jpg

dsc00013cis.jpg

dsc00012ufy.jpg

dsc00014dwd.jpg

 

i evo jedan detalj koji mi se jako sviđa

 

dsc00010j.jpg

 

 

link za komentare imate gore

( jopa -ljudima sumljive seksualna orjentacije je zabranjeno komentirat :rotfl:rotfl )

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto i mene malo opet , eto ljep dan , malo da iskoristim i da stavim jedni stvarčicu zbog koje mi stari ispija živce več neko vrijeme, da ventilacija što je skurio dojaja da više nije htjela puhat ni na jednom ( da prvo je reko da sam ja i onda malo pričali i eto došli do zaključka ko je kriv-ja NE XD), sad više neće krpom brisat šajbu kad ide na poso ( ah šta ćeš)

 

sve je počelo jednog dana dok sam boravio u zagrebu kod rodbine zbog PTSP-a , i odjednom došo meni mejl ( ko je sad u pičku maternuXD) kad ono : samo ću sliku stavit i sve će vam bit jasno ;

i onda smo ja i moj menađer za financije i vanjsko obrazovanje male djece u zazibaru i kikindi , zaključili da po statutu 1. paragrafu 16. zakona 47. od više ponuda ,koja je najbolja pa kupili ventilaciju , ne termo tronic već air condition ( aha sad će moć curicama prodavat spiku da imam klimu ), pa je stari otišo nazad u brod zbog posla pa sam išo s didom i dječijim vrtićem

 

opet sam iscrpno sve posliko HAHAHAH evil laugh

 

 

evo od koga sam kupio ventilaciju

LAZO ( sad sam se odo ko je joink) - da se ispričam na neugodnostima , old gay old apdejt , jbg

 

dsc00626a.jpg

 

 

1: Ventilacija

nabuđio sam auto

 

dsc00028owl.jpg

 

malo iz estetskih razloga , ali bitnije je funkcionalnog

 

dsc00029rrq.jpg

 

sve to raskopo opet , i snalzio se u žicama i kako to skinut ( hvala vam na pomoći NOT)

 

dsc00030iaf.jpg

 

i vidi čuda ja reko šta će ovolko žica ovdje pratim šta je koja kad odjednom naiđem na rudnik zlata i dragog kamenja ( nisam si kopo po nosu već po autu) odjednom cjela sklopka sve samo žarulja fali za kaslić , e već sam to mislio tražit , i naiđem u autu na to , fora idem dalje tražit možda naiđem na 1 DIN negdje ili nešto slično

 

dsc00033dfm.jpg

 

kak oto izgleda složeno još samo žarulju uzet

 

dsc00036k.jpg

 

čak je i rupa bila probušena , šta taj švabo nije mogo ostavit to gdje je i bilo nego ovako da se patim i tražim , platit će moj račun od psihijatra za sve boli koje mi je nanjeo XD XD

 

i sad da se vratim ventilaciji

 

dsc00031a.jpg

 

ne ovo nije neka ženska koja mi radi po autu i priprema se za blow job , to je moj strai koji vadi one kopče za sajle i jednu je izgubio jebem li mu sve XD XD ali skuži osam nešto pa mi to nije ni bitno

 

dsc00032s.jpg

 

evo ih vani , tolko slične a toliko različite , ovaj termo ima neki regulator topline koji ide na srednji kotačić što nije moglo stat na ovaj od klime pa sam moro eliminirat plastiku od svjetla i ona treća sajla je na termu na prvom kolutu zatvrata cjeli tok zraka kad je brzina na o a ovdje je ta sajla na srednjem kolutu pa sam skužio pošto je ono elektroničko sad preko terma onda sam tu sajlu ostavio sa strane

također i đek mi sad radi iako neka 6.tu kopču nego samo 5 , al radi

 

dsc00034o.jpg

 

evo složio za probu i RADI SVE

 

evo i dokaz jer me otpuhalo skoro

 

dsc00035a.jpg

 

dsc00037ecl.jpg

 

evo vidi se razlika u boji , ova je svjetlija al jbg da je baba muško zvala bi se duško

 

 

Indiana Jones istražuje

 

kako sam zaglibio u ledu do grla išo malo gledat kako ona kod suvozača ne svijetli iako ima sve predispozicije da svjetli

 

dsc00041b.jpg

 

ima i struju i sve al ne svjetli

to je tu da znate

dsc00042m.jpg

 

bilo me malo strah to na silu povuć , a možda i treba malo sile al ne bi to pokido

 

i kad sam to izvadio evo što sam naišo kod otvora ventilacije , nije 1 DIN al eto veseli me da to ima

 

dsc00040c.jpg

 

ODE SAD VIDJET U MJESTU ZA REZERVNE MOŽDA IMA KOJA BBS-ICA SKRIVENA XD

 

i eto još sam malo tapacirung na haubi čistio i sljuštio pol tone cucica po motoru , pa sam bio ljut XD

 

dsc00022zsv.jpg

dsc00021mmw.jpg

 

 

eto djevojćice i dječaci toliko od mene do neki drugi put ,valjda uskoro , javim se kad stavim ATD-a koji skuplja prašinu kraj ajvara i pekmenza u ljetnoj kuhinji, sram me bilo XD

 

bokić

Share this post


Link to post
Share on other sites

pošto sam prošli put napisao ( ljudima sumljive seksualne orjentacije zabrenjeno komentirat) a pošto vas je samo 4-5 komentiralo ( uključijići JOPU kao najvećeg gaya ovjde :rotfl:zivio:zivio ) onda sam se stvarno zabrinuo za sebe ovdje zato sada ajde gayići komentirajte ( e sad če bit navala )

 

 

 

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=21983

Edited by vrvoje_sb

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznam zašto bi nešto bilo jednostavno , kad može bit jako komplicirano ( relativno rečeno u ovom slučaju)

tako stari "skužio" ( ko bi reko , vozio se bez likvida u motoru i allmighty dizlu ništa ) da su pločice otišle i tako on kupi i reko ,:" neznam ti ja to promjenit , ja sam na unu mjenjo a" ja kao profi majstor to rješio ( hahahahah profi XD) reko ebeš to 20 mion posla i šta napravit ću krug po naselju i bit sretan. Ali bit će da sam rođen pod Urokljivom zvijezdom pa je ona rekla ( zvjezda, nema nikakve veze sa crvenom) neće tebi ništa biti lako na tebe sam se okomila , naXXebat ćeš se za sve .XD

i tako krenem otpuštat inbus i ................................................................................

..............................................................

 

 

prvo malo french kissinga sa autom da otpusti izlizani imbus , bivši majstor ( baja ) vjerovatno se malo zanjeo sa zrakom i dotezanjem

 

dsc00020s.jpg

 

pa malo sofisticiranih alatki

 

121231b.jpg

 

dsc00026bjv.jpg

 

pa sam u među vremenu skužio da se urokljiva zvjeza ne šali sa mnom pa sam prešo na drugu i promijenio pločice u roku dok se kaže OTORINOLARINGOLOGIJA JE FASCINIRANA GINEKOLOGIJOM znači jako brzo

 

121237.jpg

 

pliz i am gay dont pikčur me

 

pa je polako počeo padat mračak i naiđe prijatelj , koji s mehanikom nije nešto al vozi VW pa je pomogao malo

 

pa samo nekako izvadili jednu pločicu pa , otpusti klipić pa disk izvadi , pa još malo zadovoljavanja pod autom da se smiluje malo , pa ja venta pa vento mene i skinem čeljusti unatraške i ostade inbus samo i ajde skidaj mjenjaj nastavi dalje

 

dsc00031j.jpg

 

stari naišo i sve rješava obilnom količinom Wd-a

 

dsc00038cgh.jpg

 

tu se vidi kako je osto imbus sa tom piksnom il šta je već XD

 

dsc00035dlf.jpg

 

duble penetrating VW VENTO live , tags:hot ,hot teen, sexy,porn, ...... XD XD

 

dsc00042t.jpg

 

pa sam bio prisiljen vratit taj izlizani imus jer je starom bio neophodan auto ,ai sad barem znam kako ću sljedeći put i onda ću ga zamjenit kako spada , takva je situacija prilika itd.

 

malo sam i čeljusti izšmirglo

 

dsc00044es.jpg

 

finally fertig

 

dsc00047j.jpg

 

ne vidim razlog zašto bih i mjenjo?? još 500km bez problema

 

malo pikčuranja svakodnevnog , koja slija ovako

 

dsc00014as.jpg

 

i like bigggg buts and i just cant lie

 

i da ko kaže da nisu šire gume na ventu , lažu to je od rakije ( ne ne stari probio kad je išo s posla)

 

dsc00003zm.jpg

 

121225.jpg

 

121227.jpg

 

RATTE

 

tolko od mene do sljedeće stvarčice , nadam se neki "tuning" dio ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm kad nekto kaže BOŽIĆ, očito prva asocijacija svima bude: pokloni, pečenka, sarma, petarde i alkoholizirano stanje- uglavnoom ništa loše. No biti će da je božić ove godine nama (Meni) bio nešto potpuno drugačije ( dobro bilo je pečenke i sarme i alkoholiziranog stanja). Pa da Vam kronološkim redom ispričam svoju božićnu ( malo zakašnjelu) priču.

kako u ovo vrijeme ( a i inače) se ne viđam baš sa balkanerosom tako ni ne viđam auto i uvjek akd ga vidim bude raznih iznenađenja u obliku rupa ogrebotina ....

 

tako me jedan dan kad smo išli za zagreb prije svih svetih, mama i ja, stari nas ostavi pred kolodvorom i vidim ovo

 

dsc00011dt.jpg

 

nije izgledalo strašno, no kako je to bilo to je "simpatično" izlazio s parkirališta unazad i mali krkljanac i nije mogo odma izać i ruk u njega ( tog iza) no to nebi bilo kao nisam ga vidio jer je bila rječ o MAN-ovom kamioniću---- VW Vs. MAN 0:1

 

dobro nešto se oni dogovorili bla bla. odlazim u zg i ne vidim Ventolina do badnjaka ( ok vidio sam ga pred kućom nit je bio upaljen nit šta) odlazimo baki čestitat i to sve....

 

čujem prekrasni zvuk traktora pomješanog sa zvukom šmirglanja komada hrđavog željeza ( vento je upaljen) krećemo, trokira gasi se svakih 5 sekundi puni gas u 4 jedva hvata 70-80km/h. dolazimo auto smrdi ko da je opel kaljibra palila gume dva metra pokraj, otvaram haubu turbo i grana se žari ko u filmićima gdje likovi na daynu pokušavaju ispast frajeri sa svojim autićima.

pokušavam slikat ( al nisam nešto uspio)

 

dsc00148i.jpg

 

kažem ja ( onako kolko znadem i kužim se) da je vjerovatno turbo rikno i da ulje odlazi preko dovoda za podmazivanje. pitam starog kolko već on tako ronda kaže on evo već 2-3 TJEDNA. reko super de samo da vidim kolko ulja sad ima i vidi vidi

 

dsc00155l.jpg

 

skoro pa ništa. probam upalit auto, vergla vergla u upali iz 13 pokušaja ( ne ovo nije zajebancija) i u leru čim se makne noga s gasa auto se ugasi...i stisneš malo gasa ono ništa ništa i onda malo ga uvati i drži drži ( iako nije pod gasom ( nije pijan))

 

 

evo mali videić o tome

 

danas ( javljeno prije cca20 min) VW R.I.P. neće da upali uopće, vergla al neće da upali ostavljen na parkingu.......... sada to moramo sanirat na neki način, jerbo 16.1. dolazim u ZG na par dana.

 

sad se vi pitate kakve veze ima ona slika razbijenog svjetla, ja kažem eto ama baš nikakve, malo da pokažem vrhunski odrađen posao na popravku

 

dsc00151rp.jpg

 

Keine luft

 

dsc00152g.jpg

 

ako tamo fali ovdi mora da ima viška

 

dsc00150hz.jpg

 

pa kako je sve iskrivljeno na ventolinu, tako je i ključ iskrivljen

 

dsc00157c.jpg

 

 

eto toliko od mene nakon dugog ne valjanja ( u ovom smislu), što sada pitate se vi, kujem neki plan izgleda da će prekrasno ispast i da će bitti tako, jer što se ovoga venta tiče moglo bi se reći da je kaput, ne kažem LOCK nego nastavak priče jako sličan a opet totalno drugačiji :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

pozdrVW do javljanja s ljepšim vjestima sve najbolje u NG puno ljepih stvari od Vrvojice

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2