0
Guest Principessa

Koji zvucnici?

Recommended Posts

Guest Principessa

Koja velicina zvucnika ide u prednja vrata kod polica '98? Htjela bi ih zamijeniti ali dosad sam samo nasla velicine 9,10,13 cm ali ti nisu za prednja vrata... <_< tak bar pise na kutiji

Share this post


Link to post
Share on other sites

16,5 i 17....ali ne znam koja dubina ide...ako su preduboki morat ces stavljat distancere...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Koja velicina zvucnika ide u prednja vrata kod polica '98? Htjela bi ih zamijeniti ali dosad sam samo nasla velicine 9,10,13 cm ali ti nisu za prednja vrata... <_ tak bar pise na kutiji>

Zato ebi bili za prednja vrata :rolleyes: mogu svaki zvucnici biti za prednja vrata ako ti pasu, ali vrata ti inace imaju dimenzije 13 ili 16.5cm, uzmi malo metar i izmjeri promjer rupe i dubinu rupe tako da znam kolko ti duboki zvucnik moze stati, i naravno dubinu mjeri sa spustenim staklima ;) i kada sve to izmjeris znat ces koji ti pasu, a i ako su ti preduboki mizes koristiti distance kao sta je rekao "SA"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Principessa

Tenk ju veri mac, saznala sam sve sto me zanima! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako jos uvijek kupujes zvucnike javi mi se pa ti sredim nes povoljno

Share this post


Link to post
Share on other sites
ako jos uvijek kupujes zvucnike javi mi se pa ti sredim nes povoljno

hmmm...jel to ponuda samo za pripadnice ljepseg spola ili za sve ? B)

 

ja sam si mislio malo muziku sredit u auticu..nista ono udarnicki..kvaliteta samo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Principessa
ako jos uvijek kupujes zvucnike javi mi se pa ti sredim nes povoljno

hmmm...jel to ponuda samo za pripadnice ljepseg spola ili za sve ? B)

 

ja sam si mislio malo muziku sredit u auticu..nista ono udarnicki..kvaliteta samo :)

Hehe, mislim da nije samo za zenski spol, ja cu vjerojatno na jesen uzimati neke zvucnike pa cemo vidjeti sto se nudi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0