2 2
dvojka

styling red gti keca by dvojka

Recommended Posts

planiram usminkati keca posto cu njega prvog registrirat, tj. produzit mu registraciju, e sad ovako ne moze ostati:

 

DSC05077.jpg

 

zanimaju me felge "stare skole" ronal turbo, pirelli, mattig, ats classic, bbs, ili pak neke razvucene celicne:

 

od 13"-15" ovisi o modelu, najprakticnije bi bile neke sa rubom pa molim prijedloge za ono sto se da naci na trzistu, neka ponudi netko ako ima nesto, ako ste susreli u nekom oglasu. slikovni prijedlozi, sve je dobrodoslo

 

kao i cjenik: razvlacenje 13" i 14" celicnih na 8j + nove gume, znamda je razvlacenje cca.1000kn, koliko su kakve gume i gdje? znam da se tih informacija da naci po forumu ali je sve razbacano, a mislim da je korisna i zanimljiva tema

 

ajmo malo pomoci ljudi, plizzz

 

11feb06-061-1.jpg

g1.jpgdfdfdffffdfdfdfd.jpg

kkkkkkkkk.jpg

Edited by dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites

14" definitivno i to 8jotova,pa kaj ti prvo padne pod ruku

btw imam (ak su napravljene) dvije čelične 14x8 od trojke čeličane i dvije 195/45/14 gumice,ako mi se ne svide na mojoj dvici bit će u prodaji :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

8/14" da! zakon, za keca najbolja dimenzija, a kako do guma, to mene zanima, koliki je trosak na tome

Share this post


Link to post
Share on other sites

definitvno su skupe,ako kupuješ nove jer to nije serijska dimenzija,a najrađe 195/45/14 na 8jotova i po mogućnosti u SLO po njih gdje su najjeftinije ili ako naletiš na dobre rabljene

Share this post


Link to post
Share on other sites

ATS one s 5 krakova (nemrem se sad sjetit imena) mislim da su 8x13.

Kupi to od Voje, i zdrao đaci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajmo samo tak nastavi :) dosli smo do slo granice - (vidimo onu drugu stranu grane gore do njemacke) al zadrzat cemo se u slo i necemo pljunut tako da ne preleti preko, mene sad zanima koliko je guma, navedena dimenzija je naj-naj za 14/8, cijenaguma i kako s carinom i svime, nekakav okvirni troskovnik

Edited by dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites
ATS one s 5 krakova (nemrem se sad sjetit imena) mislim da su 8x13.

Kupi to od Voje, i zdrao đaci!

ATS classic :palacg

I ako misliš kalkulirat s cijenom onda kupi obične alu 13 ili 14 cola i vozaj se

Sve ovo šta si stavia na slike je skupo (opravdano) i gume za takve felge su dosta skuplje od standardnih

Share this post


Link to post
Share on other sites

totalno sam toga svjestan roko

 

EDIT: ats classic 13 6j - koju dimenziju gume staviti najidealnije?

 

ima netko link do tih vojinih felgi ili nisu na forumu

Edited by dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema linka na oglas jer nema oglasa...

To su felge s Tonyevog ex keca koje su se mogle vidjet i na surfvwagenu u KA,u odličnom su stanju i sa skoro novim gumama...to su felge identične ovima na crvenom kecu što si stavio...

 

E sad trebao bi kontaktirat corradora i vidjet s njim kako doć do tih felgi pošto je on tonyev zastupnik dok je ovaj na brodu...hmmm...a i dok je kući :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
:palacg To Mirooo! Pravi odabiiiiiir! XD

 

koje? 6j 13" :) ili ove 8j :)

 

ma kad su 17" najbolje :bag:

 

medo-aj kontaktirat cemo ga

 

u igri su i borbet T, steffan :) ima toga i za te pare koje ja dam :rolleyes:

 

podosta sam zagrijan za pirelli, ali pa to se nigdje ne nudi po nasim oglasima a znam da ljudi imaju

 

http://www.bilgalleri.dk/uploads_large_wm/1091722.jpg

 

http://www.holcosales.com/images/gti/Picture014.jpg

 

u najgorem slucaju: pahuljice:

 

http://www.volksdivision.co.uk/blog_conten...lake_vw_whe.jpg

Edited by dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispod 14 ništa. A najbolje čelićane 14 širene, toga još uvjek kod nas baš i nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ispod 14 ništa. A najbolje čelićane 14 širene, toga još uvjek kod nas baš i nema.

ma sta ne nist ispod 14".treba u pod s njim :lol2:rotfl :rotfl :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

zavisi kakav stil furaš ( krom branici-plastični... ) mislim da bi se ronal turbo 7.5 x 15 sa gumama 195/45 ili eventualno 185/45 jako dobro uklopila...

 

BBS RM/RS nemožeš pogriješti...

Edited by G-Unit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima vidio sam na auti hr čovjek prodaje širene čelične sa golfa 3!!

 

14 cola sa 195 gumom visinu neznam, crne s poliranim rubom mislim da bi ti te super sjele!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

one Pirelli što si stavio u 14" su ti 6J (takve imam ja, ali nisu na prodaju)

ove što si pitao R10 su 7J (isto nisu na prodaju)

i još sam nedavno kupio mattig 13", to su sve varijante koje idu fino na keca i dvicu, ali računaj da u najboljoj kombinaciji sa 13" gumama 175/50 ne bi prošao ispod 75€ po gumi, i to cijena vanka

Edited by Bagi

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2