2 2
dvojka

styling red gti keca by dvojka

Recommended Posts

bagi: znam ja dobro sve sta ti imas :) malo previs toga, nadamse da ti to pod lokotom spava

 

spoky: bi ti njemu dao te pare za te felge, ja bas i ne, vec dugo pratim te felge, ja sam odmah stavio i link u zanimljive oglase kad je prvo izasao

 

jopa: ove prve 2 felge su bolest, o tome sam i pricao, sirene celicne ili th, naravno TH kosta

 

dalibor: te telefonke su mi odvratne felge, c2 ajd vec - prodaju se jedne 6/16-8/16 za 400e na auti.hr

 

 

EDIT: volio bi da mi netko postavi sliku onog crvenog keca gti na th line (od vlasnika a3m-a) ne mogu nigdje naci koju slikicu, auto je prekrasan

Edited by dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites
spoky: bi ti njemu dao te pare za te felge, ja bas i ne, vec dugo pratim te felge, ja sam odmah stavio i link u zanimljive oglase kad je prvo izasao

Ja da sad imam tu lovu odma bi ih kupio!!! :palacg

 

Evo ti par slika!!! :bravo

 

Fotografija-0014.jpg

Fotografija-0020.jpg

Fotografija-0018.jpg

Fotografija-0016.jpg

Fotografija-0017.jpg

 

vidi moje koze bez gewindi!! :rotfl

Fotografija-0019.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnogo ti hvala na slikama, ta jkec me skoro glave kostao, kad sam se vracao jedanput iz zapresica vidjeh ga u zici kod dojkica, bas sam se zabeljio

 

to negdje oko Vrbana on zivi, opaka felga, al tvoja mi je i bolja, nebih znao odlucit da imam sansu

 

a sto se tice onih razvucenih preracunaj si koliko ti treba para da skupis gume i to napravite, sve novo mozes imat u toj cifri

Edited by dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok nađeš osam istih felgi, majstora koji bi to napravio, gume u toj dimenziji i na kraju lakiranje srca i ruba!!

Po meni i dalje je jeftinija ova solucija kupit gotov proizvod a i manje zahebancije!!! :palacg

 

Sad če moje uskoro na uređenje :rolleyes::palci !!

Edited by spoky

Share this post


Link to post
Share on other sites

razbijen je i taj mit-ne trebas 8 felgi, samo 4, recu se popola i dodaje se distanca smotanog lima ili kao sto vecina cijev odgovarajucega promjera

:palacg

 

mislim da ne grijesim, imas plastifikaciju, felge, sirenje i gume u toj cifri

 

ali nekako mi sirena celicna ne stoji na crvenu boji, najbolja varijanta je ronal, ah :plac

da se nije bar to dogodilo s mojom firmom bi ja kupio odmah, ovako mi je riskantno al izdvojit cu malo po malo

Share this post


Link to post
Share on other sites

polirane pirelli 15" cu ja uskoro imat na prodaju, a u oglasniku su NOVE gume 175/50 za 1200kn, mislim da najbolje sto se moze nac s obzirom da je ta felga 5.5"

 

snowflake bar znas da ces lako nac, ali meni preglupa felga totalno

 

skoro sve drugo sto se spominje je sigurna pobjeda. promasit neces sigurno, ali treba i odrijesit kesu

Share this post


Link to post
Share on other sites

e roko tamansam ove sad felge sliku stavljao i restartira mi se komp, da i zato sam zapeo malo kao nuzno zlo:

 

borbet felge 14" imaju sve poklopce, max. cijena 1000kn misli mda bi mi legle ko budali samar a uvijek bi mogao prodat po istoj

 

???

 

docg60- sta ti mislis da je rm ili rs sam tak lako nac, pa fog je sve pokupovo pasad ni on jadan nema na lageru

 

fog: a koliko bi bile pirelli, moze taj odgovori i na pm, znas da cu ti tam lakse pustit cijenu

 

snowflake mi kolega moze posudit u top stanju s novim gumama, steta navoj na glavcinama trosit :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
previše je to novaca za tak nekaj,mene su dvije felge 14x8j sa 195/14/14 gumama došle 1500kn,bez lakiranja,ali imam i poklopac za felge :fakjea

 

mislis 14x8j sa 195/40/14 gumama :palacg

 

a kakve su ti gume, polovne? samo 2? a druge 2? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

195/45/14 sam mislio,omaknulo mi se :rotfl:

 

gume,malo rabljene ali ok stanje,minimalno za jednu sezonu

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo covjek na tuning styling forumu prodaje 2007. godine:

 

 

195/40/14 Continental, na pola zivota, sve 4...

80e...

pp

 

i jos a imaju stroze admine kao mi da je barem profil popunio :palacd

 

ako negdje sretnete takav zanimljiv oglas, fala....

 

trebalo mu je cak 3 dana da ih proda :wub:

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....mp;#entry256645

 

EDIT: http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=18738.0

 

...200e, nemres vjerovat, uredit i ispolirat kompletnu felgu i zgodno

Edited by dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok, kakav snowflake, pustite avusice na miru, te ruzne i odvratne felge samo na mom autu smiju bit! Fuj to! :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma jok, kakav snowflake, pustite avusice na miru, te ruzne i odvratne felge samo na mom autu smiju bit! Fuj to! :lol2

 

:) pahuljice za zimu

 

na oldschool se nedavno prodavao ronal turbo za 250e, bile su nedovrsene, trebalo ih je ispolirat do kraja :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh...znam kako ti je.. Meni su BBS-ice (RM-RS) sa rubom No1 pa onda ostatak...

Pošto ih jos nisam "ubo" zadovoljio sam se s jednim nesto mozda neuglednijim al neviđaju se na Mk1 (bar ja nisam naisao sliku s njima na kecu) Iako vise volim felgone s rubom ove su mi upale u oko davno davno

Čekao sam priliku 2godine i posrečilo mi se za 1000kuna :bravo

:grrr

2uzxydd.jpg

14w9liq.jpg

2qkpc7b.jpg

eqqn3r.jpg

oubfwi.jpg

 

Nije kao ronalka al mislim da kad se ovo ispolira da ce biti mmmmmm

Share this post


Link to post
Share on other sites

frika: dopada mi se veoma :palacg

 

ima temelje za super felgu, i jos 15

 

felgoni.jpg

mislim da bi s ovom hrpicom bio zadovoljan

Edited by dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites

stavi 8x14 sa rubom i 195 45

fotka6090.jpg

a gume sam platio nove 680 kn komad i išo po nijh u kumrovec

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok mota, ali cacu jos nebi prodao zbog felgi, do te cifre ne idem, malo manje

Share this post


Link to post
Share on other sites
ako se nevaram cijena je negdje 800evra,kolega je zvao.al nemoj te me drzat za rijec

 

to je bolesno!!! jao, rekoh to je to, kad dodem iz radione zvat cu covjeka, al kao uvijek naravno bit ce skupo ko za mene

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2