0
Corrado G-60

Corrado G-60

Recommended Posts

Dakle najprije da se ja malo predstavim jer me velika većina ne zna, tu na forumu san već dosta dugo i pratim sve šta se piše ali slabo sudjelujem u svemu tome jer još uvik iman 17 godina ( al ne još za dugo :) ) i zbog toga san se boja kako će me ljudi prihvatit :blush: sada polažem i uskoro ću i ja bit legalni vozač :D nadam se da će te me dobro prihvatit i da ćemo se dobro družit i slagat :) a sad malo o mojoj zlatnoj ribici. sve je počelo ovako nekako: dok su moji vršnjaci bili uživljeni u tamo neke poršeje i ferarije ja san poludija za corradom, i tako nakon masu prolistanih oglasnika i pustih slika po internetu nađen na nekog.....piše onako malo razbiven i nisu neke ogromne pare u pitanju. Uspijen nagovorit oca da odemo to pogledat i vidin ovo :

 

slika65.jpg slika67.jpg

 

i onda popodne dode doma i još malo bolje pogledan :)

slika80.jpg slika79.jpg

 

zatim se polako nabavili neki potrebni djelovi

p8250074.jpg p8250072.jpg

 

i onda tu dolaze malo crniji dani, ovaj lip koji vidite na braniku je bija jaaaako malo puknut, i onda san naiša na super čovika koji mi je i pitura auto i reka da će on to sredit i da će bit ka novi, međutim šta se dogodilo, lip nikad više nisan vidija, auto nije ispa obojan kako je triba i kako je obeća...da ne spominjen da mi nije donija šifru boje i ostatak...tako da se sad iti bojin bojat nešto jer nisan siguran da ću baš pogodit boju..Nakon toga san naručija gewinde koje su me koštale 5000kn ali ni njih nisan nikad vidija...stvarno ima svakakvih ljudi... :(

 

i evo to sad sve skupa izgleda ovako nekako, daleko od mog zamišljenog cilja ali polako se nadam da će bit kako triba :D

 

img0316.jpg img0317.jpg img0333.jpg img0318.jpg

 

U planu je još druge felge, 9*16 se traže, amortizeri, u pod mora pod hitno, još se mislin za ovaj nastavak na zadnjem braniku ali vjerovatno ide ća i tako...ima dosta toga...

 

To bi bilo to u kratko, nadam se da nisan bija previše dosadan i hvala svim dobrim ljudima koji su mi masu puta pomogli i zbog kojih još uvik iman puuuuno nade i nadan se da će na kraju sve ispast kako je zamišljeno u mojoj glavi...

 

img0345-copy.jpg

 

komentari su dobrodošli ovde: http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=22969

Edited by pikzibner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo polako idemo dalje :)

Pošto je na mom šiberu pukla vodilica i nikako to nisan uspija sredit doša je drugi, hvala Roku ;) sada to izgleda ovako :rotfl

 

manja1.jpg

manja-2.jpg

 

sad se jedino mislin dali ga obojat u boju auta ili u crnu možda, šta vi mislite ?.....u svakom slučaju ovakav neće ostat :)

 

Komentare slobodno iznesite ovdje : http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=22969

Edited by Corrado G-60

Share this post


Link to post
Share on other sites

F5 / Refresh :rolleyes:

 

Nakon nekog vremena evo mene opet, dakle uspili smo obojat ovaj šiber u boju auta, namontirat gewinde, sredit malo felge, malo se zabavit oko motora i tako... ima još dosta posla ali polako :)

 

Znači sada to igleda ovako nekako :

82213854.jpg

 

32201660.jpg

 

44599356.jpg

 

88257302.jpg

 

 

tu se još malo kombinira sa zadnjim štopovima ali neće ostat ovako :)

 

52419084.jpg

 

evo malo u usporedbi sa golfom :)

53983333.jpg

 

i za kraj koja umjetnička

10109440.jpg

 

32118776.jpg

 

 

a vaša mišljenja slobodno pišite ovdje: http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=22969

 

I ovim putem još jedno veliko hvala ciloj ekpi koja je na bilo koji način pomogla da ovaj corrado izgleda ovako i da vozi, a ipak su tome najviše zslužni Marko i Ivo :palacg

Edited by Corrado G-60

Share this post


Link to post
Share on other sites
0