14 14
predatorGTIvr6

Gume

Recommended Posts

Pozdrav! Evo zanima me koje gume imate na svojim metalnim ljubimcima i kak ste zadovoljni njim (performanse)

Share this post


Link to post
Share on other sites

goodyear exellence odlicne gume

sad imam goodyear eagle F1 i takodjer su odlicne

super drze cestu i jedne i druge

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam već valjda 5. par barum bravuris....i niš nevaljaju po kiši

sljedeći put uzimam barum bravuris

..kolko para tolko muzike

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja Nang kang Taiwan i za te pare su savrsene, istina malo losije po kisi al jos uvjek opravdavaju kvalitetu s obzirom koliko kostaju

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja Nang kang Taiwan i za te pare su savrsene, istina malo losije po kisi al jos uvjek opravdavaju kvalitetu s obzirom koliko kostaju

di ima za kupit tih nankang...i da su neke divlje dimenzije kakve oni obično imaju...neke niske

Share this post


Link to post
Share on other sites
imam već valjda 5. par barum bravuris....i niš nevaljaju po kiši

sljedeći put uzimam barum bravuris

..kolko para tolko muzike

:rotfl :rotfl

 

ja trenutno vozim na bridgestone turanza i jako sam zadovoljan, jako dobro drže po mokrom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

good year f1 eagle dobro drze a medu jeftinijima su, pritom ne mislim na nankang barum i ostale poluproizvode

Share this post


Link to post
Share on other sites

BFGoodrich® po suhom strahota kako drze...a po kisi malo slabije ali opet super :da

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam dunlop 9000 i drže dobro al toyo proxes su držale još bolje sam ih više nije bilo u toj dimenziji

195/ 45 R14 kad sam uzimao gume

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MRX

Firestone Firehawk, meni su odlične i po kiši i po suhome, a cijena je povoljna.

 

Sa Dunlopom ili Bridgestoneom nečeš pogriješiti sigurno ali češ malo više platiti..

 

i jedna preporuka Barum izbjegavaj u širokom luku, za te pare koliko košta Barum mislim da bi se mogla naći bolja guma....

Share this post


Link to post
Share on other sites
BFGoodrich® po suhom strahota kako drze...a po kisi malo slabije ali opet super :da

 

potpisujem!

Share this post


Link to post
Share on other sites
.... za te pare koliko košta Barum mislim da bi se mogla naći bolja guma....

ajde reci bolju gumu u 195/50/15 za 320kn

 

postoje skuplje gume koje daju više..F1 nije puno skuplja a bolje drži po kiši...za toyo se priča da dobro drži jer je mekana al se brzo troši...

Edited by Vix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sad imam nove Save intense, i po suhome sve 5, jedino po mokrome..... E da i cijena ti je negdje oko 300kn

Imo sam i Toyo T1R ali te gume nisu niš valjale, ćim su se malo potrošile, i još sam imao i michelin exalto novi, i mogu reč da je guma isto dobra po suhome, jedino mokro hmmm.....

Edited by frenki

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma po suhom sve dobro drže...kad pade kišica onda se pokaže kakva je guma...s barumom se nemaš kaj zaletavat u zavoje..treba pazit na razmak između vozila ispred...na kočnicom treba s osjećajem...i tak...treba znati granicu sposobnosti gume

zato barum zadovoljava moje potrebe...nije mi ju žal skurit ni potrošit na glupiranje a u vožnji treba oprezno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam Michelin Pilot Primacy i prezadovoljan sam. I po suhom i po mokrom drži odlično i uopće ne razmišljam o drugoj gumi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ajde reci bolju gumu u 195/50/15 za 320kn

 

postoje skuplje gume koje daju više..F1 nije puno skuplja a bolje drži po kiši...za toyo se priča da dobro drži jer je mekana al se brzo troši...

 

za 320kn? najteže..

 

što se tiće GY F1

samo pazi kad uzimaš da nije made in china (takve se u većini slučajeva prodaju kod nas) jer nema homologaciju i zabranjena je u EU. Uzmi onu na kojoj piše made in germany, jer je razlika velika.

 

 

Što se mene tiče, trenutno koristim Dunlop SP Sport 01, rade za 10 u svim uvjetima. Uz to je cijena vrlo prihvatljiva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fulda carat excelero. Odlična, široka, crna. Ili tako nekako. U svakom slučaju odlična i po suhom i po mokrom. A tiha, misliš da lebdiš.

Share this post


Link to post
Share on other sites
di ima za kupit tih nankang...i da su neke divlje dimenzije kakve oni obično imaju...neke niske

mili, Furlan majka :palacg

 

mnogi ih uspoređuju sa Michelin Energy koje su jedine koje sam vozio, isto mokro li-la.

ima tema tu na forumu, to ja planiram uzet ako ću ić na 17"

I da, dimenzija kakvih želiš :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja u subotu kupio Nankang NS-2..polovne vozene jednu sezonu...maximalno ocuvane...sve 4 215/40-16 i platio 200 eur...zanima me jel ima tko takve gume...kako se ponasaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nankang ns2 su super gume po suhom, po kisi onako olala... bas koliko para toliko i muzike... sa vremenom postanu malo tvrde i nervozne, ali sve je to podnosljivo...

 

inace, sp9000 i conti sportcontact... za mene je sve drugo smece, pogotovo goody f1 eagle...

 

PS: nankang = yokohama

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest plocica

original dosla skoda na turanzi. po meni jako dobra guma i mokro i suho

 

sad imam gore contipremiumcontact 2- guma je strava, nije jeftina ali zato bolje se vozi po mokrom nego po suhom, pogotovo na ljetnim vrucinama.

 

kad ste vec kod nankanga- ima neko da ih koristi na autoputu dosta, ono na vecim brzinama 160-170

posto radim cesto 300km autoputa u šubu pa me zanima u slucaju da se odlucim za njih posto u italiji kostaju pola od mojih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutno na Bridgestone Turanza i samo mogu reci da su odlicne,skoro jednake i na suhom i kisi

Share this post


Link to post
Share on other sites

nankang smo probali do ca. 240km/h na s4 i 225/40/18 a 195/45/16 do 210 km/h... kao sto sam napisao - koliko para toliko i muzike - tvrde su i tresu se kad ostare...

 

ako sad vozis conti, onda nemoj na nankang prelaziti...

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 14