16 16
predatorGTIvr6

Gume

Recommended Posts

kad smo vec kod guma, gdje kupujete gume u sloveniji? gdje je najblize otic iz rijeke po gume u slo? ima li neka internet stranica da vidim malo cijene kako se krecu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
kad smo vec kod guma, gdje kupujete gume u sloveniji? gdje je najblize otic iz rijeke po gume u slo? ima li neka internet stranica da vidim malo cijene kako se krecu?

TP cars materija, oni ti odmah vrate porez pa nemoras ovjeravati na carini i napise ti racun koliko zelis da ti bude po osobi manje od 1000 kn

 

ili kalister al oni ti ne vrate pare nego moras ovjeriti pa doc ponovo. Tu ja kupujem kad idem. Malo su skuplji od lašića i furlana ali ako ides kod njih onda te zbog puta ispadne puno skuplje.... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
TP cars materija, oni ti odmah vrate porez pa nemoras ovjeravati na carini i napise ti racun koliko zelis da ti bude po osobi manje od 1000 kn

 

ili kalister al oni ti ne vrate pare nego moras ovjeriti pa doc ponovo. Tu ja kupujem kad idem. Malo su skuplji od lašića i furlana ali ako ides kod njih onda te zbog puta ispadne puno skuplje.... :palacg

 

 

CARE!!!! ja sam u materiji bio sa frendom kupovao felge i gume i spuštao svoj auto kod njih, baš ih mislio zvati za 195/45 r15, a ovo je odlicna informacija!

Share this post


Link to post
Share on other sites
CARE!!!! ja sam u materiji bio sa frendom kupovao felge i gume i spuštao svoj auto kod njih, baš ih mislio zvati za 195/45 r15, a ovo je odlicna informacija!

 

I ja sam bio kod braće u TP cars bar 10 puta do sad.. Moj frend je dobar sa dečkima i uvijek dobijem dobru cijenu ali bez poreza i računa! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proizvode se oba modela ali rainsport 2,jedinice vise nema,ja imam dvojku i odlicna je i po mokrom i po suhom,prijatelj ima rainexpert i isto govori da je odlicna,ja skocim po gume u sloveniju i dode mi za dimenziju 195/50/15 380 kuna bez poreza a po rijeci su 500 kuna.

 

Rainsport 2,imao 3 godine,30000 km,i jucer uzeo ponovo iste.50eura komad.

Guma naj,naj,naj bolja koju sam imao.Na suvom super,na mokrom isto kao na suvom.

Prosle su bile made in Portugal,a ove Germany.Datum proizvodnje 09012 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo zanima me sta preporucate od ove dvije gume u dimenziji 195/65/15: Dunlop FastResponse ili Uniroyal Rainexpert

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da pitam :rolleyes:

Jel istina da nankang ne proizvodi dimenziju 195 40 16???

Pokusavam uzeti tu gumu vec dosta vremena i nema je nigdje...ni na sluzbenoj stranici,ni u Slo,ni uHR...WTF? :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kakva su vaša iskustva sa Toyo T1R gumama?

Evo ja ih kupio prije cca 2 tjedna nove(dot 0612) 195/45/16 i dobre su gume, bas ih jucer isprobao kad smo isli do Osijeka, po zavojim na Krndiji, i gume drze odlicno, smrde i skripe kad ga pomotam u zavoju ali ne proklizuju, ja sam zadovoljan, po kisi ih nisam previse vozio nesto malo po ravnom....ali mislim da su gume super za sad....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Federal 595SS

 

Jel ima tko iskustva sa federalkama? Kupujem ljetne gume, pa vidim da su full jeftine, a sad me interesira kak su ljudi zadovoljni... Do sad sam imao GY efficientgrip, turanza er300, hankook v12 evo... I najzadovoljniji sam bio sa turanzom... A sad mi je u uži krug ušao Uniroyal rainexpert pošto vidim da su jako hvaljene, ali dao bih i priliku federalkama ako ko kaže neko iskustvo... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja na autu federal u 18" i odlično se ponašaju i po suhom i po kiši. ALI, imam quattro pa se možda drugačije sve to skupa ponaša, ali nisam imao problema s tom gumom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam je imao na Twingu i guma je odlična kad se zagrije, jedino se dosta brzo troši ako voliš napadati zavoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja na autu imam Dunlop Sport Max RT, 205/45 16, otac je iste stavija na Audija A4 u dimenziji 225/50 17. Oboje smo i više nego zadovoljni, auto po suhome drži blesavo, po mokrome još bolje- bez pretjerivanja. Kočenje je vrhunsko.

Jedini je problem šta se relativno brzo troše, ali jbg, cijena dobrih svojstava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakve su gume NOKIAN WR D3? Imam dosta povoljnu ponudu, a po testovima su u vrhu, ali zanima me ako ima netko direktnih iskustava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ih imam na Passatu u dim. 225/45/17 i zadovolljan sa sa njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo zanima me sta preporucate od ove dvije gume u dimenziji 195/65/15: Dunlop FastResponse ili Uniroyal Rainexpert

 

Ja sam imao na Swiftu istu dimenziju, ali je guma bila Dunlop Sport FastResponse i guma je odlicna, po suhom drzi ko blesava, a po mokrom mozda cak i bolje, fenomenalna je na kisi. Tako da topla preporuka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja ih imam na Passatu u dim. 225/45/17 i zadovolljan sa sa njima.

 

odlično, i ja ih imam priliku uzet u toj dimenziji praktički nove skoro u pola cijene, a i po testovima su super, pa ću ih izgleda i uzet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vredestein ultra sessanta - ok cijena, luda šara, prosao par tisuca km, pokazale se bolje od premium marki za sad i po kisi i po suhom.

 

dimenzija 275/35/19 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vredestein sportrac 3 za tu gumu imam samo pohvalu kako po suhom tako i po mokrom . Malo je teza za nabavit al isplati su od svojstava do dizajna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 16