14 14
predatorGTIvr6

Gume

Recommended Posts

Vrhunska guma. Ja sam na prijasnjem modelu Primacy HP napravio 82.000 km i jos su drzale odlicno. Michelin Primacy vrijedi svaku kunu. Najudobnije, najtise i najizdrzljivije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od ekupi san bio odusta jer nije mi mogla nista Rec o gumama, ni približno dot dok mi je na vulkal gospođa rekla da su gume Sve nove i da mogu Vratit ako nebude po volji tako da vulkal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jucer dobio sa ekupi unirojal sa dotom 0315 hmm

To nije stara guma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nebi uzeo godinu staru gumu,bez obzira sta oni pricaju da joj nije nista,ako platim po punoj cijeni ocu frisku gumu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se, ali ako praviš puno kilometara i mjenjaš gume svake 2 godine to ti ništa ne znači, naravno uz uvijet da ipak tu staru gumu dobiješ jeftinije nego što ista takva nova košta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se, ali ako praviš puno kilometara i mjenjaš gume svake 2 godine to ti ništa ne znači, naravno uz uvijet da ipak tu staru gumu dobiješ jeftinije nego što ista takva nova košta.

Guma stara godinu dana je nova guma i takva se i prodaje.

Nitko ti neće dat takvu gumu ispod cijene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I guma stara 5 godina je nova guma, ali nije. Sve gume starije od pola godine se ne smatraju nove i kao takve moraju biti ponuđene uz nižu cijenu od novih, a to što su kod nas trgovci prokleti za kunu je druga stvar, prije bi propali nego poštivali tržišna pravila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nisi u pravu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma slažem se.

Ali ako nisi znao guma dozrijeva od 2-5 mjeseca pa onda nemože guma bit stara ona od 6mj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A decki,vi kupujte godinu staru pod novu,dok ima ovaca bit ce i sisanja,ja za svoje novce kupujem dot od tekuce godine...

I opce me nije briga jer joj je nesto ili nije,bio bi budala kad bi kupio nov auto,koji zapravo stoji godinu dana,ali je novi i to jos po cijeni koliko kosta onaj koji nije stajao godine,nego je dosao iz tvornice!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovak, imam priliku mijenjati 205 55 16 za 235 45 17 na golfu 5.

Felge 17 Cola su trenutno na Passatu, nadam se da na golfu nebi trebalo biti problema kad ih preselim?

 

Poslano sa mog D5803 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi problem ti je ako nemas upisane te dimenzije

A nisi napisao nista o felgama koji ET i koliko su jota pa bi ti decki s peticama mogli reci vise

I inace ovo je topic o gumama a ne o tome koje felge pasu koje ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osim sta ce ruzno izgledati mozda ce ti malo sat lagati, malo bit tromiji i malo vise trositi...naravno ako et pase...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerovatno je vec bilo govora.. Al ne mogu naci.. Znaci zanima me jel tko vozi na continental sportcontact 5 ? (225 40 18) no ne mora bit bas ta dim. Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ih na svom a3 i na sedmici od stare. Odlicna guma ali po meni 1180 kn po kom za 225/40/18 je pre vise para.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerovatno je vec bilo govora.. Al ne mogu naci.. Znaci zanima me jel tko vozi na continental sportcontact 5 ? (225 40 18) no ne mora bit bas ta dim. Hvala

Ja imam Conti SC5, 225/40-18 i oduševljen sam. Mislim, to je sve subjektivno, ali guma drži, relativno tiha, danas pada kišica, stvarno dobro drži.

 

Kolega kupio istu dimenziju, ali Toyo T1 Sport (mislim barem), i mogu reći da drže podjednako, s tim da se njegova vidljivo brže troši i ronda kad se voziš.

Ako je netko spreman platitit, topla preporuka.

Jedino što mene malo smeta, imam 8J felgu i guma je malo strechana, za pojmove foruma je to goli k, ali volim kad je bočnica ravna, to kažem jer te Toyo imaju ravnu bočnicu na istoj širini felge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gumko.hr ako trebas javis se meni pa ja cigancim kod njega posto smo isli u skolu zajedno iste zene guzili hahhaha

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 14