14 14
predatorGTIvr6

Gume

Recommended Posts

Ovisi to želi od gume. To misli samo preko zime vozit? Ako hoće da ide po snijegu kao zmaj onda sava S3+. Za sve ostalo je tu Alpin A3. Ali ako se normalno vozi, onda će i Sava zadovoljit.

 

Imao sam Alpin A3 u 175/70 R13, a imam Savu S3 u 165/70 R13. Michelin je jedino na snijegu slabiji od S3. Po mokrom vrhunska guma. Po suhom jedna od najboljih, tvrđe su smjese i uopće nema osjećaj da je riječ o zimskoj gumi, jer su većinom mekane/ljigave (pogotovo S3), to me kod naglog kočenja jako iritira kod Save S3 čim malko zatopli.

 

Sava S3 je poluproizvod po mokrom i suhom naspram Alpin A3. Isto tako i osjećaj na volanu sa Alpinom A3 je odličan (ima tvrđe bočnice). Sava S3 jako mekana i ljigava . Troenje gume minimalno. Imao davno i S2, ta je po snijegu loija od S3. Alpin A3 u usporedbi sa S2 na snijegu je neto bolji. E sad, S3+ je navodno poboljana po mokrom naspram S3.

Pa zar nije A3 samo zimska guma? Ove savulje 8 godi a stare S2 furam preko zime i sad preko ljeta. Dobre su mi za zimu bile jer su dosta stare i cak su ok drzale snijeg. Po mokrom su sranje zivo, bocno opterecenje nula bodova - jednom sam skoro izletio kada sam se spustao sa autoceste.

Mislim da ce Alpin A3 biti onda. Nekako mi zao te zimske gume po ljeti voziti ne?

Hvala na detaljnom osvrtu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo kazes da su ti se sava pokazale dobro ovu zimu a sad pises da su po mokrom sranje i da si skoro izletio. Pa po suhom je svaka guma dobra za normalnu voznju...

 

I da kao sta ekusetic kaze, a5 je izasao, neznam zasto uopce gledas a3?

 

Kako kaze ona stara poslovica, koliko para toliko muzike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To si na istom autu usporedjivao?

 

Po suhom i mokrom vozio na istom autu, Polo (6n). Po snijegu nisam isprobao na istome, ma da je osjetna razlika u korist Save S3. Dva bratska auta, koja se ne razliku puno, Polo (6n) i Polo Classic (6K).

Pa zar nije A3 samo zimska guma? Ove savulje 8 godi a stare S2 furam preko zime i sad preko ljeta. Dobre su mi za zimu bile jer su dosta stare i cak su ok drzale snijeg. Po mokrom su sranje zivo, bocno opterecenje nula bodova - jednom sam skoro izletio kada sam se spustao sa autoceste.

Mislim da ce Alpin A3 biti onda. Nekako mi zao te zimske gume po ljeti voziti ne?

Hvala na detaljnom osvrtu.

 

Sava S2 je nešto tipa cjelogodišnje gume. Sava S3(+) je zimska guma, i to je ljeti voziti jednako kao i ljetnu zimi, katastrofa (IMHO).

 

Michelin Alpin A3 je zimska guma. Probao je i preko ljeta, i nije tako loša jer je tvrda. Ali, nema smisla kupovati zimske gume i uništavati ih preko ljeta. Bolje uzmi neke cjelogodišnje, ako nemaš ljetne.

 

 

.

Pa jel nije izaso alpin a5 kolko ja znam?

 

Nema A5 u tako malim dimenzijama. A3 i A4 se još uvijek proizvode za manje dimenzije.

Edited by Ivo_022

Share this post


Link to post
Share on other sites

I opcenito moja iskustva sa zimskim gumama su:

Sava eskimo s3 za snijeg super, kisa uzas, suho ok

Uniroyal ms66 u svim uvjetima top

Michenin alpin a4 top u svim uvjetima

Dunlop winter nesto 4d top guma

Continental ts 850 ali nisam 100% siguran, brutalna guma za sve uvjete

Fulda kristal montero 3, solidna

Edited by RI VW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo kazes da su ti se sava pokazale dobro ovu zimu a sad pises da su po mokrom sranje i da si skoro izletio. Pa po suhom je svaka guma dobra za normalnu voznju...

 

I da kao sta ekusetic kaze, a5 je izasao, neznam zasto uopce gledas a3?

 

Kako kaze ona stara poslovica, koliko para toliko muzike.

Mislio sam po snijegu da je dobra, uostalom 8 godina je stara tako da je dobra s obzirom na starost i samu kvalitetu gume...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za golfa 2 sava eskimo u dimenziji 175/70r13 je sasvim ok zimska guma

nije to neko auto i dimenzija gume pa da se može primjetiti neka velika razlika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao bih prijedlog za ljetne gume u dimenziji 195/65 R15, 91V nešto od Contija pa ako može komentar što da se uzme ContiPremium5 ili ContiEco5.

 

CONTINENTAL ContiPremiumContact 5 195/65R15 91V...http://www.gumax.hr/index.php/crob2c/continental-contipremiumcontact-5-195-65r15-91v-37645.html

CONTINENTAL ContiEcoContact 5 195/65R15 91V...http://www.gumax.hr/index.php/crob2c/continental-contiecocontact-5-195-65r15-91v.html

Edited by <TDI>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao bih prijedlog za ljetne gume u dimenziji 195/65 R15, 91V nešto od Contija pa ako može komentar što da se uzme ContiPremium5 ili ContiEco5.CONTINENTAL ContiPremiumContact 5 195/65R15 91V...http://www.gumax.hr/index.php/crob2c/continental-contipremiumcontact-5-195-65r15-91v-37645.htmlCONTINENTAL ContiEcoContact 5 195/65R15 91V...http://www.gumax.hr/index.php/crob2c/continental-contiecocontact-5-195-65r15-91v.html

Ako radiš puno km(20tis i više po sezoni) uzmi eco5.Ako ne radiš toliko puno uzmi pc5.

Imam pc5 u dimenziji 185/60/14 na mom polu od 2013. i gotove su,došle do graničnika..Cca 30tis km pređeno s njima normalne vožnje..

To su mi prve gume na tom autu koje su se uistinu i potrošile u tri i pol sezone..Što će reći da drže u svim uvjetima...Kiša,suho -potpuno svejedno...

Na tvom autu koji je još težeg nosa od mog pola mislim da ne bi prešle više od 20-tak tisuća..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predjem dosta ispod 20tk tako da bi po tome isla CPC5. Kada vec imas iskustva sa Conti gumama mogu te zamoliti za razliku izmedju Premium5 i Eco5? Po indeksu vidim da je CPC5 CA a ECO5 BB za potrosnju i kisu dok je buka jednaka 71dB za obje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Savjet za zimske gume

 

BRIDGESTONE LM-001 195/65R15 91T 425 kn

GOODYEAR Ultra Grip 9 195/65R15 91T450 kn

CONTINENTAL WinterContact TS860 195/65R15 91T 465 kn/kom sa kompletnom uslugom

Ima li gdje povoljnije?

Po netu sto sam trazio ovo je najpovoljnije...

Ako itko ikoga zna da ima povoljnije slobodno u inbox.

Hvala

Edited by polic na kvadrat

Share this post


Link to post
Share on other sites

moja nankang zimska je dosta mekana ali kao sto se zna nije neka kvaliteta iako nisam bas ni imao prilike testirati je previse...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro sad, to je los nacin za ocjeniti gumu jer ocekivano je da bocnica bude tvrdja i nije namjenjena da se tako strecha... Dakle mozda nije za strech ali ne znaci da je losa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da za strech definitivno nevalja...mislim kad se navuce (teskom mukom) lijepo izgleda...ali te gume je vise nemoguce skinuti sa siroke felge da ih ne sjebes...A prije toga sam imao toyo koje su bile stare ono pun k... i 10 puta sam ih skidao i stavljao na istu dimenziju felge...bez problema...Guma je mekana kao zvaka...

I "otpukne" na felgu na 2bara dok sam falken puhao do 6bari i nece da naidje do kraja...pa onda cekaj,podmazuj,stavljaj na sunce i jedva-jedva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa onda toyo t1r, cijena im je skoro ista...

 

Nisam znao da ide na 9".

 

Da ti nije falken bila xl pa je zato bilo problema sa streetchom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne nije...jednostavno guma je pretvrda...

Mislio sam toyo ali vidim da je i nankang izbacio tu dimenziju konacno...do nedavno je nije bilo u prodaji uopce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ne uzmes toyo opet? Koliko sam vidio nije neka razlika u cijeni? Cca 100kn po gumi ili bas zelis nankangice?

A vjerujem da bi se nankang lijepo razvukla jer nisam do sad vidio nankang da ruzno izgleda :)

Ne znam kako bi hankook s1 izgledao stretchan jer imaju ogroman rub za zastitu felge...to jos nisam vidio do sad da neka guma ima toliki rub taj zastitni...felga izgleda kao da je upala u gumu...jedino bi to bio problem jer bi mogla strugati guma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ne uzmes toyo opet? Koliko sam vidio nije neka razlika u cijeni? Cca 100kn po gumi ili bas zelis nankangice?

A vjerujem da bi se nankang lijepo razvukla jer nisam do sad vidio nankang da ruzno izgleda :)

Ne znam kako bi hankook s1 izgledao stretchan jer imaju ogroman rub za zastitu felge...to jos nisam vidio do sad da neka guma ima toliki rub taj zastitni...felga izgleda kao da je upala u gumu...jedino bi to bio problem jer bi mogla strugati guma

E vjerujes da mi je to najveci problem...Cijeli setup je slozen u picinu dlaku...felge,gume adapteri rubnjaci sve je radjeno od pocetka prema toyo i nista nije zapinjalo a udaljenost felga-rubnjak je 1cm...Poslije sa falkenom je znalo tu i tamo vrlo malo dirnuti,sto znaci da nisu sto posto iste...zato me i zanima nankang jer nevjerujem da ona ispadne "deblja"....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda hankook nije za tebe sigurno

Pa onda ili toyo opet ili nankang...jer ono jbt kad gledas slike i videa po google vecina ekipe sa stretch gumama vozi nankang tako da vjerujem da su za tu svrhu stvarno dobre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda najbolje ista pa si na miru. Sta se tice navlacenja, neki vulkanizeri imaju bocu na mislim nekih 10 bara i u sekundi ispustis kraj montirane gume na felgi i razvuce se. Ja sam 205/40/17 na 9 i bez problema se iz prve navuklo. Ako nadem stavim video...

 

Evo video samo ne znam ako se moze vidjeti. 185/xx na 9x14

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=254284274646125&id=100001424851219

Edited by RI VW

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 14