14 14
predatorGTIvr6

Gume

Recommended Posts

Jake su mi ovo kad proizvodjac napise conti proizvodi, a u biti otkupe stari dizajn gume, a smjesa kineska, sara prava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa trebao bih prijedloge, naime uzeo sam RS4 felge 18', išao bih sa 235/35 R18 gore, znači koji gumi da stavim? Treba mi guma koja je ajmo tako reć odlična i po suhom i po mokrom, znači radi se o ljetnim gumama, kupit ću skroz nove gume, cijena do nekih 1200kn komad, radi se o Passatu 3BG 4motion 2002 godina.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

GY Assy3..imao sam oba prijasnja modela i prezadovoljan sam bio. Oba su bila na GTI-u i nisam ih stedio. Sad na Tiguanu isto imam Assy2, a skoro ću ih morat mijenjat i opet ću uzet GY, ali Assy3. Misim da joj je to oznaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim vas za vaše mišljenje dragi forumaši, trebat cu za novu sezonu ljetne gume u dim 235/40R18.

 

Razmišljam izmedju Hankook Ventus V12 i GoodYear asymmetric 3.....

 

Malo cu jos pocekati do proljeca jer pretpostavljam da onda dolaze novi modeli?

 

 

Vidim i da ima recimo kod Hankooka vise vrsta Ventusa.....S1 EVO, Ventus prime.......u cemu je razlika?

 

Je trebam više za sportsku vožnju :D

Edited by Sandman

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam zadovoljan sa dunlop sportmaxx rt no nemam pojma da li su u istom cjenovnom rangu kao i ove dvije gore

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takve Hankokice su kod mene u 18'' na šestici, odlične su se pokazale. Neznam točno koje su ventus jer auto nije trenutno blizu da pogledam.

I drugi put bi ih uzeo ili eventualno Dunlop Sportmaxx, samo što se navodno Dunlopice brže troše.

 

A Goodyear nebres nikako fulat, svi hvale te asymmetric.

Edited by kostolomac_cro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dunlop je cijenovno prakticki isti ko i Good year, smao je hankook jedtiniji nekih 150kn po gumi....

 

imal sam Dunlop sportmaxx, bila je oke, ali radije bi nest drugo sad....

 

trenutno je pirelli P zero gore, vec pri kraju.....

 

brijem da su te navedene gume sve dobra za prosjecnog vozaca, tesko skuziti razliku....

 

 

bitno mi je da dobro drzi zavoje i da je na kisi solidna.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda radje nadji neke testove nego ovdje subjektivne dojmove jer su sve to dobre gume i mislim da s niti jednom neces pogrijesit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hankook v12 evo2 je odlicna guma po mokrom i suhom, dok s1 nije dobra na mokrom, ventus prime je touring guma za normalnu laganu voznju...

 

Moj prijedlog je Evo2 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

GY Assy3..imao sam oba prijasnja modela i prezadovoljan sam bio. Oba su bila na GTI-u i nisam ih stedio. Sad na Tiguanu isto imam Assy2, a skoro ću ih morat mijenjat i opet ću uzet GY, ali Assy3. Misim da joj je to oznaka.

Sandman..pa napisao sam ti. GY Assy modele imam na autima od 2008-e i prezadovoljan sam, pogotovo po kisi. S GTI-om se uopće nisam sekirao kad je padala kisa, auto se super vozilo i sto je najvaznije, kocilo!

I sad ću opet Assy3 uzet. Ne mijenjam proizvodaca dok je sve ok.

Edited by vlaho 2901

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm promaknulo mi je valjda s tim skracenicama haha...

 

Mislim da budem gledal taj GY, to sam oduvijek htel gore imati......e sad posto bude pocetak sezone moguce da bude neki novi model dosel....neki Assy 4 mozda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevjerujem. Trojka je zadnja i nevjerujem da će izlazit u sljedećih par mjeseci opet novi model.

Edited by vlaho 2901

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoces strugat 19x8 et35 na gumu 235/40/19

 

Passat b6 ?!

 

Auto je na -4cm Vogtland...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako struze na 18x8 ET 35 sa 235/40/18 onda ce i ovo jos mrvicu jace jer je opseg malo veci :)

 

na 19 bi trebalo ici 235/35/19 no i to ce strugati

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam 235/35/19 na 8,5 felgi et42 danas opruge montiram pa cu javit jel struze kaj , ali ne bi trebalo ništa

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam 235/35/19 na 8,5 felgi et42 danas opruge montiram pa cu javit jel struze kaj , ali ne bi trebalo ništa

I ? Daj fotku

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam bio par dana na forumu, monitani su federi , iza nisam baš previše zadovoljan koliko je pao, još mi je malo previsok, al naprijed je taman. nigdje ništa ne struže, s obzirom da mi je iza za prst višlji nego naprijed, mogqao sam komotno i et 35 gume stavit...u obzir moram uzet i da mi je prazan auto (tank) tako da danas kad natočim full ću vidjet kak će staja , ako će mi bit i dalje previsok iza onda ću probat micat gume ispod amortizera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo ti fino njega zanjisi preko nekih neravnina ili natrpaj pa onda javi. Na taj nacin je i meni pocelo grebati. Ono neko fino vece uleknuce, tako da se auto bas fino zaljulja i greb!

Share this post


Link to post
Share on other sites

vozim ga vec 5 dana i nisam imao za sad problema , ali nisam gha ni natrpavao...jedino kaj nas je bilo 3 u autu s tim da je jedan lik od 165 kg i niz ogroman brijeg po rupa ma sam vozi , nije bilo problema , odnosno struganja

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 14