14 14
predatorGTIvr6

Gume

Recommended Posts

Uzeo sam prošli tjedan Savu Eskimo HP2 na Mallu. Ćemo da vidimo kakve su.... Na prošlom autu sam dugo vozio na S3 i bio sam zadovoljan.

Edited by viper84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam opciju 205/40/17 ili 205/45/16 koje gume uzet za zimu,najvise voznje po ZG za neku normalnu cijenu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam opciju 205/40/17 ili 205/45/16 koje gume uzet za zimu,najvise voznje po ZG za neku normalnu cijenu?

Kod mene NEXEN Winguard Sport 205/40R17 84V XL 520kn komad

imao ih osobno na Polu u toj dimenziji i bile jako dobre

lp

Edited by exfreerider

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam opciju 205/40/17 ili 205/45/16 koje gume uzet za zimu,najvise voznje po ZG za neku normalnu cijenu?

za golfa mk6 ni jedan od tih dimenzija ne odgovara

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha onda ok

michelin, goodyear, dunlop sve su manje vise ok gume, sve zavisi koliko duboko budes u dzep ruku gurnuo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jako glupa dimenzija,za golfa za 500 600 kn kupim premium,a tu za 500 kn kupim 'shit', ne mislim doslovno shit al ni blizu premiumu.. pa trazim neki best buy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo sam u potrazi za zimskom gumom, kupujem dva seta. Goodyear 195/65R15 91T UltraGrip 9, ContiWinterContact TS860,Nokian WR D4 91T te gume gledam ima li tko savjet da mi olaka odabir, ja nekako načinjen prema conti. I zna li netko daje li tko kakav popust na vise guma ipak je 8 komada u pitanju. Za sad sam na ekupi nasao cca 450kn komad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo Hankook icept RS 2 W452 za 340kn dot 3317 195/65/15, montirat cu ih kad vise zahladi.

Edited by matecro007

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam mislio da si ih nekom skinuo... aj kad drugi ne smiju gdje si ih kupio, budemo mi sami nasli svoj ducan... ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio s autom Dunlop Sportmaxx RT

Za sad u ovih manje od godinu dana sasvim OK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj zaje.. da si ih u ducanu uzeo...

 

Ja sam mislio da si ih nekom skinuo... aj kad drugi ne smiju gdje si ih kupio, budemo mi sami nasli svoj ducan...

U Vrutku u zagrebu sam uzeo. Nemaju neki veliki izbor al ja sam naletio na te. Nisam htio rec gdje sam uzeo jer prodavaju pretezito savu.

Imate u ekupi za 350kn https://www.ekupi.hr/Hankook-19565R15-91T-Winter-iCept-RS2-W452-Pot-EPriC-Buka72dB-707750.aspx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li itko iskustva s gumom nokian wr d4 zanima me posebno kakve su na kisi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 14