16 16
predatorGTIvr6

Gume

Recommended Posts

Da, mozda bi ovo bilo bolje uzet ali kad vec, onda ona Recaro sjedala sa memorijom polozaja jer su mi odlicna, samo ih moram nac. No, idem prvo rjesit zamasnjak i mjenjac a onda cu vidjet dalje jer i ovdje se moram financijski dosta ispruzit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

F1 goodyear je po suhom top po kisi 0, za lito mislim , Pirelli PZero Rosso je po meni top sto sam do sada ima, al to su moja iskustva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka preporuka za ljetne 195/65/15?

Isto tak, imam set zimskih na svojim felgama, pa sta savjetujete da li kupiti ljetni set sa felgama ili bez?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima tko potrebu za 215/35/19 Kumho gumama koje su presle svega parsto km?

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka preporuka za ljetne 195/65/15?

Isto tak, imam set zimskih na svojim felgama, pa sta savjetujete da li kupiti ljetni set sa felgama ili bez?

Kolko sam cito ljudi hvale ove gume:

Continental Premium Contact 5

Bridgestone Turanza T005

Uniroyal RainExpert 3

Goodyear EfficientGrip Performance

 

Nemres pogrijesti za bilokoju.

 

A za set zavisi po osobi i po ukusu. Od mene imas glas za dva seta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contact 5 odlična guma, samo što se brzo troši.

Uniroyal ništa, dobre jednu sezonu posle toga se plastificiraju i ne drže ništa.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel postoji neka drastična razlika u onome što piše za "fuel efficiency" među gumama? Ono što ima "A" pa "E" i slično...

Jel se to osjeti?

 

EDIT: Ne mislim sad o nekoj uštedi i da ću se spasit ako uzmem gumu sa indexom A naspramo C ili E, ali jel ima razlike u vožnji i takve stvari?

Edited by M4rheeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

.

Edited by G2 LTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebam preporuku za ljetne gume 225/40/18? I zanima me Vase misljenje o PIRELLI CINTURATO P7. Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pase.Mislim mozes stavit al ce bit visoka ko koza.Pre visoka je guma.Optimum u 15 cola ti je 195/50.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A koje dimenzije da stavim za 14".... 7J ET35..... ??

Edited by G2 LTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš gledam cijene za Conti CPC5 R15 i imaju za 400 kn što je OK cijena.

Javi nam s kojim DOT-om su ti gume došle?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazio sam da mi jave DOT prilikom narudzbe ali jos se nisu javili. Sad sam skuzio da model koji sam trazio pise da nemaju na stanju pa je lako moguce da cu morat od njih odustat i trazit negdje drugdje. Budem pricekao da mi se jave.

Ono sto sam procitao na ostalim forumima je pozitivno s tim da je placanje prilikom pouzeca tako da osim vremena ne mogu nista izgubit ako nekaj ne stima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekako mi te internet kupovine guma ne leži, pogotovo zbog DOT-a, ujedno više volim kada tamo gdje kupim odmah obavim i montažu pa ću vjerojatno ponovno u Škoda servisu uzet jer imam lika koji pazi kod montiranja da mi felgu ne ošteti a imaju i one plastične podloške pa mi je sve zaokruženo i paše mi na rate jer sam se već istego. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bas pregledao i usporedjivao cjene na puno tih stranica i trgovina...i u globalu mi se najvise isplati uzet gume kod lokalnog vulkica....jer su gume uvjek novi DOT budu stare par tjedana i kad kupis kod njega montaza je "gratis"...tako da po tim web shopovima su gume jeftinije taman za cjenu te nekakve montaze i na kraju dodjes na isto...tako da sam odustao definitvno od internet kupovine guma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazem ti na kraju ispada tako u mom slucaju

Mada sam gledao sad na toj stranici odakle si ti narucio pirelli zero nero u mojoj dimenziji je jeftiniji 200kn po komadu nego na nekim drugim stranicama sad me bas zanima zasto je takva cijena :)

Dok je hankook npr jeftiniji samo 5 kuna po komadu

Ja sam trazio dimenziju 195/40/17 da budem precizan i bas sam pregledao puno stranica itd...i razlika u cjeni kod lokalnog i web sto sam najjeftinije nasao je cca 250kn za sve 4 gume

I ako ih kupim online moram ih opet odvest negdje na montazu sto ce mi opet naplatit tih 200-250kn i dodjem na isto

A ovako on mi bar garantira za dot i ne moram cekat postara itd on naruci kad stignu gume pozove te na montazu i mir

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 16