14 14
predatorGTIvr6

Gume

Recommended Posts

I nju sam uzeo u obzir ali samo ako ima zaštitu naplatka koju conti vodi pod oznakom FR, kao moje Bridgestonke, jer navodno ContiSportContact 5 ju ima, na ovo mislim...

bridgestone_112298588dejpt.jpg

img_20190317_1805283kkuu.jpg

continental-sport-con6kkoq.jpg

Edited by <TDI>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije moguće.

Kad je jeftini Hifly ima, mora je i Conti imati, samo je možda treba tražiti u XL i FR verziji.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razgovarao i sa servisom gdje planiram uzeti conti i on isto tvrdi ContiPremiumContact 6 nema ruba a i slika sve govori sa Conti stranica, sve duge slike koje guglam su isto bez ruba tako da ga vjerojatno nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ne i ContiPremium 6, o tome raspravljamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, <TDI> said:

Ali ne i ContiPremium 6, o tome raspravljamo.

Kolega naručio 4 komada s mall. Stižu valjda prekosutra pa ti vidim i javim. Neka dobra akcija s 1000 i nesta kuna na 650. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još bolje sa nekoliko fotki. :)
Može, kad ti stigne javi jer meni nije hitno ali volio bih znati da li ima ili nema rub, jer koliko god guglam i tražim ne nailazim da jesu a volio bih takve gume uzet, što znači da onda samo ContiSportContact 5 preostaje i jer mi cjenovno paše.

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, <TDI> said:

Još bolje sa nekoliko fotki. :)
Može, kad ti stigne javi jer meni nije hitno ali volio bih znati da li ima ili nema rub, jer koliko god guglam i tražim ne nailazim da jesu a volio bih takve gume uzet, što znači da onda samo ContiSportContact 5 preostaje i jer mi cjenovno paše.

Iskreno ja imao good year s tim rubom i kad god sam ruknio u ivicnjak uvjek je dobila i felga po repu tako da taj rub me nije dojmio bas. Može. Evo kaže stigle danas i dot 0119. Sumpor ti pa to nova guma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne uzimam zato, nego zbog izgleda same gume.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, said:

Ne uzimam zato, nego zbog izgleda same gume.

Aha,ok. Mada bi ja uzeo 6 nego peticu ali kako hoćeš

Edited by jooka

Share this post


Link to post
Share on other sites

ekipa pomoc molim

 

sta uzet od navedenih guma dimenzija 225/35 r19

 

toyo proxes sport 

Nokian zLine

HANKOOK K117

 

cijena je gotovo ista za sve

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslao sam upit u Conti.de pa mi je lik rekao da ContiPremiumContact 6 ima zaštitni rub iako nigdje sliku ne mogu naći a Joka se više ne javlja sa slikama. :) Bude onda i ona ušla u izbor ali i ContiSportContact 5P (Performance) koja je top sportska guma u večim dimenzijama pa sad koja prevagne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, <TDI> said:

Poslao sam upit u Conti.de pa mi je lik rekao da ContiPremiumContact 6 ima zaštitni rub iako nigdje sliku ne mogu naći a Joka se više ne javlja sa slikama. :) Bude onda i ona ušla u izbor ali i ContiSportContact 5P (Performance) koja je top sportska guma u večim dimenzijama pa sad koja prevagne.

Ejjjjjj, ma tu sam ali sam bio u ludim brigama oko turbine i totalno zaboravio. Poslao mi kolega sliku gdje su sve 4 tako da ti tu nisam ni slao. Vidim s njim sutra da malo bolje uslika i da vidi za rub ali ja mislim da je rekao da ga nema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako sam ga skužio rekao je da svi imaju ali možda u ovoj 225/40 dimenziji, nisam ga sad mogao sve ispitivati ali natuknuo mi je za ContiPremiumContact 6 da je odlična guma a ja nekako naginjem na ContiSport5P koja je kao top sportska ali sad nešto jeftinija jer je prošli model pa ću vidjeti jer mi nije hića ali nešto od toga će biti. Ako imaš vremena baci koju fotku, eto sam da vidim a danas sam baš prodao Bridgestonke pa mi se sve poklopilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
40 minutes ago, said:

Kako sam ga skužio rekao je da svi imaju ali možda u ovoj 225/40 dimenziji, nisam ga sad mogao sve ispitivati ali natuknuo mi je za ContiPremiumContact 6 da je odlična guma a ja nekako naginjem na ContiSport5P koja je kao top sportska ali sad nešto jeftinija jer je prošli model pa ću vidjeti jer mi nije hića ali nešto od toga će biti. Ako imaš vremena baci koju fotku, eto sam da vidim a danas sam baš prodao Bridgestonke pa mi se sve poklopilo.

Jesili razmisljao o Michelin Pilot Sport gumama?

 

slika-21793-5bf24b3939b14-velika.jpg

Edited by GTI-VR6-R32

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, samo Conti me zanima i oko njih se vrtim.
Ne mislim da je Michelin loš već svi preferiramo nešto a moje je palo na gornje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pilot Sport 4 strašna guma.

Mislim da je broj 1 na testu ljetnjih guma Auto Bild-a.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa tko treba nove gume po povoljnoj cijeni i besplatna dostava za ekipu van zg

javite mi se inbox

Edited by exfreerider

Share this post


Link to post
Share on other sites

Našao vulkanizera za keš i dobar rabat. Uzeo sam pirelli P7 cinturato tako da nemoram one jeftine kineze (ima tko iskustva s tim pirelli P7?). Sad 400kn mi jeftinije bile 92y od 96W ja sam htio uzeti jeftinije normalno ali kaže vulkanizer da za karavan moram 96 radi nosivosti. Laž ili istina?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 25. 03. 2019. at 20:43, <TDI> said:

Ne, samo Conti me zanima i oko njih se vrtim.
Ne mislim da je Michelin loš već svi preferiramo nešto a moje je palo na gornje.

Tvoj izbor ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

dali ima netko iskustva sa ove dvije gume:

Continental PremiumContact 6 205/55R16
ili
Continental EcoContact 6 205/55R16 91V

I koju je bolej uzet naravno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje god da uzmes neces pogrijesiti obe su odlicne na kisi,sa EcoContact imas nesto manju potrosnju goriva.Uglavnom ja bih isao na PremiumContact 6.

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 14